דרוש מידע איך עובד צבירת נקודות באלעל, והאם משתלם יותר אמריקן אקספרס מבחינת תעופה

אמא של נסיך

משתמש חדש
אני טסה הרבה, וגם יש לי קניות גבוהות באשראי, השאלה איך אפשר למנף את זה הכי טוב מבחינת נקודות לטיסות.
מה עדיף פליכארד של אל על, או יש כרטיס אחר שגם אפשר להמיר נקודות לטיסות?

SHILATI

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
דרך מועדוני כרטיס אשראי כמו ביחד בשבילך או הייטקזון זה צבירות כפולות
והמעלה הגדולה הכרטיס ללא עלות

SHILATI

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צבירה של 1ל10
וכמובן חינמי

SHILATI

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כמובן שיש
זה מתנהל כפול
ההמלצה למי שכבר נמצא במועדונים הנ"ל
מי שלא בוודאי שהטוב ביותר זה פליי קארד פרימיום (עלות כרטיס כ40 שח לחודש)

דסי2

משתמש צעיר
האם משתלם 40 שח לחודש למי שסדר הגודל באשראי שלו הוא בין אלף לאלפיים?
כמה נקודות צוברים וכמה כסף שוות הנקודות?

SHILATI

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
האם משתלם 40 שח לחודש למי שסדר הגודל באשראי שלו הוא בין אלף לאלפיים?
כמה נקודות צוברים וכמה כסף שוות הנקודות?
ממש ממש לא
הצבירה המקסימאלית היא נקודה ל2 ש"ח
טיסה לאירופה הקרובה זה מינימום 50K נקודות

לכן ההמלצה הטובה ביותר זה דרך מועדונים שהכרטיס חינם לגמרי

יעקב דב

משתמש צעיר
1.אני טסה הרבה,
תלוי עם איזה חברות את טסה לאיזה יעדים וכו'
2.גם יש לי קניות גבוהות באשראי, השאלה איך אפשר למנף את זה הכי טוב מבחינת נקודות לטיסות.
זה כבר סיפור אחר לא חייב להיות קשור לקודם
רק אם את טסה עם אל על ברור שכדאי פליי פרימיום
אם לא צריך לבדוק לגופו של ענין

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
אני טסה הרבה, וגם יש לי קניות גבוהות באשראי, השאלה איך אפשר למנף את זה הכי טוב מבחינת נקודות לטיסות.
השאלה עם איזה חברה את בדרך כלל טסה
עם אלעל אז פלייכארד הכי טובים , אני כבר קניתי כמה כרטיסי טיסה עם הנקודות
ועם חברות אחרות אז יש למקס משהו טוב

אמא של נסיך

משתמש חדש
בסוף עשיתי אמריקן אקספרס ביזנס, אבל בתור כרטיס בנקאי של בנק הפועלים, מה שנתן לי פטור מדמי כרטיס לשנה, ואחר כך רק 22.90 במקום כמעט 40.
וזה נותן לי צבירה גם לדלתא, אל על ועוד.
אני טסה בעיקר לניו יורק.
מקווה שזה ישתלם לי.

avi++

משתמש מקצוען
אפשר לשייך כל כרטיס אשראי למועדון הנוסע המתמיד דרך חברת האשראי, הצבירה הרבה יותר נמוכה (כמדומני 50/750 לעומת 50/250 או ל190 מול פלייקארד), אבל זה בחינם ולא סותר הנחות אחרות על הכרטיס (קאשבק לדוגמא), הנקודות תקפות לשנה וחצי

ש. זינגר

משתמש חדש
גם אני טס הרבה, אז בדקתי את העניין הזה לעומק.
פליי קארד של אל על זה אחלה, צוברים נקודות על כל שקל שמוציאים, וגם יש בונוסים בטיסות של אל על. אבל, הנקודות האלה תקפות רק לאל על, וזה קצת מגביל.
אני אישית מעדיף את אמריקן אקספרס. נכון, אין בונוסים על טיסות ספציפיות, אבל הנקודות שלהם יותר גמישות. אפשר להמיר אותן לכרטיסי טיסה של מלא חברות תעופה, לא רק אל על. וגם, אפשר להשתמש בהן למלונות, השכרת רכב, אפילו סתם קניות.
בקיצור, אם את טסה רק אל על, אולי פליי קארד שווה לך. אבל אם את רוצה יותר גמישות, לכי על אמריקן אקספרס.
מקווה שעזרתי!

פלספלס

משתמש רשום
האמריקן קצת מוגבל מבחינת שימוש. הצבירה הכי טובה היא של פרימיום מאסטרקארד. לא דיינרס ולא אמריקן.

פלספלס

משתמש רשום
אפשר לשייך כל כרטיס אשראי למועדון הנוסע המתמיד דרך חברת האשראי, הצבירה הרבה יותר נמוכה (כמדומני 50/750 לעומת 50/250 או ל190 מול פלייקארד), אבל זה בחינם ולא סותר הנחות אחרות על הכרטיס (קאשבק לדוגמא), הנקודות תקפות לשנה וחצי
כל כרטיס? גם אשמורת?

פלספלס

משתמש רשום
בסוף עשיתי אמריקן אקספרס ביזנס, אבל בתור כרטיס בנקאי של בנק הפועלים, מה שנתן לי פטור מדמי כרטיס לשנה, ואחר כך רק 22.90 במקום כמעט 40.
וזה נותן לי צבירה גם לדלתא, אל על ועוד.
אני טסה בעיקר לניו יורק.
מקווה שזה ישתלם לי.
תתקשרי אליהם יעשו לך הטבה בדמי כרטיס. ואם את מגיעה לגולד (כתבת שאת משתמשת הרבה ..) אז לא עולה בכלל דמי כרטיס

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה