כללי איך סוגרים מודעה שלא תשקול הרבה?

gloria

משתמש רשום
עשיתי מודעה לעיתון מסויים, הבעיה היא שאני לא מצליחה להעביר אותו במייל רגיל (רק בג'מבו מייל)
ידוע לי שניתן לסגור מודעה עם איכות גבוהה ומשקל נמוך איך אני עושה את זה?

riki-v

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
באיזו תוכנה הכנת את המודעה?

gloria

משתמש רשום
האמת יש לי כמה מודעות שעבדתי על חלק בפוטושופ וחלק באילוס'

LF4

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אפשר להכניס לאינדיזיין ומשם לסגור

gloria

משתמש רשום
אני סגרתי את הקובץ דרך אינדיזיין וזה הוריד משמעותית אך עדין זה גדול יחסית
לדוג' קובץ בגודל 11על 15 ס"מ סגרתי בPDF באילוס' והוא שקל 32MB !!! אח"כ כשסגרתי דרך אינדיזיין זה הוריד משמעותית ל 9MB אך בכל אופן זה שוקל די הרבה בשביל גודל כזה.. מה ניתן עוד לעשות כדי להקטין מהמשקל ולא לפגוע באיכות?

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אפשר דרך פרינט
לפוסט קריפ ואקורבט
ואח"כ לזרוק לדיסטילר

בהצלחה!! שווה בדיקה!!!

israelm24

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י סתם;312138:
אפשר דרך פרינט
לפוסט קריפ ואקורבט
ואח"כ לזרוק לדיסטילר

בהצלחה!! שווה בדיקה!!!
חשוב לי לציין (ככה זה בקורל אך יתכן שגם בכל תוכנה אחרת) -
בסגירה לפוסט סקריפט לא לבצע דחיסת JPGE לתמונות אלא להשאיר זאת על מצב של ללא דחיסה, הדחיסה של הדיסטילר הרבה יותר יעילה. אם תבצעו דחיסה כבר בפוסט סקריפט הדיסטילר לא יגע בתמונות מבחינת דחיסה והקובץ ישקול יותר.

gloria

משתמש רשום
ניסיתי וזה הוריד ל-915KB תודה רבה..
אבל אני לא ממש אוהבת לסגור על פוסט קריפ כי זה עושה לפעמים בעיות בסגירה...
אולי יש משהו אחר או שזה כל האפשרויות שיש?

israelm24

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
כל עוד זה עובד מה אכפת לך? :confused: אם יעשה בעיות תחפשי במקרה ספציפי, אז תחפשי דרך אחרת...

נעמי.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
שיטחת את הקובץ בפוטושופ לפני שהעברת אותו לאינדיזיין?

israelm24

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נעמי, אם היא שיטחה את הקובץ מה הועילו חכמים בתקנתם? כל הנתונים הוקטוריים של הטקסט הלכו לעולמם כך שכבר עדיף לסגור JPG והתוצאה תהיה זהה...

נעמי.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
דיברתי על פוטושופ, כשסוגרים לPDF לפני שיטוח ואחרי זה משהו אחר לגמרי

נעמי.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
רגע, הטקסט בפוטושופ (אם לא משטחים) נשאר ויקטורי?

gloria

משתמש רשום
מה לגבי אילוסטריטור שם הרי לא ניתן לשטח, או שכן?

israelm24

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
יש אפשרות בפוטושופ לשמור על נתונים וקטוריים של הטקסט ושל המסכות הוקטוריות בשמירה לPDF וכן לEPS. עדיף לשמור ל-EPS ואז לזרוק לדיסטילר, כך אני עושה.

וגלוריה, אני לא מבין בשביל מה לשטח? אם את שולחת קובץ לדפוס אסור לחלוטין לבצע שיטוח, כי כמו שאמרתי קודם, כל נתון וקטורי יעלם בשיטוח ולא משנה באיזו תוכנה.

riki-v

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
למה הדפוס צריך את זה ויקטורי? הוא אמור לעשות שינוים? שתשמור לה את הקובץ פתוח, ובקובץ אחר תשטח ותסגר מה הבעיה בזה?

israelm24

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
הבעיה היא שאם היא תשטח, הטקסט יהפוך להיות מבוסס פיקסלים ויצא עם קצוות משוננים בהדפסה, לכן מומלץ ואפילו חובה להשאיר את הטקסט כוקטורי, כך הוא יצא עם קצוות חלקים ונקיים בהדפסה.

gloria

משתמש רשום
מה לגבי סגירת קובץ PDF שנוצר בפוטושופ ויש בו טקסט שחור הבנתי שיש לדפוס בעיה עם זה, למה ומה ניתן לעשות?

israelm24

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אם השחור של הטקסט מוגדר ב-100% K ובכל שאר הערכים CMY הוא 0 לא תהיה לדפוס שום בעיה עם זה בפרט אם כשסגרת את הPDF בחרת באופציה של שמור נתונים וקטוריים..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה