רשתות איך ניתן לשנות כתובת IP ?

סטודיו לגרפיקה

משתמש מקצוען
יש לי בעיה בכניסה לאתר מסוים
ניסיתי לפתור בכל דרך אפשרית, ולא הצלחתי.
בנטפרי לא ראו בעיה וכנ"ל גם בבזק (הספק שלי)
אמרו לי שיתכן וזו בעיה ב IP
ואמרו שאין דרך כ"כ לגרום לזה להשתנות
ניתקתי כמה פעמים את הראוטר והפעלתי שוב וזה לא השתנה.
מישהו יכול לתת עוד עצה בענין?
תודה מראש

בני2

משתמש מקצוען
אמרו לי שיתכן וזו בעיה ב IP
בגדול אמרו לך לא קשור אלינו אל שתגע תמוח
לא סביר שיש בעיה בIP שלך, בדיקה פשוטה אתה יכול לעשותת בשביל לוודא את זה, ע"י חיבור מכשיר אחר לאותו חיבור אינטרנט ולראות אם עובד אם לא עובד ובחיבור אינטרנט אחר ההתקן שני כן יכול לגשת לאתר ההוא כנראה זו הבעיה.
בכל מקרה יש הרבה דברים שאפשר לנסות לפני כמו גלישה בדפדפן אחר איפוס הגדרות רשת ועוד..

סטודיו לגרפיקה

משתמש מקצוען
בגדול אמרו לך לא קשור אלינו אל שתגע תמוח
לא סביר שיש בעיה בIP שלך, בדיקה פשוטה אתה יכול לעשותת בשביל לוודא את זה, ע"י חיבור מכשיר אחר לאותו חיבור אינטרנט ולראות אם עובד אם לא עובד ובחיבור אינטרנט אחר ההתקן שני כן יכול לגשת לאתר ההוא כנראה זו הבעיה.
בכל מקרה יש הרבה דברים שאפשר לנסות לפני כמו גלישה בדפדפן אחר איפוס הגדרות רשת ועוד..
בפועל זה מה שאכן עזר
אחרי הרבה ניסיונות ה -IP השתנה ואז הצלחתי להיכנס לאתר
לגבי דפדפן אחר ואיפוס הגדרות רשת, פניתי אליהם אחרי שניסיתי את כל זה ולא צלח.
תודה בכל אופן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה