דרוש מידע איך משיגים ערכות עזרה למשפחה עם קורונה?

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כלומר לתפקד כאמא!!!!!!!!
נו, באמת
כאמא לילדים בחופש ובבידוד וחלק חולים/הבעל חולה/היא עצמה חולה
והאמא הזו לא יוצאת להתאוורר או אפילו לקניות
והאמא לא יכולה להכניס מנקה או לשלוח ילד להביא 7 מנות פלאפל או לשחק אצל שכנים...

בזמנים רגילים קשה לאמא כשילד אחד נשאר בבית עם חום
נכון שכל פרט בנפרד היה אפשרי, אבל כשהכל ביחד זה קיצוניות

ברור שזה קשה- ואפשר לעזור, אבל....
לא המשפט הכי מכבד ששמעתי...

מזכירה:
מי שלא עבר את זה שלא ידבר, ומי שעברה את זה בקלות שתודה לה' יום יום!

אמא4

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אם משהו מצליח לדבר עם חמ"ל ב"ב שיעדכן,
כל הענין שהם לא מפנים למלוניות זה קישקוש בגרוש
הם יצאו לחופש - נקודה!!!
את האמת
בושה לעיריית ב"ב.

hilasg

משתמש פעיל
יפה שהם שלחו ולדעתי מיותר לכתוב שהמגש הלך לפח.
צאו מנקודת הנחה שאף אחד לא חייב כלום.
מה זאת אומרת אפ אחד לא חייב, אנחנו אזרחי המדינה, משלמים מיסים ישירים עקיפים וברגע מצוקה אנשים חולים בקורונה, המדינה מבקשת מהם לא לצאת מהבית להיות בבידוד כדי לא לסכן אחרים לא לעבוד ולא מוכנה להושיט יד,
אם המעסיק היה שולח את הפיצה - וואלה הוא באמת לא חייב כלום, מחווה נחמדה ואדיבה ממש מצידו.
אבל המדינה??? העירייה???? איפה הם?? מה זה מגש פיצה? קיטשי מידי!
לאנשים אין מה לאכול!!! איפה העירייה לעזור לאנשים בקניות- בתעסוקה לילדים ובטוחה שאלה שפנו לבקשת עזרה לא נמנים על העשירון העליון וגם לא בטוחה על מעמד הביניים, זה עת מצוקה, קושי, אי ודאות מטורפת, זה הזמן של העירייה להיות שם בשביל האזרח, בשבילנו האזרחים שת'אמת מחזיקים את המדינה עם המיסים שאנו משלמים. זה נורא מפחיד המחשבה שדווקא ברגעים האלה העירייה לא עוזרת, אנחנו במצב שכל אחד מנסה לשרוד נפשית כלכלית פיזית, אז אני יוצאת מנקודת הנחה שזו חובתם לעזור והם חייבים לעשות את זה! מלכתחילה!

לווים

משתמש מקצוען
נשמע שלא הייתם בבידוד עם חולים, אשריכם ושימשיך כך.
העירייה, בשונה ממך, מודעת לקושי שיש ולכן מציעים עזרה
הם לא יכולים לנקות או לעשות ביביסיטר, אז עוזרים במה שהם כן יכולים.

נכון, יש כאלו שמסתדרים יופי
אבל אני אישית שבד"כ מסתדרת מצוין, וכל הקורונה מפסח נהנתי עם הילדים ויצרנו ועשינו ובישלתי גורמה (טוב, רק לפעמים)-
עכשיו בעלי בבידוד ואני משתדלת בקושי לא לקרוס.
שבית יתפקד עם אנשים חולים וילדים ואוכל ונקיונות ובידוד וגם להשאר שפויים- זה משימה קשה להרבה מאיתנו.
לא ביקשתי צ'ופרים, כן עזרה.

אולי עיון באשכול הזה יעזור לך לשנות את דעתך
היינו בבידוד עם חולה
וכול עזרה שהיא מאווד עזרה לנו
כול דבר קטן ששמו לנו מאחורי הדלת חימם את הלב והעלה את המצב רוח
לא לזה התכוונתי

היה נשמע לי קצת מוגזם להתרעם על זה שעיריה לא עוזרת ומביאה ומצפרת.
לידיעתכם עירית בני ברק בין הערים הבודודות שבכלל עזרו וסייעו.

לא כול דבר זה ברור מאליו!!!

ואגב נכון אין השוואה לשפעת בכלל לא.
אבל לדעתי הזעקה פה לעזרה זה לא רק בגלל הקריסה מהמחלה
זה בגלל תקופת הבידוד הארוכה שנכפית עלנו בגללה

נערך לאחרונה ב:

לווים

משתמש מקצוען
מה זאת אומרת אפ אחד לא חייב, אנחנו אזרחי המדינה, משלמים מיסים ישירים עקיפים וברגע מצוקה אנשים חולים בקורונה, המדינה מבקשת מהם לא לצאת מהבית להיות בבידוד כדי לא לסכן אחרים לא לעבוד ולא מוכנה להושיט יד,
אם המעסיק היה שולח את הפיצה - וואלה הוא באמת לא חייב כלום, מחווה נחמדה ואדיבה ממש מצידו.
אבל המדינה??? העירייה???? איפה הם?? מה זה מגש פיצה? קיטשי מידי!
לאנשים אין מה לאכול!!! איפה העירייה לעזור לאנשים בקניות- בתעסוקה לילדים ובטוחה שאלה שפנו לבקשת עזרה לא נמנים על העשירון העליון וגם לא בטוחה על מעמד הביניים, זה עת מצוקה, קושי, אי ודאות מטורפת, זה הזמן של העירייה להיות שם בשביל האזרח, בשבילנו האזרחים שת'אמת מחזיקים את המדינה עם המיסים שאנו משלמים. זה נורא מפחיד המחשבה שדווקא ברגעים האלה העירייה לא עוזרת, אנחנו במצב שכל אחד מנסה לשרוד נפשית כלכלית פיזית, אז אני יוצאת מנקודת הנחה שזו חובתם לעזור והם חייבים לעשות את זה! מלכתחילה!
הלוואי ואת היית צודקת
לא יצאה שום תוכנית עזרה לחולים!!
ולכן זה מממש לא מחובתם לבוא ולעזור
וזה ממש לא מלכתכילה
מי שנצא בכול מלכודת הדבש הזו בטוח שזה ברור מאליו
אין את זה כמעט בשום עיריה אחרת!!!

אני מסופקת אם תוכנית שכזו של עזרה לא היתה גורם לחלק מהאנשים להדבק בכוונה(בעקבות תגובות פה באשכולות שונים)

לווים

משתמש מקצוען
אני מאמינה שמי שכתבה את זה לא היה לה בבית חולה קורונה.
וכדאי שתקח את המילים שלה חזרה ותתנצל!!!!

אני לא מאחלת לאף אחד להיות חולה קורונה ולא להיות ליד חולה קורונה
הילדים שלי בבית כבר חודש. מתחילים היום שבועיים נוספים. לא ראו אור בחוץ חוץ ממתי שיצאו לבדיקות.
מלונית לא אשרו לנו כי אין לנו מספיק חיוביים ב"ה.
הוצאנו כספים מרובים לקניית משחקים--- כמה אפשר לשחק בהם????? אולי יומיים גג 3
כל דפיקה בדלת של ארטיק משכנה או פתק מחמם את הלב זה נותן המון!!!
לקרוא לנו מהחלון למטה ולדבר איתנו 5 דקות זה תוכנית ליום שלם.
כן אנחנו מחכים לרדת להוריד את הזבל, ללכת לשכנה לבקש שקית חלב וללכת למכולת לקנות ממתקים לשכנים.
אז כל צ'ופר שמגיע מעיריה או משכנה או ממשפחה זה המון כח!!!
ולא נדבר שההתארגנות לחג זה לבנות על חסדים של אחרים. שיבבואו לך אנשים בוגרי קורונה לבנות את הסוכה כי בעלך שוכב במיטה כבר 4 ימים עם חולשה מטורפת.
להכנס לחג סוכות עם 2 שקיות זבל מאחרוי הדלת כי מי שתמיד לוקח לא הספיק ושכנים אחרים לא חשבו על זה בכלל....
רק לתשומת לב. תפתחו את העיניים ותזכרו את אלה שיושבים בבית ומנסים לשמוח בחג כמו כל שנה.....
חג שמח לכולם!!!
ותזכרו קורונה זה לא שפעת!!!!
נכון מסכימה מאווד עם כול מילה
צריך בהחלט לחשוב על אחרים על חולי קורונה
ועל משפחות שבבידוד.
(רק מי שעבר את הבידוד הזה יודע)

אך זה ממש לא דבר שאמרו להיות ברור מאליו!
ואפחד לא חייב לנו כלום!
אולי אם לא היינו מצפים לקבל עזרה כברור מאליו
היינו פחות מתרעמים.

אני אגב קיבלתי על עצמי לנסות ולדאוג כמה שיורת למשפחות שעוברות את הבידודים
אם זה בקניית צופרים
\מצרכים
דאגה
עזרה
וכו

אם כול אחד מאיתנו היה לוקח את זה על עצמו אני די מאמינה שהמצוקה היתה מצטמצמת עם הזמן....

אבל מה?
אין כאן שום האשמה כה זה טבעו של האדם הוא עובר את הניסיון וממשיך הלאה ולא תמיד מספיק לעזור בשגרת היום עמוסקה גכ......

hilasg

משתמש פעיל
הלוואי ואת היית צודקת
לא יצאה שום תוכנית עזרה לחולים!!
ולכן זה מממש לא מחובתם לבוא ולעזור
וזה ממש לא מלכתכילה
מי שנצא בכול מלכודת הדבש הזו בטוח שזה ברור מאליו
אין את זה כמעט בשום עיריה אחרת!!!

אני מסופקת אם תוכנית שכזו של עזרה לא היתה גורם לחלק מהאנשים להדבק בכוונה(בעקבות תגובות פה באשכולות שונים)
אם אנשים מוכנים להידבק בכוונה בשביל לקבל את ההטבות האלה - בעיניי זה מעיד על מצוקה וקושי כי עשיר לא יעשה את זה גם אדם שפוי ממעמד ביניים אבל מי שלא שורד את היומיום יעשה את זה.........
זה עצוב שאין חבילה כזאת ושזה לא קורה, יש אנשים שבאמת אין להם אוכל במקרר, אני לא מדברת על מותרות אלא על דברים בסיסים וכן גם לחגוג את החג בכבוד לקנות בשר לחג ממתקים לילדים.... זה מצער מאוד מאוד, לא מייחלת לעצמי ולאפ אחד להיות במצב הזה, מעדיפה שיקימו תוכנית כזו וכמה כאלה שלא זכאים יקבלו מאשר שלא תהיה תוכנית כזו ואנשים ירעבו או יקחו על עצמם חובות והלוואות שהורגות את הנפש...

לווים

משתמש מקצוען
אם אנשים מוכנים להידבק בכוונה בשביל לקבל את ההטבות האלה - בעיניי זה מעיד על מצוקה וקושי כי עשיר לא יעשה את זה גם אדם שפוי ממעמד ביניים אבל מי שלא שורד את היומיום יעשה את זה.........
זה עצוב שאין חבילה כזאת ושזה לא קורה, יש אנשים שבאמת אין להם אוכל במקרר, אני לא מדברת על מותרות אלא על דברים בסיסים וכן גם לחגוג את החג בכבוד לקנות בשר לחג ממתקים לילדים.... זה מצער מאוד מאוד, לא מייחלת לעצמי ולאפ אחד להיות במצב הזה, מעדיפה שיקימו תוכנית כזו וכמה כאלה שלא זכאים יקבלו מאשר שלא תהיה תוכנית כזו ואנשים ירעבו או יקחו על עצמם חובות והלוואות שהורגות את הנפש...
אולי את צודקת
אבל למיטב ידיעתי אין תוכנית כזו.
סתם בשביל הענין מדוע אנשים בבידוד צריכים לרעוב???? ולקחת הלוואות???? נראה לי שיש פה הגזמה!!!

יש המון המון חנויות שעושות משלוחים (נכון זה בכסף וזה מעצבן אבל זה מה יש)
אוכל לא אמור להיות חסר ממצב רגיל
צופרים- בהחלט זה מצרך יותר מכביד כלכלית.

שוב הצעתי לכולם לפקוח את העיינים ולעזור למשפחות שנמצאות בבידוד

לא צריך משחקים במיליונים ככה צופרים פה ושם.

hilasg

משתמש פעיל
נכון מסכימה מאווד עם כול מילה
צריך בהחלט לחשוב על אחרים על חולי קורונה
ועל משפחות שבבידוד.
(רק מי שעבר את הבידוד הזה יודע)

אך זה ממש לא דבר שאמרו להיות ברור מאליו!
ואפחד לא חייב לנו כלום!
אולי אם לא היינו מצפים לקבל עזרה כברור מאליו
היינו פחות מתרעמים.

אני אגב קיבלתי על עצמי לנסות ולדאוג כמה שיורת למשפחות שעוברות את הבידודים
אם זה בקניית צופרים
\מצרכים
דאגה
עזרה
וכו

אם כול אחד מאיתנו היה לוקח את זה על עצמו אני די מאמינה שהמצוקה היתה מצטמצמת עם הזמן....

אבל מה?
אין כאן שום האשמה כה זה טבעו של האדם הוא עובר את הניסיון וממשיך הלאה ולא תמיד מספיק לעזור בשגרת היום עמוסקה גכ......
זה לא התפקיד שלנו! זה התפקיד של המדינה! אין ספק שצריך להגדיל ראש ולעזור אבל כולנו שורדים את במציאות הזו, שבועיים בידוד, שגרה, סגר, קורונה, מסיכות, ריחוק- זה לא סיוע לאדם חולה זה מצוקה שכולנו בתוכה.
אני חושבת שהעזרה צריכה להיות במערכה מערכתית של מדינה ממשלה עיריות ואנחנו העזרה ההדדית בינינו היא האקסטרא לא הבסיס, הבסיס - אוכל, משחקים האסקטראי מאיתנו - לזרוק את הזבל, להתעניין לשלוח משו טעים אבל הבסיס הוא ברמה של המדינה! ככה אני מאמינה וכן אנחנו ממנים את הממשלה הזו ולא משנה אם אדם מרוויח 3000 או 30000 ממש כואבבב ומכעיס המצב הזה

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לידיעתכם עירית בני ברק בין הערים הבודודות שבכלל עזרו וסייעו.
לא מכירה את בני ברק
עיריית בית שמש ועיריית ירושלים מסייעות
צודקת, המצב מצריך עזרה בכלל מכלול הנתונים, לא רק האדם החולה. מה זה משנה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה