דרוש מידע איך משיגים ערכות עזרה למשפחה עם קורונה?

חיה .ר.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
משפחה בבני ברק חולי קורונה.
אני רוצה לדאוג להם לערכות אוכל ומשחקים
וכו.
אשמח לקבל מידע. טלפונים למי צריך לפנות
תודה

שריגמיש

משתמש חדש
משפחה בבני ברק חולי קורונה.
אני רוצה לדאוג להם לערכות אוכל ומשחקים
וכו.
אשמח לקבל מידע. טלפונים למי צריך לפנות
תודה

צריך לברר בעיריה מי הנציג קורונה של האזור של אותה משפחה, לדבר איתם והם אמורים לדאוג לזה

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
אפשר לתפוס טרמפ? חברתי ובעלה חיוביים מיום רביעי, התקשרו לעריית ביתר ושלחו להם... מגש פיצה... (שהלך לפח כי בעלה אלרגי ברמה חמורה)
שום קניות לחג, כלום, ניסתי לעזור לה אבל גם לי היה ערב חג מטורף.

פזמון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אפשר לתפוס טרמפ? חברתי ובעלה חיוביים מיום רביעי, התקשרו לעריית ביתר ושלחו להם... מגש פיצה... (שהלך לפח כי בעלה אלרגי ברמה חמורה)
שום קניות לחג, כלום, ניסתי לעזור לה אבל גם לי היה ערב חג מטורף.
יפה שהם שלחו ולדעתי מיותר לכתוב שהמגש הלך לפח.
צאו מנקודת הנחה שאף אחד לא חייב כלום.

פרבולה חיובית

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
מניסיון אישי וכואב (נכון לשבועיים האחרונים ועד....?) אם רוצים לעזור באמת זה דרך אנשים פרטיים.
חסה על הזמן והאנרגיות שאנשים משקיעים כדי לקבל עזרה מכל מיני גופים (העיריה וכו...) בבני ברק שקורסים אחד אחר השני, וחוץ מלהתייבש בקו ולבזבז זמן לא מועיל לשום דבר
הם לא עומדים בעומס ובלחץ של מאות חולים חדשים ביום!!!

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
יפה שהם שלחו ולדעתי מיותר לכתוב שהמגש הלך לפח.
צאו מנקודת הנחה שאף אחד לא חייב כלום.
אבל מי שבוחר לעזור (וזה העיריה, לא אדם פרטי), מותר וכדאי לברר לפני ששולחים דבר כזה. שאין לו שום תועלת ליום הבא, לחג, ובמקרה שלהם בכלל

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
חסה על הזמן והאנרגיות שאנשים משקיעים כדי לקבל עזרה מכל מיני גופים (העיריה וכו...) בבני ברק שקורסים אחד אחר השני, וחוץ מלהתייבש בקו ולבזבז זמן לא מועיל לשום דבר
הם לא עומדים בעומס ובלחץ של מאות חולים חדשים ביום!!!

קורסים? האמנם?
לפני כשבוע הניחו ליד דלתנו שקיות גדושות משחקים, כמה מהם יקרים ממש (פליימוביל שעלותו מעל מאה שקלים, משחקי הרכבה), פלוס אונקי תוכניות של קשת. שמחנו מאד. הערכנו את שווי הערכה בחמש מאות שקלים. היות שלפני מעל חודש פנו אלי מהעיריה ושאלו אם שחקים יעזרו לנו לצלוח את התקופה, והשבתי שאכן כן ושנשמח בהם מאד, הנחתי שהחבילה מיועדת עבורנו. אבל לצערנו הרב במקרה נוכחנו לגלות שעל המדבקה החגיגית של איחולי החג שמח מטעם העיריה נכתב בכתב יד קטן, ששמנו לבנו אליו רק אחרי סקירת התכולה, שמה של משפחה צעירה עם ילד יחיד, שכבר עברה דירה מהבניין.
הרמתי אליהם טלפון והם באו לאסוף את החבילה, משמע הם בכלל לא בבידוד.
מה הם כן? משפחה מקושרת.
ואז האמנתי לפרוגיסטים שכתבו כאן שחבילות השי היפות תלויות קשרים ומיועדות למקושרים.
אז חג שמח להם מאברהם רובינשטיין, כמו שנכתב בגרפיקה יפה על המדבקה שהתנוססה על המארזים.

פזמון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מה המספר של החמל של עירית בני ברק?

לווים

משתמש מקצוען
סליחה שאני שואלת מדוע ככ צריכים לעזור ולסייע????

גם כשחולים בשפעת נותנים ככ הרבה צופרים??

למה?

בטח יהיו שיגיבו שזה מאוד קשה לא לצאת (נכון אני יודעת!!!!)
אז אל תצאו!!!
למה צריכים לצפר ולהביא כדי שלא תצאו??
למה זה לא אמור להיות ברור מאליו

מה שבכלל לא מובן מאליו זה המשחקים והצופרים ןהמלונות האלו....
ובגלל שזה ככ לא מובן מאליו
אנשים כבר מתחילין להתלונן שהם לא מקבלים....

איבדנו את זה לגמרי!!!

פזמון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
סליחה,
בקשתי מספר חמל
לא משחקים

פזמון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
תודה
מתקשרים והשיחה מתנתקת

stst

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
סליחה,
בקשתי מספר חמל
לא משחקים
03-3730606
מקווה שמישהו יענה לכם..
בית התבשיל נותן ארוחות במחיר סימלי ממש (במקרה בו האמא חולת קורונה) עולה 5 ₪ ליום חול ו-7 ₪ לשבת

חדוי לינד

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
לא איבדנו כלום!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
כאמא לילדים אני יכולה להגיד שכן, קורונה זה לא שפעת!!!!
בטח לא לילדים,
זו"צ שחלה בקורונה, צריכים קצת עזרה, אוכל ולא מעבר.
אבל משפחה עם ילדים, שחופרים על הראש קורונה קורונה כבר חצי שנה, ומקבלים עלונים וגליונות וכל הבית ספר מלא בשלטים על זהירות ומזהירים מהקורונה. ושינו להם את כל המוכר והרגיל. ומצפים מהם להיזהר ולפחד ואז פתאום בבום זה נכנס אליהם הביתה....
אז כן, לא נכנסת לסוגיית המלוניות עכשיו, אבל כן! מגיע להם משחקים וממתקים וצ'ופרים!!!!!!!
במיוחד משפחה ששמרה על ההנחיות....
אני למשפחה כזאת, קונה פרסים בהכל בשקל בסכום נכבד מאד, מדפיסה המון דפי יצירה וקונה את החטיפים ומוצרי החלב האטרקטיביים יותר.....
אז בואו תראו גם את הצד השני, לא שצריך לצפות ולקטר... כשאנחנו היינו בבידוד, הסתדרנו מעולה לבד!!! אבל פשוט כי זה הצליח לנו בפיקס,
אבל לא קורה כלום אם מישהו שרוצה לעזור ולהקל על ההתמודדות, שאפו!!!!!!
לא ביקשו ממכם כסף בשבילם.... ביקשו מספר טלפון....

אני פשוט נדלקת מהקיצוניות של הניקים.....
כאילו או שנותנים הכל או כלום....
איזון לא מפריע לאף אחד.....

פזמון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
החמל משמיע הודעה והשיחה מתנתקת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה