איך מקובל לחשב שכר על עבודת ניקוד, לפי שעה או לפי מילים, וכמה?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י ערך רב;2408899:
ולפי מילים אתה כן רואה הגיון?
צריך איזשהו מודד, וניתן לעשות אותו לפי מחיר לאלף מלים, או מחיר נמוך יותר לאלף סימנים לא כולל הניקוד, או מחיר נמוך עוד יותר לאלף סימנים כולל הניקוד. העיקר שהיה לך איזשהו פרמטר על כמות העבודה ותחשב מראש כיצד תקבל עליה שכר מתאים.

א. מבחינתי לנקד את המילה "כן" (יכול להיות כֵּן, כֵן, כַּן, וכַן) זה יותר מורכב מאשר לנקד את המילה "אנציקלופדיה" ולכן כמות המילים יותר רלוונטית מאשר כמות התווים.

ב. למה לא לתת ללקוח מראש את המחיר המדוייק לעבודה (אפשרי רק אם מנקדים לפי מספר מילים או לפי תווים לפני הניקוד)

ערך רב

משתמש פעיל
עריכה תורנית
נכתב ע"י אברהם;2409043:
א. מבחינתי לנקד את המילה "כן" (יכול להיות כֵּן, כֵן, כַּן, וכַן) זה יותר מורכב מאשר לנקד את המילה "אנציקלופדיה" ולכן כמות המילים יותר רלוונטית מאשר כמות התווים.

ב. למה לא לתת ללקוח מראש את המחיר המדוייק לעבודה (אפשרי רק אם מנקדים לפי מספר מילים או לפי תווים לפני הניקוד)

א. אם המלה "אנציקלופדיה" מופיעה כצורתה בתכנת הניקוד, אתה צודק. אבל כמה פעמים אתה נתקל במלים שלא מופיעות שם בצורה מדוייקת ואתה צריך להתערב ידנית? ושם בודאי מספר התוים קובע את כמות העבודה.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י ערך רב;2409618:
א. אם המלה "אנציקלופדיה" מופיעה כצורתה בתכנת הניקוד, אתה צודק. אבל כמה פעמים אתה נתקל במלים שלא מופיעות שם בצורה מדוייקת ואתה צריך להתערב ידנית? ושם בודאי מספר התוים קובע את כמות העבודה.

ככל שתנקד יותר, תיווכח שיש לך הרבה פחות מלים לתקן ולנקד ידנית...

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אברהם;2407162:
אני לוקח לפי מילים.
לא רואה שום היגיון לתמחר לפי תווים כאשר העבודה מתבצעת באמצעות תכנת ניקוד.
ק"ו לא רואה היגיון לתמחר לפי סימנים לאחר הוספת סימני הניקוד.

סליחה על ההקפצה
אני אחרי חפירות ארכיאולוגיות בפורום...
מה המחיר המעודכן להקלדה + ניקוד, נכון להיום - ז' אדר תשע"ז ולמס' 5/2/17?
כמה אתם לוקחים למילה?
אני צריכה לתמחר הקלדה + ניקוד באידיש
הגיוני לבקש על ניקוד 80 ש"ח לאלף מילים? [ככה ראיתי באחד האשכולות הישנים]
מדובר בכמות גדולה של חומר והניקוד הוא כמו "תוכי" מועתק מספר מודפס
כדאי לעבוד עם תוכנת נקדן? איפה רוכשים? זה תופס גם טקסט באידיש?

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בעזהי"ת

על ניקוד מקצועי 80\1000 זה הגיוני. כדאי מאד לעבוד עם נקדן.
הנקדן שלי להורדה פה. לעקוב אחרי הוראות ההתקנה. אני נהנה ממנו מאד, אם כי התלוננו עליו שהוא עושה בעיות לבעלי אופיס לא מקורי (זה שנפתח עם פס אדום).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה