איך מצליחים לעבוד יום מלא?

נטורל

משתמש רשום
בשונה מהמון עבודות במשק, העבודה שלנו דורשת 'להחזיק ראש'.

לא מצליח להחזיק אותו לאורך זמן, ואז יש בריחות, שלפעמים נמשכות יותר מדי זמן :confused:
בפרט ברשת.

בעיקר בתקופות שאני מתעסק יותר במחקר ולמידה, אבל לא רק.

(מניח שזה לא רק אני ככה, אבל פתוח לקבל שכן :sne:)

מה עזר לכם/ן?
רעיונות?

ספציפית לבריחה ברשת:
לחסום את הרשת מעבר למה שקיים לא רלוונטי שכן יושבים על הרשת עוד משרדים,
אני אישית יושב בחדר לבד ולא ניתן לשנות את זה כרגע.

אבל גם אם לא רשת, אין ריכוז.
מה עושים??

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
1. מוזיקה באזניות מסננות רעשים.
2. לעבוד בסביבה שקטה (שאתה במילא עושה) - אני הבנתי שהרבה מחוסר הריכוז נגרם מזה שלפעמים אין לי אפילו רבע שעה רצופה בלי ׳ביקור׳ - שאלות ובקשות שמוציאות מהריכוז.
(3. וציני) דדליינים לוחצים שיעמידו אותך במצב של אין ברירה, כך שגם במצב של חוסר ריכוז תהיה חובה לעבוד וקשה.

כובע שמש

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
@נטורל מזדהה מאד, זה קשוח :( משהו שעוזר לי לפעמים זה פשוט לעבור ולסגור את כל הטאבים בדפדפן שלא קשורים לעבודה כך הפיתוי קטן.. או אפליקציות שפתוחות וקופצות
@ynigun נשמע טוב, הלכתי לקרוא על זה :)
@java תודה על הטיפים, אפשר על הדרך לבקש המלצה לאוזניות קשת טובות נוחות ולא לוחצות?

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
@java תודה על הטיפים, אפשר על הדרך לבקש המלצה לאוזניות קשת טובות נוחות ולא לוחצות?
לא מכירה הרבה סוגים.
לי יש סוני WH-1000XM4 ואני מאוד מרוצה מהם.

כובע שמש

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
פשוט המיקרופון בתוך האוזניות? ולא חתיכה כזאת שצריך להזיז?
אגב אני רואה שזה יקר, השאלה אם זה שווה את זה משמעותית

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
פשוט המיקרופון בתוך האוזניות? ולא חתיכה כזאת שצריך להזיז?
כן, בדיוק.
זה גם הרבה יותר נח ככה.
אגב אני רואה שזה יקר, השאלה אם זה שווה את זה משמעותית
אני לא יודעת לגבי משמעותית כי לא השתמשתי מספיק זמן במוצרים מקבילים דומים.
(ואת שלי קיבלתי מהעבודה.)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה