דרוש מידע איך מעסיקים פעוטה כמעט בת שנתיים

הודיה 482

משתמש מקצוען
הילדה כבר ממש משתגעת בבית
איך אני יכולה להעסיק אותה?
היא מקשקשת דקה וחצי על דף
עוד שתי דקות מדביקה על עצמה מדבקות
אני שרה לה שיר עם תנועות עוד 4 דקות
סבתא בישלה דייסה בכל יד
וזהו..
אין לי רעיונות
אני לא מהתחום

כל האימהות המנוסות מהקורונה שאני אישית מצדיעה לכן -(עכשיו אני מתחילה לקלוט מה זההה)
יש לכן רעיונות בשבילי?

רפרפת

משתמש פעיל
אולי להכין איתה עוגיות? לתת לה להתקשקש עם בצק

או ברבצק שמכינים לבד:
3 כוסות קמח
3/4 כוס מלח
כוס מים
רבע כוס שמן
טיפת צבע מאכל/גואש
לערבב היטב. נשמר מעולה בקופסה סגורה

בקורונה אכן לא היה קל

מנעד

משתמש פעיל
הילדה כבר ממש משתגעת בבית
איך אני יכולה להעסיק אותה?
היא מקשקשת דקה וחצי על דף
עוד שתי דקות מדביקה על עצמה מדבקות
אני שרה לה שיר עם תנועות עוד 4 דקות
סבתא בישלה דייסה בכל יד
וזהו..
אין לי רעיונות
אני לא מהתחום

כל האימהות המנוסות מהקורונה שאני אישית מצדיעה לכן -(עכשיו אני מתחילה לקלוט מה זההה)
יש לכן רעיונות בשבילי?
את לא צריכה להעסיק אותה כל היום
יש משחקים מותאמים
מגנטים
כלי מטבח
בובה ועגלה
להסתכל בספרים לגיל הזה

אבריכית

משתמש רשום
אולי תושיבי אותה ליד המגנטים עם צלחת עם תפוחים לדוגמא.
מנסיון היא לא תזוז עד שכל התפוחים יגמרו ותוך כדי היא משחקת ולומדת להתרכז בדבר אחד למשך זמן.
-יש את הקצף שקונים בחנויות יצירה או קצף גילוח בבית מרקחת. תשפריצי על מפת נילון- וזה חוויה מקסימה.
-אם יש לך פליימוביל או כלי מטבח עם בובות. משחקי דמיון מחזיקים לפעמים הרבה זמן!
בהצלחה והרבה נחת!

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
יש לי גם בת בגיל הזה.
היא בעיקר מסתובבת ברחבי הבית ויוזמת חורבן...
תעסוקה מובנית פחות עובדת
את יכולה לתת לה להתעסק במגירות מטבח שאין בהן דברי סכנה(סירים, קופסאות) או להזמין חברה שיש לה בת בגילה ולשתיכן יהיה יותר קל ביחד.
אצלי היא גם מאוד אוהבת מוזיקה והיא רוקדת ומתנועעת וזה יכול להחזיק כמה דקות...
בעיתות מצוקה אפשר לשים סרטונים כמו מנוחה פוקס וכד, יכול להחזיק עוד כמה דקות שקטות.את יכולה לנסות לשבת איתה עם אלבום תמונות שלה ושל אנשים מוכרים או לשים תמונות מתחלפות במחשב

בהצלחה, זה לא קל לכולנו אבל לילד בכור זה עוד הרבה יותר קשה.

כוכבה ה.

משתמש פעיל
יש לי גם ילד בגיל הזה וזה באמת גיל שדורש המוןןןןןןןןןן תעסוקה,ועדיין לא יודע להעסיק את עצמו
מה שכן שמתי לב שאפשר לשבת איתו כמה דקות ו"ללמד " אותו רעיונות חדשים איך לשחק ואחרי פעמיים שלוש שאת מראה לו- ביחד איתו הוא כבר לומד ויש לו רעיון חדש לתעסוקה של עוד 10 דק'
למשל לבנות מגדל ממגנטים ולשים בתוכו אנשים מפלימובייל- הבן שלי ממש נהנה מהרעיון וחזר על זה כל יום,
או בכלי מטבח- לשים בכל צלחת כוס וכפית (הוספתי לו גם חד"פ רגיל כדי שיהיה לו יותר אופציות.
אפילו להעמיד בובות פלימוביל בשורה על מדף נמוך/ מיטה נגישה (הגדול שלי התעסק כך המוןןןןןן)
זה גיל מתוקקקקקקקקק מדבש ומאתגר אבל מאד מהר הם לומדים לשחק בעצמם, (בטח אם יש אחים גדולים)

ניק 20775

משתמש רשום
מה שאני עושה בכל אופן עם היותר גדולים זה יותר חוברות של מובייל וצבעים שזה ממש ממלא להם את הזמן
ולקטן בן השנתיים מנסה פה שם להראות לו קצת במקרנצ'יק וקצת סרטים לילדים פה שם זה נותן פסק זמן למנוחה לכמה דקות ....

כוכבה ה.

משתמש פעיל
תכלס, זה די השלב שווא מלווה אותי בעבודות הבית...
אנחנו ממינים " ביחד " כביסה
כשאני מבשלת / אופה הוא עומד לידי על כיסא (וצריך כל הזמן תעסוקה מילולית/ לעזור לשפוך את הקמח וכו...)
כל דבר לוקח כפול זמן...

PNINA-ZILUM

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
בגיל הזה הם יכולים להינות מדברים פשוטים מאד כמו להכניס ולהוציא מקלות ארטיק לבקבוק ריק

טוב טובית

משתמש פעיל
תעסוקה באמבטיה , קצת מים
עם קצף גילוח, משחקים , קצף מסבון "דרמפון"- זה סבון שעושה המון קצף אבל הוא לא שורף בעיניים ולא מסוכן
בגיל הזה שה שעה בטח
אבל כמובן לא לעזוב לרגע את האמבטיה
יש גם אמיצות שמסכימות צבעי ידיים באמבטיה.. אני עוד לא הגעתי לשם

טוב טובית

משתמש פעיל
מה שאני עושה בכל אופן עם היותר גדולים זה יותר חוברות של מובייל וצבעים שזה ממש ממלא להם את הזמן
ולקטן בן השנתיים מנסה פה שם להראות לו קצת במקרנצ'יק וקצת סרטים לילדים פה שם זה נותן פסק זמן למנוחה לכמה דקות ....
אפרופו מקרנצ'יק, מחליפים דיסקים עם השכנים זה נחמד מאד

תמר ברנשטיין

מאסטרית בעיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש לי בת בת שנתיים פלוס הכנתי לה משחק קשים חמוד, והפלא ופלא בן השנה גם מצליח! אז תעסוקה לשתיהם :) (לא להרבה זמן אבל גם משהו...)

לוקחים קופסא כלשהי ועושים בה חורים עם מקדחה. אני לקחתי קופסת סימילאק, אפשר סתם קופסת אחסון.
גוזרים קשים לכמה חתיכות, ונותנים לילדים להשחיל.
אפשר גם להדביק מדבקות על הקופסא.
1697114282509.png

1697114303816.png

יונתן הקט...

משתמש חדש
אם רוצים אפשר לצבוע עם צבעי אצבעות בלי ללכלך:

צריך – דפי A4 רגילים, שקיות ניילון משרדיות (שמרדפים), דבק סיידים רחב, צבעי אצבעות (גואש, אקריליים – גם טוב).

מכניסים את הנייר לשקית, שמים כמה נקודות של צבעים שונים , ומדביקים לשולחן (או לקיר, אפשר גם לחלון נמוך) עם הדבק תוך סגירת השקית. ועכשיו – חגיגה של צבעי אצבעות!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה