דרוש מידע איך מעסיקים ילדים בייום כיפור?

כתב עט

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
-בהצלחה!
- כדאי להתפלל גם על זה: שתהיי חזקה במהלך הצום, ושהילדים יהיו רגועים.
- מניסיון שלי (אולי אחרות יסתרו את דברי) בצומות יש סיעתא דישמיא מיוחדת, ולפעמים הילדים מעסיקים את עצמם יפה, אפילו יותר משבת רגילה. למה? אין לי הסבר, זה מה שהיה אצלי, ב"ה.
- כדאי לך מראש לארגן אוכל מזין בשבילם. כשהם שבעים הם יותר נינוחים.
- פעמיים ביום, כשאת רואה שהם מתחילים לאבד ריכוז ומחפשים תעסוקה, את יכולה למלא להם שקית "ממתקים"-
במבה, בייגלה, ומשהו אחד מתוק... בדרך כלל זה מרגיע אותם ומעסיק אותם.
- אם יש שכנים בני גילם, או ילדות מעט גדולות שעדין לא צמות, ותוכלי לבקש מהן מראש לשחק איתם / לשמור עליהם בשעות הקשות- (אחרי ארבע בצהריים) זה יכול מאוד להועיל.

shir4

משתמש פעיל
הבעיה שהגילאים שלהם קצת מאתגרים
אחד בן שנתיים וחצי שוב ברמות ודורש תעסוקה 24.7 והשני בן חודש
כך שלא יכולים להעסיק אחד את השני ומה שמתאים לגדול לא יתאים לאח שלו

שיליבי

משתמש מקצוען
כך שלא יכולים להסיק אחד את השני ומה שמתאים לגדול לא יתאים לאח שלו
וואו!
את ממש יולדת
יש לך איזה שכנה עם ילדים להעביר אתה ביחד חלק מהזמן?
זה מה שאני מתכננת לעשות

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
כך שלא יכולים להעסיק אחד את השני ומה שמתאים לגדול לא יתאים לאח שלו
הקטן לא רלוונטי לתעסוקה. פשוט תפילות שיהיה רגוע.
הגדול מעבר למה שכתבו פה משחקים וממתקים להשכיב אותו בצהריים לישון בין 2 ל 4 בלי לחשוב על מה יהיה בלילה שאח"כ... הצום והכוחות יותר חשובים.

המימד הנוסף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לא לצפות לסדר, לתפילות, למשמעת, לתעסוקה, לדעת שהכל יכול להיות, אלו רק 25 שעות יקרות מזוטות כמו סדר ותעסוקה....

בכל מקרה תדוני עצמך לזכות את ממש יולדת טריה, ושד' יברך אותך!

וגם אני ממליצה על חברה עבורך, מישהי עם ילדים שתהיי ה ביחד....

H. Clin

משתמש מקצוען
משחקים חדשים בשביל הגדול. תפילות שהקטן ישתף פעולה.

שקד מצוי

משתמש פעיל
להכין לגדול אוכל מראש, שיצריך כמה שפחות התעסקות שלך.
אצלנו לחמניות עם פסטרמה/ גבנ"צ/ ממרח מתוק כלשהו עושות את העבודה. מכינים מראש, ואני צריכה רק להוציא מהמקרר ולהביא לילדים.

דמוסתנס

משתמש רשום
1. לדאוג להם לאוכל- מנסיון כך הם הרבה יותר רגועים, ולא ממתקים שיהיה לך מראש פיתה עם שוקולד , לבן, גרבר,וכ'
2. לדאוג לו לתעסוקה משחקים , ספרים, אני גם מביאה לה לעשות בלאגן בארונות (יש לי 2 בנות2.5 ושנה וחצי- הם מסדרות את הקפסואת ואת הח"פ,.
3.
לספר להם סיפור ולהיות איתם, יהיה לנו יותר קל אם נהיה איתם מאשר שהם יפריעו לנו, לשבת איתם ל הרצפה, ולבנות מגנטים יותר קל מאשר שהם יבכו,
זה התפקיד שלנו ביום הזה
ושנזכה להרבה כח וסבלנות.

שומרת החומות

משתמש מקצוען
וואו נשמע מאתגר
יש לך שכנה בת 10 11?
אולי תשלמי לה שתצא עם הגדול לטיול?
כשהייתי ילדה שמרתי על ילד כזה
לא צמתי,והיה נחמד לי להעביר את הזמן בגינה עם ילד מתוק
אין סיכוי שהוא ישרוד יום שלם בלי לצאת קצת

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
תבקשי מבעלך שיבוא כל כמה שעות לראות שהכל בסדר
תתארגני עם אריזות חטיפים קטנים

bracha5

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
1. לדאוג להם לאוכל- מנסיון כך הם הרבה יותר רגועים, ולא ממתקים שיהיה לך מראש פיתה עם שוקולד , לבן, גרבר,וכ'
2. לדאוג לו לתעסוקה משחקים , ספרים, אני גם מביאה לה לעשות בלאגן בארונות (יש לי 2 בנות2.5 ושנה וחצי- הם מסדרות את הקפסואת ואת הח"פ,.
3.
לספר להם סיפור ולהיות איתם, יהיה לנו יותר קל אם נהיה איתם מאשר שהם יפריעו לנו, לשבת איתם ל הרצפה, ולבנות מגנטים יותר קל מאשר שהם יבכו,
זה התפקיד שלנו ביום הזה
ושנזכה להרבה כח וסבלנות.
רק אצלינו מכינים צונט לילדים?
מגיע להם אוכל חם בצהריים...

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
יש גם מקומות כאלה:

לאור לקחי העבר נשוב ונדגיש: *ילדים לא מסתובבים כלל במסדרונות ושטח בית הספר!* הדבר גרם לבית הספר נזקים קשים יקרים ומיותרים, שאינם מועילים בלשון המעטה להמשך הפעילות שלנו במקום.

לטובת הילדים שאינם מתפללים ישנו *חדר משחקים מאובזר וממוזג בקומת הכניסה* (ספריה) נבקש את אחריות והירתמות ההורים לנושא

במוצאי היום לאחר קידוש לבנה תתקיים הבדלה בבית הכנסת - כיבוד קל ושתיה קרה/חמה לטובת כלל הציבור.

בברכת גמר חתימה טובה
ושיתקבלו תפילותינו לרצון

H. Clin

משתמש מקצוען
יש גם מקומות כאלה:

לאור לקחי העבר נשוב ונדגיש: *ילדים לא מסתובבים כלל במסדרונות ושטח בית הספר!* הדבר גרם לבית הספר נזקים קשים יקרים ומיותרים, שאינם מועילים בלשון המעטה להמשך הפעילות שלנו במקום.

לטובת הילדים שאינם מתפללים ישנו *חדר משחקים מאובזר וממוזג בקומת הכניסה* (ספריה) נבקש את אחריות והירתמות ההורים לנושא

במוצאי היום לאחר קידוש לבנה תתקיים הבדלה בבית הכנסת - כיבוד קל ושתיה קרה/חמה לטובת כלל הציבור.

בברכת גמר חתימה טובה
ושיתקבלו תפילותינו לרצון
איפה זה?

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
בארץ הקודש..המקום מלא ולא מקבל משפחות חדשות..הבאתי רק בשביל להראות שעם קצת מחשבה על האחרות לכל דבר יש פתרון. בראש השנה בחדר המשחקים הנ''ל היו בנות ששמרו על הקטנים ןאפשרו לאמהות תפילה שקטה רגועה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה