איך מנקים שומן משיערות????

מאה תשעים

משתמש רשום
עיצוב גרפי
הבן שלי מרח וזלין על השערות, וזה לא יורד, גם לא אחרי חפיפה הגונה.
למשהו יש פתרון???

חשמל

אמנות העימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אין לי נסיון בזה, אבל אולי פשוט פיירי?

מאה תשעים

משתמש רשום
עיצוב גרפי
חשבתי על סבון כלים, זה בטיחותי? לא יכול להזיק לשערות או במגע עם העיניים? הוא בן שנה

פדואלה

משתמש סופר מקצוען
תנסי שמפו נגד קשקשים של הד אנד שולדרס(מומלץ לשמור על העיניים)

רותי ארליך

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
D I G I T A L
חחח
התאומים שלי עשו את זה בשבת הראשונה אחרי החלאקה :)
נראה לי שחפפתי להם עם מרכך וסרקתי במסרק סמיך, אחרי כמה חפיפות זה ירד

gg

משתמש מקצוען
אני יכולה להגיד לך מה אני עשיתי שעבד
שפכתי על הראש טלק ואז סירקתי במסרק סמיך
הכל ירד
אבל לקח לי כמה שעות כי זה היה 4 ילדים שחגגו יחד:rolleyes:

gg

משתמש מקצוען
נכתב ע"י ויזואלי;n4885273:
חחח
התאומים שלי עשו את זה בשבת הראשונה אחרי החלאקה :)
נראה לי שחפפתי להם עם מרכך וסרקתי במסרק סמיך, אחרי כמה חפיפות זה ירד

מזל שזה לא היה שבוע קודם :p
חסכת לעצמך הרבה עבודה

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תחפפי עם סבון מוצק - זה מייבש מהר!

פרקטית

משתמש מקצוען
פיירי עוזר ולא מזיק. עיצה של פאנית שאמרה לי שכשהפאה מאוד שומנית היא חופפת אותה בפיירי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה