דרוש מידע איך מנקים נעלים לבנות מבד?

ניק 9497

משתמש רשום
של דגם nizza?
כי דווקא בסוף כיבסתי אותם כי לא היה ברירה והם לא יצאו כזה נקי אח"כ חשבתי שאפשר להשפריץ על הבד לפני שמכניסים למכונה כזה שפריץ שמוריד כתמים מחולצות לבנות וכדו'

חן פלוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
גאון בנקיון ניסית?

חן פלוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
זה ספריי לניקוי כללי
שמעתי פעם המלצה
לא ניסיתי...

רייזי בירנבוים

קופילוביץ לשעבר, מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
מה זה אומר?
לפרגן משחת שיניים על הנעל ואז לשים סודה לשתיה?
ולהשרות?
לא מנסיון, אבל ראיתי סרטון שערבבו משחת שיניים וסודה לשתיה, וצחצחו את הנעליים עם זה

birds

משתמש פעיל
לי יש של פומה יקרות וחופשי מכבסת פעם ב...
לא כל שניה
יוצא מבריק

בננות:)

משתמש צעיר
כיבסתי נעלי בד והם יצאו מהמכונה צהובות כאליו הזיעו איתם, מה אפשר לעשות
חבל לי עליהן הם חדשות... בתמונה הם נראות יותר טוב😔

קבצים מצורפים

• IMG_5872.JPG
    5 MB · צפיות: 29
  • IMG_5874.JPG
    4.9 MB · צפיות: 24

אדל גניש - פוטוגניש

......קסם של רגעים...... הכי טבעי . הכי פוטוגני
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
מחק ממש טוב.
אם לא יורד אולי ספוג קצת רטוב

אדל גניש - פוטוגניש

......קסם של רגעים...... הכי טבעי . הכי פוטוגני
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אפשר באמת גם לכבס

א. שטיגליץ

משתמש מקצוען

משתמש צעיר
תכבסי.
יוצא ממש לבן
הם היו לבנות חלקות (שבוע של לבישה) השפריץ עליהם טיפה מיץ ענבים ועיצבן אותי שהן כ"כ מצוחצחות ויש את השפריצים שהיו כמעט לא מורגשים, ככה הם יצאו מכביסה רגילה, נראה לך שכביסה רגילה תחזיר אותה להיות לבנות???
מה גרם להן לצאת כ"כ צהובות?

משתמש צעיר
כיבסתי נעלי בד והם יצאו מהמכונה צהובות כאליו הזיעו איתם, מה אפשר לעשות
חבל לי עליהן הם חדשות... בתמונה הם נראות יותר טוב😔

הם היו לבנות חלקות (שבוע של לבישה) השפריץ עליהם טיפה מיץ ענבים ועיצבן אותי שהן כ"כ מצוחצחות ויש את השפריצים שהיו כמעט לא מורגשים, ככה הם יצאו מכביסה רגילה, נראה לך שכביסה רגילה תחזיר אותה להיות לבנות???
מה גרם להן לצאת כ"כ צהובות?
מקפיצה...
יש מישהי שיודעת מה אני יכולה לעשות??

s.arcit

משתמש צעיר
אני יודעת שסודה לשתיה ממש מלבין
לא רק נעליים גם הסרת כתמים קשים מבגדים
לערבב עם קצת מים ולשים על ספוג הפלא ולשפשף את הנעל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה