עזרה איך מנקים משחק מגנטים

בדיחה

יצירות שוקולד
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
האם יש למישהי המלצה איך מנקים משחק מגנטים? מנסיון בלבד

מנגו מאיה

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
קופצת על האשכול;)
איך מנקים טוסטר ומיקסר (בצק)? יש המון חריצים, זה נראה לא מעשי
הבו עצות:)

רחלי ר

משתמש מקצוען
קופצת על האשכול;)
איך מנקים טוסטר ומיקסר (בצק)? יש המון חריצים, זה נראה לא מעשי
הבו עצות:)
את מתכוונת להשתמש בהם בפסח? ;)
תקראי את הדף של הרב דינר, איך באמת צריך לנקות לפסח
ותביני- שאין כפל מבצעים!!!
או מנקים לפסח (לשימוש בפסח) או מוכרים לגוי- לא גם וגם....
תעבירי עליהם סמרטוט כמו שאת רגילה כל שבוע, מקסימום תוסיפי קצת אקנומיקה, ותמכרי לגוי.

מנגו מאיה

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
תעבירי עליהם סמרטוט כמו שאת רגילה כל שבוע, מקסימום תוסיפי קצת אקנומיקה, ותמכרי לגוי.
ברור שלא להשתמש בפסח, אבל מפחדת להכניס לארון חמץ ממש

רחלי ר

משתמש מקצוען
ברור שלא להשתמש בפסח, אבל מפחדת להכניס לארון חמץ ממש
אז תמשיכי לנקות... בכיף, רק אל תגידי שאת מנקה לפסח, אלא שאת מנקה לנערווים
בקריצה, פשוט הדף הזה הציל לי את ערבי הפסחים והפך אותם מסיוווטט לחוויה

מילולית

משתמש מקצוען
אני מקוה שאתן צוחקות..
בשביל לנקות לפסח מרוקנים את הקופסא, מנערים אותה ומחזירים את המגנטים בחזרה. זהו. אין חמץ. לא צריך אפילו למכור לגוי.
זה לא בדיוק כך.
המגנטים תופסים פירורים.
ואם אוכלים איתם בסקויט או בייגלה הפירורים מתמגנטים לחלקים.

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
פרורים זה לא חמץ. כל עוד לא אוכלים אותם.
אני לא אתן לילד לשחק במגנטים על שולחן האוכל, ולמען האמת גם לא בסלון ובמטבח.
אבל שיהיו בארון אין בעיה. וגם לשחק בהם למי שיש נערוים להשגיח שזה לא מתקרב לאוכל אפשר.

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אם ככה אז לא צריך לנקות את הבית, כי אף אחד לא מתכנן לאכול את הפירורים מהארון/מקפיא/ תנור וכו
נשמע קצת מוגזם,לא?!
קדם כלתפרידי כל מה שקשור למטבח, צריך לנקות את המקפיא, אני לא רוצה שפרורי החמץ ידבקו לעוף ויתבשלו אצלי בפסח. אבל מעבר לזה בעקרון הרבה ממה שאנחנו עושים אכן לא צריך.
לא יודעת מה אצלך, אבל אצלי בכל חדר שניקיתי מצאתי ביסקויטים ממש שלמים, כך ששום דבר לא היה מיותר..
אכן, אני מנקה הרבה הרבה מעבר למה שצריך, לא מנקה את המנורה בגלל שיש שם חמץ אלא כי נחמד פעם בשנה לפרק אותה ולהוציא ג'וקים.
אבל אני מודעת לעובדה שחלק גדול ממה שאני עושה זה בשביל שמחת החג וההרגשה הטובה ולא בבחינת ביעור חמץ. וזה חשוב הידיעה הזו כדי לעבוד בכיף ולא מתחושת לחץ.
להוציא את כל הפרורים מהממגנטים או מהחורים של הלגו היה עושה לי תחושה ממש קשה.

אילה ב

משתמש צעיר
אני מקוה שאתן צוחקות..
בשביל לנקות לפסח מרוקנים את הקופסא, מנערים אותה ומחזירים את המגנטים בחזרה. זהו. אין חמץ. לא צריך אפילו למכור לגוי.
בשביל פסח את צודקת שאין צורך ליותר מזה

אבל הזדמנות של לנקות פעם בשנה, לא בקטע ההלכתי

זיטומיר

משתמש פעיל
אפשר את הדף של הרב דינר?

רחלי ר

משתמש מקצוען
זה זהו, שלצערי אינו אצלי, לפני מספר שנים הזדמן לידי וקראתי אותו,
איך לא שמרתי??
אני פותחת עכשיו אשכול חדש, מקוה שכבר יצוף לנו....
הנה, עלה!

קבצים מצורפים

• הלכות ניקיון לחג הפסח - הרב יהודה דינר.pdf
    3.5 MB · צפיות: 161

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה