מידע שימושי איך מלמדים ילד (בחור...) לבלוע כדור?

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני הצלחתי (כן, אחרי החתונה) או עם מיץ טבעי שיש בו חתיכות מהפרי (והמון)!
או ע"י שתיה מהבקבוק ישירות (להשאיר את הבקבוק בתוך הפה, כמו ששותים כש"מתים" מצמא בטיול) , וכמה שהפיה יותר גדולה יותר טוב!- עזר לכמה מאז.

פוינטר

משתמש רשום
''חטאי אני מזכיר''.

אוקיי אז גם אני יקיים את ''חטאי אני מזכיר''.
עד גיל 22 לא בלעתי כדורים, שום עצה של אף אחד(אישה, אמא, אח גדול, אח קטן,) לא עזר
עד שהלכתי לרופא משפחה (שכחתי את שמו) מבוגר ביונה הנביא בבני ברק ובקשתי שיתן לי סירופ .
אמר לי הרופא ''תפסיק כבר עם הסירופים זה רק פסיכולגי ואף אחד עוד לא נחנק מזה''

ו..מאז רק כדורים

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
בולעים את הכדור עם אוכל שנלעס ולא עם שתיה.

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אחותי ג"כ התקשתה היא התלמדה על מנטוס בתחילה חתכה לחתיכות קטנות ומבליעה לבליעה הגדילה את החתיכות עד שבלעה סוכריה שלמה ומאז הולך לה בקלות!

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י פוינטר;884358:
אוקיי אז גם אני יקיים את ''חטאי אני מזכיר''.
עד גיל 22 לא בלעתי כדורים, שום עצה של אף אחד(אישה, אמא, אח גדול, אח קטן,) לא עזר
עד שהלכתי לרופא משפחה (שכחתי את שמו) מבוגר ביונה הנביא בבני ברק ובקשתי שיתן לי סירופ .
אמר לי הרופא ''תפסיק כבר עם הסירופים זה רק פסיכולגי ואף אחד עוד לא נחנק מזה''

ו..מאז רק כדורים

רעיון שמתאים לגברים...

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
פסיכולוגיות,
תפסיקו לעשות עסק, בגלל שעושים מזה עסק הפחד עצמו גורם לכיווץ שרירי הלוע וממילא לאי הצלחת הבליעה מה שמחזק את "ההנה אתם רואים, אני לא יכול לבלוע כדורים"

אצלינו להיפך, שנאנו את טעם הסירופים כך שכבר בגיל 4.5 אמא שלנו בקשה מהרופא: תרשום להם כדורים, למול עיניו הנפתחות והמתעגלות.
ומהרה הדפיס לנו מרשם חדש...

תאוצה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י pinati;884177:
אני הצלחתי (כן, אחרי החתונה) או עם מיץ טבעי שיש בו חתיכות מהפרי (והמון)!
או ע"י שתיה מהבקבוק ישירות (להשאיר את הבקבוק בתוך הפה, כמו ששותים כש"מתים" מצמא בטיול) , וכמה שהפיה יותר גדולה יותר טוב!- עזר לכמה מאז.

מנסיון, משום מה, באמת קל יותר לבלוע כדור עם שתיה מתוך בקבוק.

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י איציק דרעי;884168:
אז כדאי לבדוק לפני שהולכים על שיטות כימיות בדרך אלטרנטיביות
יצא לך משפט הפוך, לוגית, אלטרנטיבי תמיד יהיה השני

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
גם אני מצטרפת להנ"ל...
(כמעט...) עד החתונה לא הצלחתי לבלוע כדור.
משום מה: שקדי מרק, סוכריות סודה, עדשים, פישקאלאך, וכו', נבלעו להפליא, אך כדורנו הסורר (זה הוא, לא אני:) יוצא מאיפה שהוא נכנס.
פסיכולוגי, כבר אמרנו???
רק מה, זה קורה פתאום יום אחד, עם השכל, הזמן, והשקט שסביב זה...
שמים את הכדור על הלשון, מעיפים לאחור אל תוך הלוע, קצת מים, עצימת עיניים בחוזקה ו... האסימון נפל:p! (כן, כן, אני לא יכולה להתרברב שאני בולעת כדור "בלי למצמץ אפילו;)", כי זה בשום אופן לא מצליח לי בלי לעצום את העיניים. זה יוצר לי בעיה קטנה: אי אפשר לעשות את זה מול אנשים, הם עלולים לסובב את אצבעם על הרקה בצורה מאד מסויימת:D)
מנסיון, כשמצליחים פעם, פעמיים, פשוט תופסים את הפרנציפ ומאז הכל הולך חלק.
איך אמרה פעם מישהי (פסיכולוגית מפורסמת, איני זוכרת את שמה...): "במחקר שערכתי גיליתי שיש יותר מ-400 דרכים לרחוץ כלים(!!!)"
גם בנושא בליעת הכדור, כשם שפרצופיהם כך שיטותיהם.

מתוסכלים, התעודדו: היום אני מסוגלת לבלוע כדור בגודל של 2 ס"מ (כמו שלוקחים לפני הצום, למשל) תוך שניה. אפילו כמה ביחד הולך מצוין.

בריאות איתנה וגלישה נעימה!

בראש מילה

משתמש סופר מקצוען
ואני דווקא תקופה ארוכה הצלחתי לבלוע כדורים רק עם מים, ולא עם שום משקה אחר, מוגז או שאינו.
גם זה קצת פסיכולוגי...
וכמו שאמרו כבר לפני, אחרי שמצליחים את הראשון, הבאים בתור כבר מחליקים, םחות או יותר.

חיה דרליך

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
ב"ה
זה הכל פחד מחנק והוא עצמו לבסוף מעכב אותו מלהבלע
מה שצריך הוא להראות בכל מאכל שהוא אוכל שהוא קודם כל לועס ואחרי זה זה עוד בגודל הרבה יותר מהכדור ובכל זאת הוא בולע אותו ולא נחנק פשוט להראות לו שהוא עצמו בולע בכל אכילה גדלים הרבה יותר מהכדור ולא נחנק ואז לא יעכב מהכדור להבלע כמו כל מה שהוא אוכל
בהצלחה

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
הכל פסיכולוגי, בערך בגיל 11 הרופא נתן לי תרופה בכדורים כי הוא אחז שבכדורים זה יותר מדוייק ויותר יעיל וכל החיים לקחתי מרוסק והטעם היה גרוע מאוד, פשוט עמדתי חצי שעה עם הכדור עד שזה נבלע, אח"כ כבר לא היתה לי בעיה, המחסום בגרון פשוט נפתח.

אביגילושש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עיצוב ואדריכלות פנים
בלת"ק
תנסי לבלוע עדשים קטנות..
ואז כשאת מנוסה פשוט תבלעי במקום את הכדור
בהצלחה!!!

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תנסי עם עוגה
מנסיון על בוגרים שמאוד התקשו בבליעה רק עם עוגה.פשטידה מצליחים לקחת כדורים

בהצלחה

שרה...

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
רעיון שעזר לי אישי
גם התקשיתי עד שמיהו אמר לי
להכין גלי מאבקת גלי
ואז תוחבים את הכדור לתוך הגלי וואז בולעים את זה
עובד חבל על הזמן ממש לא מרגישים את הכדור בכלל

מענדיל טרייסטער

משתמש פעיל
עריכה תורנית
בלת"ק
אצלי זה עבד טוב מאוד:
להכניס לתוך במבה כמובן מכינים כוס מים וככה אוכלים את הבמבה ועל הדרך בולעים את הכדור לסיום לוקחים עוד במבה...
בהצלחה...

אני 2023

משתמש מקצוען
בלת"ק
אצלי זה עבד טוב מאוד:
להכניס לתוך במבה כמובן מכינים כוס מים וככה אוכלים את הבמבה ועל הדרך בולעים את הכדור לסיום לוקחים עוד במבה...
בהצלחה...
ככה גם אני למדתי:p
ומאז ועד היום, חוק בל יעבור -
חייב להיות לנו במבה בארון!!
ברעיון - כל אוכל מוצק שיש,
לועסים ולפני שבולעים מכניסים את הכדור, ובולעים הכל בבת אחת!!
צריך לזכור שהלוע זה שריר שיכול להימתח מאוד!!
לכן אין מה לחשוש מחנק מכדור קטנצ'יק...

יהודי נחמד

משתמש רשום
דעתי -
מניסיון, הכל זה ענין פסיכולוגי, עם טיפול קצרצר אצל אנשים שיודעים,
- לומדים איך עובדת המערכת שמרתיעה מהבליעה האוטומטית-
ואופס... הכל נבלע ללא בעיה:D

הודיה יצחק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
יש לי פטנט מוצלח לשים את הכדור בפה להוריד את הגרון קצת למטה
ככה זה פותח נתיב אויר ולבלוע עם מים זה עובר בשניות
ניסתי ככה כמה פעמים וזה עבד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה