מידע שימושי איך מחפשים נכון באתר?

בת שבע קליין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הרבה פעמים מישהו שואל שאלה בפרוג בנושא חדש והרבה מהתשובות זה "כתבו על זה המון, תעשה חיפוש".
הבעיה שלי היא - שהמון פעמים אני לא מצליחה למצוא דברים בחיפוש.
לדוגמא - רציתי לחפש בפורום בניה ושיפוצים על שיש לבן - זכרתי שלא מזמן ראיתי שם נושא על פרקטיות של שיש לבן במטבח ותיארתי לעצמי שיש עוד.
נכנסתי לפורום בניה ושיפוצים, כבתי בתיבת החיפוש "שיש לבן" והגבלתי את החיפוש לפורום זה בלבד.
קיבלתי עשר עמודים של תוצאות, אבל אחרי שתיים שלושה עמודים שדפדפתי ראיתי שרוב תוצאות החיפוש בכלל לא נכונות התייאשתי..
בהמון מהתוצאות בכלל לא היתה המילה "שיש" ולא "לבן" ואותם נושאים הופיעו המון פעמים שוב ושוב - צירפתי צילום מסך למטה.
השאלה שלי היא - יש לכם טיפים איך לחפש באתר ושיגיעו תוצאות רלוונטיות? מה אני עושה לא נכון?
1594742411402.png

בת שבע קליין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
כי הנושא באמת היה: שיש כהה או שיש בהיר....
אולי היה גם כזה.
אבל בחיפוש בגוגל כמו שהמליצו מוצאים גם נושא שיש לבן ממש...

בת שבע קליין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
כי הנושא באמת היה: שיש כהה או שיש בהיר....
ועוד משהו - לא הגיוני שחיפוש בתוך פורום מביא המון תוצאות אבל אם מורידים את ההגבלה של חיפוש רק בפורום זה אז אין תוצאות בכלל;)
אחד מהשתיים לא נכון..

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
ועוד משהו - לא הגיוני שחיפוש בתוך פורום מביא המון תוצאות אבל אם מורידים את ההגבלה של חיפוש רק בפורום זה אז אין תוצאות בכלל;)
אחד מהשתיים לא נכון..
בכל אופן, ההגבלה לפורום שיפוצים לא היתה טובה....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה