דרוש מידע איך מזרזים הנפקה של דרכון??? (דחוף ממש!)

batglas

משתמש פעיל
בראשון בלילה יש לי טיסה לארצות הברית ואת הדרכון כבר עשיתי לפני 5 שבועות וחצי!!
כשאני מתקשרת למשרד הפנים הם אומרים לי שהוא בהנפקה,
יש דרך לזרז זאת??
איך??
זה ממש דחוף

לחמניה טריה

משתמש פעיל
טל שחר לא מגיב,
ו @כל יום - אומנם עשינו בקריות אבל הם אומרים שזה תקוע בהנפקה בירושלים.
שם אולי יש לך איך לעזור?
זה מה שהיה גם במקרה ששמעתי, טל שחר שחרר את זה איכשהוא ואז נסעו להביא את זה מירושלים.

וזה טלפון של ח״כ משה ארבל - סגן שר הפנים והבריאות: 050-649-6621
תנסו גם.

קוויק

משתמש מקצוען
מקרה דומה מטיסה של אתמול!
אחרי כל הלחץ בערב שלפני הטיסה נסענו להביא מירושלים, היה אצל המזכיר של שר הפנים
הבעיה שאין לי כרגע את המספר, תפני לאחד מחברי הכנסת מי שיענה ושיתנו לך מספר של שר הפנים או המזכיר, ותתחנני לעזרה :(
זה מה עזר בסוף
(לפני הבחירות היה דף עם פרטי קשר של כולם, אולי יהיה פה למישהו לעלות)

batglas

משתמש פעיל
פנינו להרבה חברי כנסת, בינתיים מי שענה אומר שהוא עוזר רק למקרים רפואיים.
איך הספקתם לעשות אסטה באותו היום?

klik's

משתמש מקצוען
אני מכיר סיפור של סוכן שהגיש בקשת איסתא ולאחר כמה שעות היה לו איסתא יכול ליהיות שזה אצל כולם כך בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה