דרוש מידע איך מוציאים מבקבוק קולה את הגזים

blue eagle

משתמש מקצוען
מנטוס.
לשים בכיור ורק אז.

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
כל מי שאומר להשאיר פתוח, תיזהרו מגילוי משקים

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
משקים שנתגלו- (שנשארו לא מכוסים היטב בחדר ללא אנשים) פעם היו אסורים בשתיה (לפי הגמרא, מסכת ע"ה נראה לי), בגלל שייתכן שיהיה בפנים ארס של נחש. מאחר שהיום הנחשים לא מצויים לפי רוב השיטות היום לא מחמירים בזה

אבל הגר"א אמר שכנגד הטעם הנגלה יש גם טעם הנסתר שהוא לא בטל, ולכן ראוי להחמיר בזה
אצלינו מאוד מאוד מקפידים

יוסף בן שאול

משתמש רשום
משקים שנתגלו- (שנשארו לא מכוסים היטב בחדר ללא אנשים) פעם היו אסורים בשתיה (לפי הגמרא, מסכת ע"ה נראה לי), בגלל שייתכן שיהיה בפנים ארס של נחש. מאחר שהיום הנחשים לא מצויים לפי רוב השיטות היום לא מחמירים בזה

אבל הגר"א אמר שכנגד הטעם הנגלה יש גם טעם הנסתר שהוא לא בטל, ולכן ראוי להחמיר בזה
אצלינו מאוד מאוד מקפידים
אמנם זה לא אשכול תורני
אבל בקולה לא שייך גילוי

צפר | דעה

משתמש רשום
כמו שאמר "אפכא מסתברא" לפני

להעביר לכלי פתוח כמה שיותר גדול ורחב
לערבב טוב עד שיוצאים כל הגזים

ומחזירים לבקבוק....

אני אוהבת את הטעם של הקולה, אבל לא את הגזים.
אפשר לקנות שישייה ולנקב חור או כמה חורים קטנים עם מחט או משהו דומה.
מנסיון (שהתנקב לי בטעות מעצבנת...) לא נשארים גזים כלל וכלל.
חוצמזה ידוע לי שבקולה (הדי חדשה) של שוופס אין כמעט גזים ואחרי שהיא נשארת פתוחה לזמן קצר נעלמים כל הגזים (בגלל שהם משתמשים בטכנולוגיה ששונה משאר החברות ומכניסים את הגזים באמצעות הכנסת חומר מיוחד לקולה ולא על ידי גיזוז כמו כולם)

קולי שמעת

משתמש פעיל
עוד לא הבנתי למה חהוציא מהקולה את הגזים???
כל ההנאה בקולה זה שזה מוגז.
מנסיון בחום -נהרס הגזים
סתם סקרנות: מהי המחשבה שהביאה לרצון המוזר לשתות קולה בלי גזים?
אני אוהבת את הטעם של הקולה, אבל לא את הגזים.
מכיר כמה כאילו שמוציאים את הגזים.....
אנחנו מקפיאים את הקולה וכך עושים מזה כמו ברד. הבעיה היא שאם מקפיאים את זה עם גזים כשמוציאים את זה מוקפא לוקח שנה עד שמצליחים לפתוח את זה בלי להכריז רשמית על פתיחת ממטרה מתוקה באמצע המטבח, וכשמחכים שזה יפשיר זה כבר לא ברד… כשזה בלי גזים פשוט פותחים וזהו יש ברד. מקווה שהובנתי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה