עזרה איך מוציאים אוויר בקלות מבריכה ביתית מתנפחת?

חצאית קפלים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אין לי משאבה חשמלית,
ניפחתי עם משאבה ידנית.
יש דרך לרוקן את האויר מהבריכה בקלות?

יוסיK

משתמש מקצוען
בהרבה בריכות יש פתח לריקון אויר שאין בו אל חזור [בנפרד מהפתח הרגיל או כשלב נוסף באותו פתח] ואז אפשר לפתוח אותו ולתת לבריכה לרוקן את עצמה, זה משחרר רוב מוחלט מהאוויר [לוקח קצת זמן] אח"כ לקפל לרצועה צרה וארוכה ולגלגל במהודק כשהפתח בקצה שיגולגל אחרון.
אם אין כזה פתח זה פחות נח אבל כמו שכתבו, אפשר לשים איזו סיכה וכדו' בפתח המילוי כדי לאפשר לאוויר להשתחרר וכנ"ל.
כמובן שאם יש משאבה דו כיוונית זה הרבה יותר קל ונוח.

יוסיK

משתמש מקצוען
אני משתמשת עם שואב אבק
יבש רטוב או רק יבש?
לא יודע איך אבל נכנסת לחות בניפוח הבריכה, אפשר לראות ממש טיפות שמתעבות בפנים, המשאבה מסתדרת עם זה השאלה האם גם שואב שלא מיועד לרטוב.

ngraphic

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לא יודעת מה זה אלחזור אבל אני משתמשת עם השואב גם לנפח את הבריכה. חצי דקה והבריכה מנופחת
יש לי 2 כיווני זרימת אויר בשואב
לא נתקלתי בשום בעיה

MP3+

משתמש פעיל
יש משאבה עם שני כיוונים של זרימת אוויר
ז"א צד אחד מנפח והצד השני שואב.
אם זה חשמלי זה ממש בשניות.

ניק כמעט בלי ראש

משתמש מקצוען
לא יודעת מה זה אלחזור אבל אני משתמשת עם השואב גם לנפח את הבריכה. חצי דקה והבריכה מנופחת
יש לי 2 כיווני זרימת אויר בשואב
לא נתקלתי בשום בעיה
@כובע הנזיר מתכוונת
שיש מתנפחים שצריך ללחוץ עם האצבעות בשני הצדדים של הפתח בשביל שיצא האויר..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כו

א לְדָוִד שָׁפְטֵנִי יְהוָה כִּי אֲנִי בְּתֻמִּי הָלַכְתִּי וּבַיהוָה בָּטַחְתִּי לֹא אֶמְעָד:ב בְּחָנֵנִי יְהוָה וְנַסֵּנִי (צרופה) צָרְפָה כִלְיוֹתַי וְלִבִּי:ג כִּי חַסְדְּךָ לְנֶגֶד עֵינָי וְהִתְהַלַּכְתִּי בַּאֲמִתֶּךָ:ד לֹא יָשַׁבְתִּי עִם מְתֵי שָׁוְא וְעִם נַעֲלָמִים לֹא אָבוֹא:ה שָׂנֵאתִי קְהַל מְרֵעִים וְעִם רְשָׁעִים לֹא אֵשֵׁב:ו אֶרְחַץ בְּנִקָּיוֹן כַּפָּי וַאֲסֹבְבָה אֶת מִזְבַּחֲךָ יְהוָה:ז לַשְׁמִעַ בְּקוֹל תּוֹדָה וּלְסַפֵּר כָּל נִפְלְאוֹתֶיךָ:ח יְהוָה אָהַבְתִּי מְעוֹן בֵּיתֶךָ וּמְקוֹם מִשְׁכַּן כְּבוֹדֶךָ:ט אַל תֶּאֱסֹף עִם חַטָּאִים נַפְשִׁי וְעִם אַנְשֵׁי דָמִים חַיָּי:י אֲשֶׁר בִּידֵיהֶם זִמָּה וִימִינָם מָלְאָה שֹּׁחַד:יא וַאֲנִי בְּתֻמִּי אֵלֵךְ פְּדֵנִי וְחָנֵּנִי:יב רַגְלִי עָמְדָה בְמִישׁוֹר בְּמַקְהֵלִים אֲבָרֵךְ יְהוָה:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה