דיון איך מוצאים מרואיינים?

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יש לי רעיון לסיפור בהמשכים, אבל אני צריכה מרואיינים. הרעיון היחיד שעלה לי בראש זה פרסום בפרוג. התוצאה- אפס היענות.
מאיפה מקריצים אותם?

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צריך להתאים את הסיפור לסביבה ודמויות נגישות ללמידה ותחקיר.
אם אין לך מידע איך נראה יום עבודה במפעלי ים המלח או מה כוללת התמודדות עם אפילפסיה, להחליף סביבה ותפקידים, פשוט ומהיר יותר מללקט מידע, ויתכן שגם מספק תוצאה איכותית יותר.

ראו עוד במאמר שלי.

רוח פרצים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
יש לי רעיון לסיפור בהמשכים, אבל אני צריכה מרואיינים. הרעיון היחיד שעלה לי בראש זה פרסום בפרוג. התוצאה- אפס היענות.
מאיפה מקריצים אותם?
אני יכולה להתראיין!🤣🤣🤣🤣
שווה לך. אני מעניינת!🤣🤣🤣

מימיי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
מאיפה מקריצים אותם?
ניסית להקפיץ את הנושא כמה פעמים בזמנים שיש הרבה צפיות? (כמו למשל שעה מאוחרת של מוצש, ליל כטבמים וכדו')

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מאיפה מקריצים אותם?
יכול להיות שהפרסום שלך לא היה מספיק בולט.
[אני למשל ראיתי רק באשכול של קטע שהעלית שאת מחפשת לראיין, אבל לא הגדרת מה בדיוק את מחפשת], ומי שלא בקהילת כתיבה לא יכל לכתוב לך שהוא מוכן להתראיין.

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
מאיפה מקריצים אותם?
מה הנושא?
מה את רוצה לשאול?
אנשים לא מתנדבים למשהו שהם לא יודעים מה הוא :);)

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסמתי גם באיש את רעהו.
ולמתנדבים פה- דרושים בעלי תשובה עם ילדים קטנים, וכן אתיופים. יש?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה