איך מונעים זירוז?

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אצלי עזר לנפח בלונים - תוך שעה הייתי בחדר לידה וזה לאחר ששלחו אותי לישון לילה במחלקת נשים, בשקט בשקט פתחתי את התיק הוצאתי לי את הבלונים שהכנתי- בלונים לטקס פשוטים וניפחתי כמה בלונים -כמובן לא השארתי אותם נפוחים שלא יחשבו שאני עושה מסיבה :D וזה פשוט הוכיח את עצמו!!

zahav1

משתמש מקצוען
לי לא עזר כלום,
שבוע 42+3 , שמן קיק גרם לי רק להקאות, רפלקסולוגיה גרמו לי לכאבי רגליים, ותו לו. לא היה שמץ של פתיחה, ועברתי זרוז, היה לא נעים...
בהריון החארון שוב פעם הגעתי לשבוע 42 ואמרו לי שאני צריכה זרוז, לא יכולתי לחשוב על זה..
חזרתי הביתה, והתפללתי מכל הלב, יום למחרת לידה טבעית ב"ה

gg

משתמש מקצוען
ואצלי בשתי לידות לא עזר כל האמור לעיל כולל סטריפינג, חלב אם, דיקור, רפלקסולוגיה, שמן קיק, עליה וירידה בבנין בן 20 קומות
ובסוף - זירוז:(
והייתי בנוסף לכל גם ממוטטת מכל המאמצים...

נוכחות לעסקים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה תורנית
D I G I T A L
נכתב ע"י zahav1;1940769:
לי לא עזר כלום,
שבוע 42+3 , שמן קיק גרם לי רק להקאות, רפלקסולוגיה גרמו לי לכאבי רגליים, ותו לו. לא היה שמץ של פתיחה, ועברתי זרוז, היה לא נעים...
בהריון החארון שוב פעם הגעתי לשבוע 42 ואמרו לי שאני צריכה זרוז, לא יכולתי לחשוב על זה..
חזרתי הביתה, והתפללתי מכל הלב, יום למחרת לידה טבעית ב"ה
אז למה את אומרת שלא עזר כלום - תפילה.
כאשר מגיע הרגע הנכון...

efrat1

משתמש סופר מקצוען
יוצרי ai
נכתב ע"י gg;1940771:
ואצלי בשתי לידות לא עזר כל האמור לעיל כולל סטריפינג, חלב אם, דיקור, רפלקסולוגיה, שמן קיק, עליה וירידה בבנין בן 20 קומות
ובסוף - זירוז:(
והייתי בנוסף לכל גם ממוטטת מכל המאמצים...

אוי :eek:
נשמע גרוע:eek:

רותי ינאי.

צילום מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אני זוכרת בקורס הכנה ללידה היא אמרה במפורש שהמדרגות רק מזיקות
קחנה לתשומת לב,

אני נורא רציתי שיתפתחו לי צירים בשבוע 38, כל ההריון רק ביקשתי על זה
והיה לי כח רצון חזק מאוד
בסוף היו לי צירים ב38 ולא עזר לי
ילדתי בניתוח...
ד' קובע את זה, ואני חושבת שיש גבול לכמה אפשר להילחם...

yudb

משתמש סופר מקצוען
תודה רבה לכל העונים באישי, לא החזרתי תודה לכל אחד בנפרד אך מודה מאוד.
מעבירה...

אסתי-בראון

להיות אמא מחוברת
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
שתתפלל שתהיה לה לידה קלה ובריאה, לה ולתינוק
לא משנה באיזו לידה, עם או בלי זרוז.
אחרי ??? פעמים אני מעידה, שזה הכי הכי חשוב!

ואת יכולה לשלוח אותה להתקשר אלי, יש לי הרבה מה לומר.

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הכי חשוב שהיא תשחרר.
באמת, הצורך שלנו בשליטה הוא גורם מעכב
הרבה תפילות
לחשוב טוב
הייתי מזמינה אותה בכיף לשיחת הכנה והדרכה, אבל בשלב זה כנראה קצת מאוחר לה...

מאוד ממליצה לא לגעת בשמן קיק, זה גורם לשלשולים וכאבי בטן, מאוד מחליש וסוחט
חבל להגיע חלשה ללידה.

נתנו לה כאן הרבה עצות, אבל העיקר -
שתהיה לה לידה קלה, מהירה, בשמחה ובבריאות ובידיים מלאות!

+INSPIRE

תכנון עם השראה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
בתור אחת שילדה שלושה ילדים אחרי זירוזים,

ילד ראשון זירוז בבית החולים סטריפינג ואח"כ בלון שגרם לי ללדת אחרי 4 ימים ו30 שעות בחדר לידה וסבל מטורף

בילד שני אמרתי אין סיכוי זירוז דרך בית חולים והכנתי חצי כוס פופקורן עם 3 כפות שמן קיק אח"כ שותים שתי כוסות סודה ועזר מאד, לידה חלומית תוך 4 שעות השמן לא גרם לי בכלל לתופעות לוואי

ילד שלישי שמן קיק לא עזר, כשהגעתי לשבוע 42 הלכתי למישהי שעשתה לי את כל הזירוזים, עוד פעם שמן קיק, אח"כ שמן נר הלילה, תנועות מסוימות ותרגילים ובנוסף רפלקסולוגיה ורק באותו הלילה התחילו צירים וילדתי למחרת בשעות אחר הצהריים.

ללא אחריות
זה רק אומר שאנחנו עושים השתדלות ומתי שהילד צריך לצאת הוא יצא

בכל מצב מה שברור מנסיון שזירוז טבעי הרבה פחות כואב מזירוז בבית החולים שהוא יותר אינסטנסיבי.

בהצלחה ולידה קלה:)

דבורה-

משתמש צעיר
הייתי אצל רפלקסולוגית בביתר, אמרה שכמעט כל הנשים שהיו אצלה פיתחו צירים תוך 24 שעות.
היא עושה טיפול ברגל ונותנת לשתות שקדיה.
אני התחלתי צירים בתוך 3-4 שעות ואמבטיה.
אם רלוונטי תעדכני ואכתוב לך פרטים.

יודי יהודה

משתמש פעיל
טוב כמו כל דבר אז אצל כל אדם זה שונה יש משקה זירוז שמוכרים בתכלת מרדכי .
הרבה מאמשינוב ממליץ מאוד על רפלקסולגיה ואם זה מישהי מקצועי מאוד. בביתר יש מזרחי שהיה תותחית צריך שתהיה טובה באמת מה שאין הרבה בשוק הזה זה בדרך כלל עושה את העבודה ללא קשר קבלת פטיצין לזירוז אין בו שום דבר ואין ממה להילחץ מזה בכלל

יודי יהודה

משתמש פעיל
הייתי אצל רפלקסולוגית בביתר, אמרה שכמעט כל הנשים שהיו אצלה פיתחו צירים תוך 24 שעות.
היא עושה טיפול ברגל ונותנת לשתות שקדיה.
אני התחלתי צירים בתוך 3-4 שעות ואמבטיה.
אם רלוונטי תעדכני ואכתוב לך פרטים.
כנראה התכוונה למזרחי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה