דרוש מידע איך מגיעים מירושלים לפארק חפץ חיים?

מישהו יודע איך מגיעים מאזור רמות בי-ם לפארק המים חפץ חיים בתחבורה ציבורית בדרך הכי מהירה ועם כמה שפחות החלפת אוטובוסים בדרך?

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
תשנו את מועד היציאה כרצונכם
מעניין שזה נפתח לי באנגלית.

בכל אופן, כל הקוים אם אני מבין מגיעים לצומת בית חלקיה. (אולי גם בצומת בני ראם)
משם צריך טרמפים.

כירושלמי לשעבר היינו נוסעים בקו 451 (ולפני כן ב450 עד פתיחת כביש 7)

ספירלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מישהו מכיר מוניות או הסעה (4 נוסעים) מצומת בית חלקיה לפארק חפץ חיים?

עוילם הישיבעס

משתמש צעיר
אפשר לקחת את החלופה של 451 שנכנסת לתוך בית חלקיה לרדת התחנה הפנימית ביותר (בית כנסת) ומשם זה בערך רבע שעה הליכה, בחזור זה יותר קל בדרך כלל כי פחות חם וגם יותר קל לעצור טרמפים
באותו תחנה אפשר לפעמים לקחת קו נוסף שממשיך לחפץ חיים למלון אבל גם משם זה בערך 10 דקות הליכה
בהצלחה

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אני חושבת שיש אוטובוס שיש לו תחנה בחפץ חיים. (בכניסה של הקיבוץ. הפארק עצמו הוא דיי עמוק בפנים)
תבדקו את זה.

מרכז מידע

משתמש פעיל
לא משנה איזה קו תמיד התחנה הקרובה היא בערך 800 מטר מהפארק,
יש קו 43 של אפיקים מצומת יסודות, או לחילופין לעלות שם על 454 או 356 גם הם של אפיקים.
לוקחים כל קו מירושלים לכיוון מישור החוף הדרומי {450,451,437,446, ועוד} ומחליפים ביסודות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה