דרוש מידע איך מבטלים את העוקב אחרי

מיכל צ'

משתמש חדש
סורי שאני שואלת את זה פה, אבל איך אני מעלה בפרוג שאלה חדשה ?

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
יש לי חברה שעל כל מייל שלה יש את התוספן של אפשרות לעקוב אם פתחו את המייל.
וזה מעצבן אותי מאוד.
לא מתחשק לי שתדע אם פתחתי או קראתי.
איך אפשר לבטל את זה?
הם עוקבים איכשהו ע"י התמונות שנמצאות בגוף המייל, גם תמונות שקופות,
פשוט מגדירים במייל שלא יציג את התמונות אוטמטית, רק כשאתם מאשרים, וככה הם לא יכולים לעקוב.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כשיש מעקב במייל לפני ששולחים את ההודעה יש אפשרות להסיר את הסימון של המעקב ואז בעצם מקבל ההודעה לא יודע שעוקבים אחריו.
אבל אם גם למקבל ההודעה יש את התוסף העוקב תופיע נקודה ירוקה על ההודעה שהתקבלה ולפעמים גם הודעה על כך שהשולח עוקב אחר פתיחת ההודעה.

שב נא הסופר

משתמש מקצוען
כשיש מעקב במייל לפני ששולחים את ההודעה יש אפשרות להסיר את הסימון של המעקב ואז בעצם מקבל ההודעה לא יודע שעוקבים אחריו.
אבל אם גם למקבל ההודעה יש את התוסף העוקב תופיע נקודה ירוקה על ההודעה שהתקבלה ולפעמים גם הודעה על כך שהשולח עוקב אחר פתיחת ההודעה.
יפה. חכם.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה