עזרה איך לתמחר את התשלום?

Yahalom

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני רוצה שמישהי תחליף אותי בעבודה (עצמאית) למשך תקופה, סוג העבודה הוא בעיקר מענה טלפוני ללקוחות (להיות זמינה 6 שעות ביום- אבל אני לא יודעת כמה טלפונים יכנסו) +עבודה כשעה ביום. +-.
כמה משלמים על דבר כזה? אשמח לעצה ממשהו שמבין בנושא.

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
משלמים על העבודה של השעה ביום בכל מקרה לפי שעה- כמה שתבחרי לשלם
ועוד כסף על הSTAND-BY
ואם בפועל השיחות לקחו הרבה זמן- שהעובד יסכום כמה עבד ותשלמי לפי זה.

Yahalom

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
השאלה כמה על הסטנד-בי בפועל היא תענה לבערך 15 שיחות ביום בממוצע

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
השאלה כמה על הסטנד-בי בפועל היא תענה לבערך 15 שיחות ביום בממוצע
שתסכום כמה זמן תכלס לקחו לה השיחות ועל זה תשלמי לה לפי הזמן
על הסטנד בי עצמו 800-1000 לחודש לדעתי (אבל אני לא יכולה לדעת כי אין לי מושג כמה את מרוויחה תכלס על העבודה שלה. והאם מה שכתבתי הוא הרבה יחסית לרווח שלך או מעט. זה נורא תלוי בעסק. אני רשמתי לפי מה שלדעתי בפחות מזה בנאדם לא ירצה.)

Yahalom

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שתסכום כמה זמן תכלס לקחו לה השיחות ועל זה תשלמי לה לפי הזמן
על הסטנד בי עצמו 800-1000 לחודש לדעתי (אבל אני לא יכולה לדעת כי אין לי מושג כמה את מרוויחה תכלס על העבודה שלה. והאם מה שכתבתי הוא הרבה יחסית לרווח שלך או מעט. זה נורא תלוי בעסק. אני רשמתי לפי מה שלדעתי בפחות מזה בנאדם לא ירצה.)
תודה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה