איך לעדן את החיפוש של וורדפרס?

• פותח הנושא dem
  • פורסם בתאריך

dem

משתמש מקצוען
D I G I T A L
שיחפש גם בתוך custom taxonomies , custom fields
אבל עדיין בתור חיפוש רגיל של וורדפרס , כלומר שמגיע לדף search.php
---
פרוט: יש לי פוסט מסוג מסוים, ויש לו שדות מכל מיני סוגים, אני רוצה שוורדפרס יחפש גם בכל השדות ולא רק בכותרת ובתוכן.

תודה לכל העוזרים הנפלאים!!

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
כמובן שיש הרבה תוספים, לדוגמא זה.
אבל ההמלצה החמה שלי, אם ענין החיפוש חשוב לך באמת - לא להשתמש כלל עם מערכת החיפוש העלובה של וורדפרס, אלא להטמיע חיפוש של גוגל באתר.

dem

משתמש מקצוען
D I G I T A L
ניסיתי להשתמש בפלאגין הזה http://wordpress.org/plugins/search-everything/
ושום דבר לא השתפר. אולי זה בגלל אי-תמיכה בעברית? לא ברור
מעניין מה שאתר אומר כל חיפוש של גוגל. אני אבדוק
תודה

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אני בעבר כתבתי פונקציית חיפוש עם כמה פרמטרים שעורכת שאילתא (query) לפי כמה פרמטרים, כולל שדות מיוחדים וטקסונומיות....
(לדוגמה: מצא ספר בקטגוריית ספרי מתח עם מילת המפתח "---") פשוט ערכתי את קובץ החיפוש בתבנית באופן שיקבל get את המשתנים הנ"ל ויכניס אותם לתוך query

נכתב ע"י s976;1214644:
אבל ההמלצה החמה שלי, אם ענין החיפוש חשוב לך באמת - לא להשתמש כלל עם מערכת החיפוש העלובה של וורדפרס, אלא להטמיע חיפוש של גוגל באתר.

איך חיפוש של גוגל אמור לעזור למטרה הספציפית הזו?

dem

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י Shia;1214784:
אני בעבר כתבתי פונקציית חיפוש עם כמה פרמטרים שעורכת שאילתא (query) לפי כמה פרמטרים, כולל שדות מיוחדים וטקסונומיות....
(לדוגמה: מצא ספר בקטגוריית ספרי מתח עם מילת המפתח "---") פשוט ערכתי את קובץ החיפוש בתבנית באופן שיקבל get את המשתנים הנ"ל ויכניס אותם לתוך query

אוקיי זה מה שחיפשתי,
חיפוש של גוגל באמת לא עוזר לי כאן
תוכל לפרט איך לאפשר לו לקבל עוד משתנים?
המון תודה:)

dem

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אלפי תודות!
הטטוריאל מאוד מאוד עזר לי! הפלאגין ג״כ נראה מבטיח :)
שאלה נוספת, ברשותכם,
מהי הדרך היעילה לבצע את החיפוש (הנ״ל) ע״י keywords ? כלומר שורת חיפוש חופשית , כמו בגוגל
----בקיצור איך לעשות parsing לטקסט הנכתב ולהתאים לterms של taxonomies?

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י Shia;1214784:

השאלה היא באמת מה בדיוק המטרה.
אני מבין מתוך השאלה, שכל התוכן של כל השדות, מוצג בסופו של דבר בדפי האתר. והמטרה היא רק שהחיפוש יחפש גם בתוך השדות האלה, ולא רק בתוכן הפוסטים. אם כן, הפתרון של חיפוש גוגל יכול להיות מעולה.
אם מדברים על חיפוש ממוקד בתוך שדות מסויות, לדוגמא שיש שדה של מחיר, וצריך לחפש מוצרים ממחיר X עד מחיר Y, אז באמת חיפוש של גוגל לא יעזור. אבל לא נראה שזו היתה השאלה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה