רעיון? איך לנצל את השטח המת בשיש?

חיים6

משתמש חדש
איך אני מנתל את הריבוע בפינה הכי טוב יש לי כיריים של ארבע שאמור גם איך שהוא להיכנס

תמונה1.png

יעקב נוימן

משתמש פעיל
אפשרויות לניצול "פינה מתה", בנוסף למה שהוצע לעיל על ידי

מתקן "מג'יק קורנר" המורכב מארבע סלסלות, היוצאות לגמרי מהארון. היתרונות: גישה נוחה. כל תכולת הארון יוצאת החוצה. החסרונות: יקר, ניצולת נמוכה למדי. המג'יק מנצל רק כשישים אחוז משטח הארון כיון שנותרים כ-20 ס"מ ריקים לגמרי בתוך הארון, מאחורי המג'יק. יש המנצלים שטח זה לאחסון. קשה מאד להגיע לאזור זה ולכן מתאים לדברים שאינם בשימוש רב (כלי פסח, בקבוקי שתיה "נדירים"). גובה הסלסלות אינו גמיש.

מתקן " לה מאנס" הדומה בצורתו לבוטן. יתרונותיו: ניצולת קצת יותר טובה, צורת המדף מאפשרת גמישות בסידור החפצים, כל מדף נשלף בנפרד, משיכת המדפים קלה וחלקה. חסרונותיו: יקר בדומה למג'יק, גם בו לא ניתן לשנות את גובה המדפים. כדאי: אם יש צורך במקום נח לאחסון סירים או כלים אחרים בשימוש תדיר.

מדפי עומק וגישה דרך דלת תא סמוך, כדאי שהדלת תיפתח ב- 180 מעלות. יתרונותיו: יותר שטח אחסון, פחות יקר. חסרונותיו: לא נוח לחפור לעומק.

חיים6

משתמש חדש
אפשרויות לניצול "פינה מתה", בנוסף למה שהוצע לעיל על ידי

מתקן "מג'יק קורנר" המורכב מארבע סלסלות, היוצאות לגמרי מהארון. היתרונות: גישה נוחה. כל תכולת הארון יוצאת החוצה. החסרונות: יקר, ניצולת נמוכה למדי. המג'יק מנצל רק כשישים אחוז משטח הארון כיון שנותרים כ-20 ס"מ ריקים לגמרי בתוך הארון, מאחורי המג'יק. יש המנצלים שטח זה לאחסון. קשה מאד להגיע לאזור זה ולכן מתאים לדברים שאינם בשימוש רב (כלי פסח, בקבוקי שתיה "נדירים"). גובה הסלסלות אינו גמיש.

מתקן " לה מאנס" הדומה בצורתו לבוטן. יתרונותיו: ניצולת קצת יותר טובה, צורת המדף מאפשרת גמישות בסידור החפצים, כל מדף נשלף בנפרד, משיכת המדפים קלה וחלקה. חסרונותיו: יקר בדומה למג'יק, גם בו לא ניתן לשנות את גובה המדפים. כדאי: אם יש צורך במקום נח לאחסון סירים או כלים אחרים בשימוש תדיר.

מדפי עומק וגישה דרך דלת תא סמוך, כדאי שהדלת תיפתח ב- 180 מעלות. יתרונותיו: יותר שטח אחסון, פחות יקר. חסרונותיו: לא נוח לחפור לעומק.
אני מדבר על השיש לא בתוך הארון

המסודרת

משתמש מקצוען
ארון למיקסר , מעבד מזון בר מים וכדו'
גם בלי שטחים מתים זה דבר פופולארי ומאוד שימושי במטבחים

hilasg

משתמש פעיל
אני חושבת בר מים.
או איזה סלסלת פירות או זר פרחים אסתטי

המעוצב

משתמש צעיר
עציץ. עגלת קניות קטנה עם ירקות, פוסטר באלכסון של תמונה של הילדים ,

ק'סניק

משתמש מקצוען
בלת"ק
אני שמתי את הגז שם גם ניצול מקום וגם הפרדה נהדרת בין בשרי לחלבי

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
הכיורים חייבים להיות בשני הקצוות?
הייתי שמה כיורים צמודים ליד הפינה בשיש הארוך
והכיריים לקראת הסוף (ולא בסוף) הקצר
אגב, אין מידות בכלל, ככה שהכל לפי העין.

לגבי המשטח על השיש-
גם כשהוא ריק הוא נח
אני אישית בעד ארון מיקסר על השיש -בפינה

ilan p

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
בלת"ק
אני שמתי את הגז שם גם ניצול מקום וגם הפרדה נהדרת בין בשרי לחלבי
בלת"ק
למה לא לשים שם את הגז?
או מרוון.
מעניין אבל אף פעם לא נתקלתי כיור פינתי שהשיש הוא 90 מעלות -- כנראה זה ממש לא נח לבשל בצורה כזאת
גם לא ראיתי חברת מטבחים מציעה לעשות ככה
אם כבר כיריים בפינה --אז קוטמים את השיש -- ומנצלים ארון מתחת לקרוסלה - אבל זה פיתרון מיושן שהיה מקובל
בשנות ה 90 -- היום זה לא מקובל

ק'סניק

משתמש מקצוען
מעניין אבל אף פעם לא נתקלתי כיור פינתי שהשיש הוא 90 מעלות -- כנראה זה ממש לא נח לבשל בצורה כזאת
גם לא ראיתי חברת מטבחים מציעה לעשות ככה
אם כבר כיריים בפינה --אז קוטמים את השיש -- ומנצלים ארון מתחת לקרוסלה - אבל זה פיתרון מיושן שהיה מקובל
בשנות ה 90 -- היום זה לא מקובל
אני עשיתי פינה קטומה ועשיתי ארון קרוסלה והעולם לא מת.. נראה מטורףף

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ארון קרוסלה, מג'יק קורנר וכל הפתרונות בסגנון זה לא מנצלים את השטח.
המתקנים הללו יקרים, ולא שווים את העלות שלהם.
תנסו לקחת ניר ולשרטט את הפינה בצורה מדויקת עם המתקן הנבחר, ותראו בעצמכם כמה שטח מתבזבז.
הכי מנצל, אבל, לא תמיד אפשרי, לנצל את הפינה מהצד השני. עשיתי את זה עכשיו במטבח שעיצבתי.

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
לא הבנתי, התכוונתם איך לנצל את השטח מלמטה?
אנחנו עשינו את כל מה שממורקר ארון אחד.
הפס=הדלת (אצלנו יש כיור).
בפנים יש דברים כבדים וגדולים שהשימוש בהם אינו יום-יומי.
1692917621948.png

ק'סניק

משתמש מקצוען
ארון קרוסלה, מג'יק קורנר וכל הפתרונות בסגנון זה לא מנצלים את השטח.
המתקנים הללו יקרים, ולא שווים את העלות שלהם.
תנסו לקחת ניר ולשרטט את הפינה בצורה מדויקת עם המתקן הנבחר, ותראו בעצמכם כמה שטח מתבזבז.
הכי מנצל, אבל, לא תמיד אפשרי, לנצל את הפינה מהצד השני. עשיתי את זה עכשיו במטבח שעיצבתי.
לידיעתך ארון קרוסלה עולה יותר זול ממגירה..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה