כללי איך ללטש את הלוגו

כוכבית

משתמש רשום
שלום לכולם,
חברת דיל השבוע הינה חברה המשווקת בכל שבוע מוצרים נבחרים בדילים משתלמים במיוחד. החברה הינה חברה קיימת ששמה לה כעת למטרה לפרוץ לתודעת הציבור באגרסביות ע"י פרסום בשטח הפרינט ובבניית אתר מתקדם כשאר החברות השונות הקיימות בשוק בתחום כדוגמת גרופון וכד'.
הבסיס לכל הנ"ל: לוגו.
הטון והסגנון הוכתבו ע"י הלקוח כ: *לוגו בתלת מימד, *המילה "השבוע" חוצה את המילה "דיל", *צבעוניות בולטת ומושכת את העין אך לא זועקת מדי.
ע"פ כך יצרתי את הלוגו המצורף ואני לא מצליחה ללטש אותו - משהו חסר לי בו..
וכאן אני זקוקה לעזרתכם...

s12d12

משתמש רשום
היתי הולכת על 4. אולי לעשות יותר תלת מימד ממש מרובע?

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י כוכבית;851288:
הבסיס לכל הנ"ל: לוגו.
הטון והסגנון הוכתבו ע"י הלקוח כ: *לוגו בתלת מימד, *המילה "השבוע" חוצה את המילה "דיל", *צבעוניות בולטת ומושכת את העין אך לא זועקת מדי.
ע"פ כך יצרתי את הלוגו המצורף ואני לא מצליחה ללטש אותו - משהו חסר לי בו..
וכאן אני זקוקה לעזרתכם...

הוא כ"כ ברור שיעשה את זה בעצמו.
יתכן שמזה נובע הקושי.

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
באמת רשימת בקשות נאכסית.
(הזדעזעתי בהתחלה מ 3 הצבעים מהתלת מימד ובכלל, עד שתפסתי שזה מה שבקש המזמין)
נסי שהמילה "דיל" תצא כלפי חוץ ולא תעלם פנימה.
את המילה "השבוע" צריך להשחיל ביתר אלגנטיות.

RB12

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הוורוד ממש לא מתאים, וגם הזהב קצת לא קשור. עם צבעים אחרים זה ישתפר.

mbi

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הזהב והאדום-ורוד לא מוצלחים לטעמי.
אחד הצבעים צריך להיות צבע יותר חזק (כחול/אדום חזק...)

מוסיקה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
4- הכי מוצלח,
יתכן וחסר פה אלמנט נוסף כמו - אליפסה שתקיף את הכל, או רק חלקית, בצורה אלכסונית או משהו כזה.
ותיצור הדגשה נוספת, משהו שקצת יותר "צועק בעיניים" מאשר מילים בלבד

רובד

משתמש רשום
נכתב ע"י mig;851311:
הוא כ"כ ברור שיעשה את זה בעצמו.
יתכן שמזה נובע הקושי.
צודק במאת האחוזים. לפעמים באים אליי בטענות כי העיצוב שעשיתי לשני הרבה יותר יפה, ושאני לא משקיע מספיק. כשהאמת היא שבעיצוב השני השקעתי פחות כי המזמין לא הציב דרישות ברורות, והשני הציג דרישות מאוד ברורות אשר שוללים ממך את טיפת היצירתיות האחרונה.
יש לציין כי ברור שצריך שהמזמין יידע מה הוא רוצה, כגון מה הוא רוצה לשדר, לפעמים אפילו אלמנט כלשהו שעליו הוא לא מוותר, כי בלי זה מחטיאים את המטרה. אך מכאן ועד להפוך את המעצב לרובוט, הדרך ארוכה, ובסוף גם ללא מוצא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה