דרוש מידע איך לחפש עבודה??

תותית י.

משתמש מקצוען
אני עובדת בתכנות, במקום שאני עובדת מגייסים עובדים, ואני יודעת שהרבה באו דרך חברות השמה
בא לי לחפש עבודה בקטנה תוך כדי...
איך אפשר לעשות את זה?? אם אשלח קו"ח לחברת השמה הקו"ח שלי יתגלגלו בין מגייסים ותוך שניה המנהלים שלי ידעו שאני מחפשת עבודה,
לא??
אולי @geekית מחשבים שנשמע שמבינה בזה תדע מה נכון לעשות

אליש:)

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני עובדת בתכנות, במקום שאני עובדת מגייסים עובדים, ואני יודעת שהרבה באו דרך חברות השמה
איך אפשר לעשות את זה?? אם אשלח קו"ח לחברת השמה הקו"ח שלי יתגלגלו בין מגייסים ותוך שניה המנהלים שלי ידעו שאני מחפשת עבודה,
לא??
כמה זמן את צריכה להודיע למנהלים על עזיבה?
אז בין כה הם יידעו על זה..

תחצ

משתמש פעיל
לא??
לא נראה לי שיש פה עבודות כ"כ.
אבל מה הבעיה לחפש? אם הם מרוצים ממך ויראו שאת מחפשת זה רק יגרום להם לחשוב איך להשאיר אותך ולשפר לך את התנאים.

תותית י.

משתמש מקצוען
אבל מה הבעיה לחפש? אם הם מרוצים ממך ויראו שאת מחפשת זה רק יגרום להם לחשוב איך להשאיר אותך ולשפר לך את התנאים.
התנאים שלי מעולים ברוך השם,
(ואני גם לא יודעת אם מרוצים ממני או לא.. :geek:, אני האמת תקופה ארוכה בלי ניהול נורמלי בגלל המלחמה)
בא לי להתקדם, להחליף משרה (האמת שיש בחברה שלי עוד סוגי משרות, שלחלקן אולי הייתי רוצה לעבור, השאלה שוב, אם זה טקטי להגיד למנהל שלי שאני רוצה להחליף משרה, זה נשמע לי כמו לשרוף את כל הקשרים)

תחצ

משתמש פעיל
התנאים שלי מעולים ברוך השם,
(ואני גם לא יודעת אם מרוצים ממני או לא.. :geek:, אני האמת תקופה ארוכה בלי ניהול נורמלי בגלל המלחמה)
בא לי להתקדם, להחליף משרה (האמת שיש בחברה שלי עוד סוגי משרות, שלחלקן אולי הייתי רוצה לעבור, השאלה שוב, אם זה טקטי להגיד למנהל שלי שאני רוצה להחליף משרה, זה נשמע לי כמו לשרוף את כל הקשרים)
דבר ראשון, אדם (עם מודעות עצמית) יודע בדרך כלל האם מרוצים ממנו או לא.
דבר שני, צריך לחלק זאת לשנים, אם את מעוניינת לעבור תפקיד בתוך החברה, כי זה יותר מעניין אותך ואת מרגישה שהגעת למיצוי מסויים בתפקיד הנוכחי, אז בהחלט אפשר לדבר איתו על זה, אל תגידי לו אני רוצה לעבור תפקיד, רק תבררי בעדינות אולי התפקיד האחר פנוי, ותאמרי לי שעבר לך מחשבה בראש אולי לעבור תפקיד.
אבם אם את רוצה לעזוב לגמרי את החברה, כמובן אל תגידי לו מילה. תחפשי במקומות אחרים.
וגם אם יגלו שאת מחפשת, לא נורא. לא כ"כ מהר יעיפו עובדת טובה רק כי היא חיפשה לעבור.
בהצלחה!

אא-אסתר

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
דבר ראשון, אדם (עם מודעות עצמית) יודע בדרך כלל האם מרוצים ממנו או לא.
דבר שני, צריך לחלק זאת לשנים, אם את מעוניינת לעבור תפקיד בתוך החברה, כי זה יותר מעניין אותך ואת מרגישה שהגעת למיצוי מסויים בתפקיד הנוכחי, אז בהחלט אפשר לדבר איתו על זה, אל תגידי לו אני רוצה לעבור תפקיד, רק תבררי בעדינות אולי התפקיד האחר פנוי, ותאמרי לי שעבר לך מחשבה בראש אולי לעבור תפקיד.
אבם אם את רוצה לעזוב לגמרי את החברה, כמובן אל תגידי לו מילה. תחפשי במקומות אחרים.
וגם אם יגלו שאת מחפשת, לא נורא. לא כ"כ מהר יעיפו עובדת טובה רק כי היא חיפשה לעבור.
בהצלחה!
מצטרפת, זה מאד הגינוי לדבר עם המנהל ולומר לו שאת מרגישה לאחרונה שחיקה בעבודה [אחרי חצי שנה שנה... ] ומחפשת לאתגר את עצמך יותר ולהכיר עוד אזורים אחרים בחברה, טכנולוגיות אחרות
מנהל טוב אמור לדאוג לעובדים שלו שיממשו את עצמם וגם שיתקדמו כל הזמן ....

לגבי לדעת אם מרוצים ממך או לא, זה לאו דוקא תלוי בי עצמי - לפעמים היו לי מנהלים שבאמת היה לי קשה לדעת מה הם חושבים עלי, הרגשתי שהם מאד משופשפים, ודיפלומטים ואז זה באמת יותר קשה לעבוד מולם ולהבין בין השורות... [אני רגילה לשיח פתוח וכנה... ]

תחצ

משתמש פעיל
לגבי לדעת אם מרוצים ממך או לא, זה לאו דוקא תלוי בי עצמי - לפעמים היו לי מנהלים שבאמת היה לי קשה לדעת מה הם חושבים עלי, הרגשתי שהם מאד משופשפים, ודיפלומטים ואז זה באמת יותר קשה לעבוד מולם ולהבין בין השורות... [אני רגילה לשיח פתוח וכנה... ]
ההתלבטות הזאת היא קשהה, האם לבקש או לא, לבקש העלאה קטנה או גדולה. אולי ככה אפסיד הכל.
בפרט שיש מנהלים וראשי צוות מאד קשוחים שקשה מאד לדעת האם מרוצים ממך.
צריך להתפלל ולקוות לטוב.
פעם שמעתי שליפא שמעלצר סיפר איך הוא התחיל לקחת 5000 דולר לחתונה, הוא היה לוקח 500 דולר כמו כל זמר מתחיל, אחרי תקופה ארוכה התקשר אליו משהו ואמר לו שאני חולם כבר שנים לקחת אותך כאשר אני יתחתן אבל לא הצלחתי לחסוך מספיק. ליפא התפלא לעצמו, ושאל כמה כסך הצלחת לחסוך? הוא ענה לו רק 5000 דולר. הוא אמר לו, בסדר זה מספיק. מאז הוא התחיל לקחת 5000 דולר.....

תותית י.

משתמש מקצוען
מצטרפת, זה מאד הגינוי לדבר עם המנהל ולומר לו שאת מרגישה לאחרונה שחיקה בעבודה [אחרי חצי שנה שנה... ] ומחפשת לאתגר את עצמך יותר ולהכיר עוד אזורים אחרים בחברה, טכנולוגיות אחרות
אני כבר כמה שנים בעבודה הזו, אז כנראה שאפשר...
אבל בחברה שבה אני עובדת לעבור מחלקה זה כמו לשנות חברה בערך...
לא יעיפו, אבל בפעם הבאה שיהיה גל של פיטורים אני אהיה הראשונה אם ידעו

אתי1234

משתמש פעיל
בהייטק מאוד מקובל שמחפשים כל הזמן עבודה
וגם כשאת לא מחפשת תמיד מקבלים פניות ממגייסים
לא נראה לי שיש סיכוי שיקרה משהו מזה שידעו שאת מחפשת
מקסימום יחשבו על איך לשפר לך את התנאים כדי שתרצי להישאר :)

לנסות לעבור תפקיד בתוך אותה חברה זה יותר מסובך כי בד"כ למנהל יהיה אינטרס להשאיר אותך במקום שבו את הכי טובה אבל לנסות תמיד אפשר
אפילו רק לטפטף לו שיום אחד תשמחי לנסות גם סגנון אחר של עבודה ואז לחכות להזדמנות מתאימה ולהציע את עצמך.

נץ

משתמש פעיל
לא??
לא ממש לא
אינספור עובדים מתגלגלים הקורות חיים שלהם בין מגייסי וחברות
זה לא קשור
הם לא אמורים לדעת שאת מחפשת הם אולי רק יראו שמנסים לגייס אותך
וזה כמובן רק לטובתך...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה