דרוש מידע איך לומדים למבחן אמיר/אמירם?

שביעית

משתמש סופר מקצוען
יש איזה ספר טוב? אתר שמלמד היטב?
או שפשוט הולכים בלי הכנה ו'מה שיוצא אני מרוצה'?

ראיתי שלמכון נועם יש ערכת הכנה שעולה לשבוע 189 ש''ח. היא שווה משהו?

עחאי

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
אני הלכתי לקורס זמני שהיה.
יכול להיות שנשארו לי החוברות. אני מירושלים
מעונינת?

kshir

משתמש מקצוען
אספר לך איך אני למדתי, תראי אם מתאים לך.
השגתי טקסטים באנגלית, על נושא שמעניין אותי.
קראתי פסקה, וכתבתי לעצמי בצד כל מילה שלא הבנתי.
סיימתי פסקה, הסתכלתי על המילים שרשמתי בצד, ובדקתי את המשמעות של כל אחת מהן במילון.
ואז קראתי את הפסקה שוב, ושוב כתבתי את המילים שלא הבנתי. אבל כבר היו פחות מילים כאלו, כי חלק כבר זכרתי מהקריאה הראשונה. ככה עד שהבנתי הכל.
ואז עברתי לפסקה הבאה. היות שמדובר בפסקה שהיא המשך של הפסקה הקודמת, חלק מהמילים החדשות הופיעו גם שם, כך שזו חזרה נוספת.
בשבילי, זו הייתה דרך מצוינת להעשרת אוצר מילים.
המבחן עצמו, הוא בעצם שאלות מחשבה. כך שאם את מרגישה צורך לתרגל גם את צורת החשיבה של השאלות, זה לא יספיק לך.
במקרה שלי, חשבתי שאם החשיבה אני אצליח להתמודד, ודאגתי רק מאוצר מילים לא מספק. לכן השקעתי רק בזה.
בהצלחה.

אמיליה

משתמש מקצוען
חשוב מאד להבין שמבחני אנגלית של אמיר ואמירם זה על על אנגלית אקדמית ולא סתם אוצר מילים, או מה שלמדת בסמינר .
צריך להתכונן טוב למבחן , לא חושבת ששבוע יספיק לך, גם אם את הצטיינת בחוץ באנגלית.
השאלה אם את שואפת לפטור מלא או רק לעבור ולהשלים עוד קורסי אנגלית במהלך התואר.

אמיליה

משתמש מקצוען
אספר לך איך אני למדתי, תראי אם מתאים לך.
השגתי טקסטים באנגלית, על נושא שמעניין אותי.
קראתי פסקה, וכתבתי לעצמי בצד כל מילה שלא הבנתי.
סיימתי פסקה, הסתכלתי על המילים שרשמתי בצד, ובדקתי את המשמעות של כל אחת מהן במילון.
ואז קראתי את הפסקה שוב, ושוב כתבתי את המילים שלא הבנתי. אבל כבר היו פחות מילים כאלו, כי חלק כבר זכרתי מהקריאה הראשונה. ככה עד שהבנתי הכל.
ואז עברתי לפסקה הבאה. היות שמדובר בפסקה שהיא המשך של הפסקה הקודמת, חלק מהמילים החדשות הופיעו גם שם, כך שזו חזרה נוספת.
בשבילי, זו הייתה דרך מצוינת להעשרת אוצר מילים.
המבחן עצמו, הוא בעצם שאלות מחשבה. כך שאם את מרגישה צורך לתרגל גם את צורת החשיבה של השאלות, זה לא יספיק לך.
במקרה שלי, חשבתי שאם החשיבה אני אצליח להתמודד, ודאגתי רק מאוצר מילים לא מספק. לכן השקעתי רק בזה.
בהצלחה.
זה עזר לך כדי לעבור את המבחן?

דנדינה

משתמש פעיל
מניסיון, את יכולה לדעת אנגלית ברמה גבוהה ולקבל ציון נמוך ואת יכולה לדעת אנגלית ברמה נמוכה ולקבל ציון טוב.. הרעיון במבחן הזה, זה ללמוד את הטריקים איך לענות על תשובות בלי להבין ממש את המשמעות...
אני ממליצה לך לברר באיזה אתר את יכולה הכי מהר להתקדם ולקבל הסבר על המבנה של השאלות במבחן (יש כמה חלקים) זה לא רק קטע של אוצר מילים (אם כי ברור שלמי שיש אוצר מילים גבוה+הבנה איך השאלה בנויה תקבל ציון טוב יותר)

פנינה :)

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני הורדתי מבחנים מכאן ואני מתרגלת מהם.
עוד לא עברתי את המבחן אז אני לא יודעת לומר אם תועלתי.
מקווה שכן...
בהצלחה!

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני למדתי באתר הזה: פטור
קורס מקוון שעולה 200 ש"ח.
מכין לכל אוצר המילים שצריך (וכמו שאמרו מעלי, צריך לדעת אנגלית אקדמאית, כך שגם מי שיש לו אנגלית מדוברת ברמת שפת אם, עלול להיכשל...)
אתר ידידותי מאד, עם מגוון אופציות לחזרה, ואפשרות הורדת המילים ותרגומיהן ב-MP3, כך שאפשר לשמוע אותן בדרכים, תוך עדי עבודות הבית וכו'...
יש שם גם 5 מבחנים במתכונת אמירם לתרגול.

!GOOD LUCK

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
חשוב מאד להבין שמבחני אנגלית של אמיר ואמירם זה על על אנגלית אקדמית ולא סתם אוצר מילים, או מה שלמדת בסמינר .
צריך להתכונן טוב למבחן , לא חושבת ששבוע יספיק לך, גם אם את הצטיינת בחוץ באנגלית.
השאלה אם את שואפת לפטור מלא או רק לעבור ולהשלים עוד קורסי אנגלית במהלך התואר.
נכון מאד. כל מילה!
אישית, למדתי במשך חודש באופן אינטנסיבי באתר "פטור", למרות שהצטיינתי מאד באנגלית...
וב"ה הוצאתי פטור!

דנדינה

משתמש פעיל
זה תלוי מה הבסיס שלך, לא מאמינה שמאפס תקבלי פטור מלא, אלא את מקדישה את חייך לעניין...

שביעית

משתמש סופר מקצוען
זה תלוי מה הבסיס שלך, לא מאמינה שמאפס תקבלי פטור מלא, אלא את מקדישה את חייך לעניין...
אני ממש לא אפס. גם בלי ללמוד בעז''ה אקבל פטור מכמה קורסים אבל אני שואפת לפטור מלא.
הבעיה עם הערכה של מכון נועם שזה 190 ש''ח ויש לי שלושה ימים. חבל לי להוציא כל כך הרבה כסף לשלושה ימים.

דנדינה

משתמש פעיל
אני ממש לא אפס. גם בלי ללמוד בעז''ה אקבל פטור מכמה קורסים אבל אני שואפת לפטור מלא.
הבעיה עם הערכה של מכון נועם שזה 190 ש''ח ויש לי שלושה ימים. חבל לי להוציא כל כך הרבה כסף לשלושה ימים.
אם ב3 ימים האלה תחרשי, ייתכן שזה שווה!

דנדינה

משתמש פעיל
ולמה בעצם לא תעשי את המבחן במועד יותר מאוחר? הרי בטח את מתחילה ללמוד בשנה הבאה

שביעית

משתמש סופר מקצוען
ולמה בעצם לא תעשי את המבחן במועד יותר מאוחר? הרי בטח את מתחילה ללמוד בשנה הבאה

באמת אם לא ילך לי - אעשה אותו גם במועד הבא.
בכוונה נרשמתי למועד קרוב בשביל שתהיה לי עוד הזדמנות לשפר ציון.

שביעית

משתמש סופר מקצוען
נכון מאד. כל מילה!
אישית, למדתי במשך חודש באופן אינטנסיבי באתר "פטור", למרות שהצטיינתי מאד באנגלית...
וב"ה הוצאתי פטור!

יש לך אולי טיפים בשבילי? חומר? דברים שסיכמת לעצמך וכו'?
כל עיצה, ולו הפשוטה ביותר - תעזור לי מאוד.

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש לך אולי טיפים בשבילי? חומר? דברים שסיכמת לעצמך וכו'?
כל עיצה, ולו הפשוטה ביותר - תעזור לי מאוד.
חומר - השתמשתי באתר שהמלצתי לעיל
סיכומים - כנ"ל.
מה שאני עשיתי - הטענתי לי לנגן את רצועות השמע של כל המילים (1100 מילים ב-1100 רצועות נפרדות! מחולק לשניים: מילים שחייבים להכיר ומילים של אפיזודות) וכל לילה הלכתי לישון עם האוזניות תחובות (וכך גם בדרכים וכו'). ומכיון ששומעים קודם את המילה באנגלית ואחרי שניה את המילה בעברית. הייתי בודקת את עצמי אם תוך כדי שזה מסיים להגיד את המילה באנגלית אני כבר יודעת את התרגום בעברית, ואחרי כמה פעמים שידעתי הייתי מוחקת את המילה מרשימת השמע, וכך הלכה והצטמצמה הרשימה ונשארתי רק עם המילים הקשות/הבלתי זכירות/הדורשות שינון יתר...
כמו"כ יש באתר מגוון פעילויות של חזרה ומשימות דומות לאלו של המבחן, וזה שומר ניקוד של מה שכבר ידעתי, וכו'... אתר מומלץ מאד מבחינתי, מכין טוב, ידידותי לשימוש, חוויתי ועוד...
אני ממליצה מניסיון אישי, אין לי שום אחוזים שם (וזה חבל... כי לפי מספר הנרשמות בהמלצתי, כבר יכולתי להיות עשירה...:D)
דבר נוסף, עשיתי כל מבחן דוגמה שמצאתי ברשת, כך שהתאמנתי הרבה פעמים על המיומנויות הנדרשות. (באתר הזה עצמו עשיתי את 5 המבחנים דוגמה שהם נותנים, יש עוד הרבה אתרים שנותנים מבחן דוגמה בחינם כדי לבדוק את הרמה, תגגלי: "מבחן אמיר"ם לדוגמה" ותתאמני)

דבר ראשון אמא.

משתמש פעיל
יש מישהי שלמדה את הספר אוצר מילים נפוצות (של הפסיכומטרי...)
של איזי ווי וזה הספיק לה לפטור?
אני רוצה לדעת אם זה מספיק...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ד'

כה דָּבְקָה לֶעָפָר נַפְשִׁי חַיֵּנִי כִּדְבָרֶךָ:כו דְּרָכַי סִפַּרְתִּי וַתַּעֲנֵנִי לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:כז דֶּרֶךְ פִּקּוּדֶיךָ הֲבִינֵנִי וְאָשִׂיחָה בְּנִפְלְאוֹתֶיךָ:כח דָּלְפָה נַפְשִׁי מִתּוּגָה קַיְּמֵנִי כִּדְבָרֶךָ:כט דֶּרֶךְ שֶׁקֶר הָסֵר מִמֶּנִּי וְתוֹרָתְךָ חָנֵּנִי:ל דֶּרֶךְ אֱמוּנָה בָחָרְתִּי מִשְׁפָּטֶיךָ שִׁוִּיתִי:לא דָּבַקְתִּי בְעֵדְוֹתֶיךָ יי אַל תְּבִישֵׁנִי:לב דֶּרֶךְ מִצְוֹתֶיךָ אָרוּץ כִּי תַרְחִיב לִבִּי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה