Elementor איך לבנות את זה? מה אתם אומרים?

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
יש לי מחירון באתר
זה:
1658898444816.png

מבחינתי הוא סבבה, אני אוהב את העיצוב שלו...

אבל הדבר היחיד המעצבן זה שזה תמונה, ולכן כל פעם שאני רוצה להוסיף פונט חדש לאתר או לשנות מחיר , אני צריך לשנות את כל התמונה ולהעלות תמונה חדשה.

אני צריך שיהיו את תמונות המשקלים של הפונט ליד המחירים - כך שיראו את סוג המשקל.
ולכן אני לא יכול לעשות סתם טבלת מחירים.

פונט חי לתמונות המשקלים באתר - אני לא רוצה לעשות (כל מיני סיבות..)

תכלס' -
אני צריך שהטקסט של המחירים כן יהיה חי ויהיה ניתן לשינוי, ובצידו תמונה של המשקל .
וכן כשאצטרך להוסיף פונט חדש לא אצטרך לשנות את כל התמונה

מה אתם מציעים לי לעשות? איך הדרך הנכונה לעשות את זה?

תודה!

Guy148

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
על פניו נראה שעדיף לך להשאר בשיטה שעד כה עבדת איתה, הוי אומר תמונה.

כיון שאינך רוצה פונטים חיים על המסך (וחבל, תסתכל על קולגות. הערת אגב)

להוסיף טקסט של מחיר ולצידו קובץ תמונה של המשקל, זה גם הרבה עבודה, גם הרבה זמן וגם הרבה תמונות.

עצתי, לתת עוד קצת ראש על האפיון. ולמצוא פיתרון נח ויסודי.

(לא נכנסתי לאתר בגלל סינון, התגובה על בסיס מה שכתבת)

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
כיון שאינך רוצה פונטים חיים על המסך (וחבל, תסתכל על קולגות. הערת אגב)
אני לא מעוניין בפונטים חיים משום שכבר נכוותי בעבר מגניבת פונטים באתר.

לגבי הסתכלות על קולגות זה לא אינדיקציה משום שמחברות גדול מפחדים לגנוב כי מפחדים מתביעות - לחברות כמו מאסטרפונט ופונטביט יש בלשים מיוחדים בשביל לחפש פונטים גנובים במודעות וכד' והם עושים מזה מליונים

והחברות הקטנות - לרוב לא מודעים לעניין....

אז אתה אומר שעדיף להשאיר ככה? שווה את המאמץ?
(לא נכנסתי לאתר בגלל סינון, התגובה על בסיס מה שכתבת)
איזה סינון יש לך?
למיטב ידיעתי פתוח בכל הסינונים

Guy148

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני אומר לכתחילה לחשוב על המשתמש וליצור חוויה נוחה, פשוטה וקלה

במצב שלך הדבר היותר נכון הוא להשאר במצב הנוכחי ואת המאמץ הייתי משקיע באיך לפתור את אותן "כוויות" שחווית, או לכל הפחות לצמצם אותן.

האם ניסית להשוות גובה הכנסות מול האתר הנוכחי אל מול האתר הקודם שבו אפשר היה להתנסות בפונטים? (כך הבנתי מדבריך, שבעבר האתר פעל כך).

אם ההבדל משמעותי זה אולי יעזור לך לקבל החלטה שכן כדאי לחזור לאתר עם פונטים חיים

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
האם ניסית להשוות גובה הכנסות מול האתר הנוכחי אל מול האתר הקודם שבו אפשר היה להתנסות בפונטים? (כך הבנתי מדבריך, שבעבר האתר פעל כך).
לא האתר הוא אותו אתר לא היה לי אתר קודם
מדובר בפלטפורמה אחרת.

לגבי לקוחות, יש כאלה שאומרים לי שהיה נחמד להתנסות בפונטים - כדי לקבל אינדיקציה על מילים מסויימות, (ולרוב אני שולח להם תמונה של הטקסט עם הבקשה שלהם) אבל לא עד כדי כך שלא ירכשו בגלל זה...

תכלס אני סגור על זה שלא מעוניין טקסט חי (מעבר למה שכבר יש באתר..)

לגבי המחירון, אתה אומר שכדאי להשאיר ככה, ורק לשנות את התמונה מידי פעם?

Guy148

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כן. דעתי שכדאי להשאיר כך.
הצעה כאגב לעתיד, נסה להשתמש בכלי אנליטיקה (גוגל אנליטיקס או ויזיטור אנליטיקס לדוג) כדי לקבל תובנות על ביקורים, רכישות ונטישות באתר. כי מי יודע ואולי הגיוני שמבקר המבקר באתר למעלה מעשר דק הוא זה שרוכש בסוף.
ואולי זה שלוחץ על צור קשר כדי לבקש ממך דוגמא לכמה מילים בפונט הוא זה שנוטש.
וכו וכו.
זה תמיד יכול להועיל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה