דרוש מידע איך כותבים קו"ח?

סבא ישראל

משתמש מקצוען
תנסי פה

צריכה לחשוב...

משתמש מקצוען
תודה לכולם על התשובות
אם אני שולחת קורות חיים לתפקיד מסוים שיש לי בו וותק קטן כי עבדתי בתחום אחר לגמרי, יש עניין לכתוב את זה?
(לדוגמא אם הייתי מנהלת חשבונות ואני רוצה להגיש קורות חיים להוראה ועשיתי קצת מילויי מקום בהוראה, יש עניין לכתוב את הוותק של ההנהלת חשבונות?)

shani123

משתמש מקצוען
תודה לכולם על התשובות
אם אני שולחת קורות חיים לתפקיד מסוים שיש לי בו וותק קטן כי עבדתי בתחום אחר לגמרי, יש עניין לכתוב את זה?
(לדוגמא אם הייתי מנהלת חשבונות ואני רוצה להגיש קורות חיים להוראה ועשיתי קצת מילויי מקום בהוראה, יש עניין לכתוב את הוותק של ההנהלת חשבונות?)
צריך להראות שיש לך נסיון תעסוקתי
כי תקופה ארוכה ללא עבודה, זה לא מחמיא

אבל, תמצאי ניסוח יפה להדגיש את היכולות והכישורים שלך המתאימים למשרה המוצעת
את היתרונות שיש לך בסיטואציה הנוכחית. בקיצור.

יש אפשרות לקבל סיוע והכוונה ללא תשלום (או סימלי ממש) במרכזי הכוון/ כיוון/ מפתח בערים השונות
שווה.

תודה לפרוג

משתמש פעיל
יש למישהו לשלוח לי למייל קורות חיים למי שלמד תכנות??
אשמח מאד
s0556773361 ואחכ סיומת רגילה
תודההההההההה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה