צימר איך יותר נח לראות צימר בתמונות או סיור וירטואלי

מיכלי צהרון

משתמש חדש
שלום וברכה
יש לי יחידת דיור מתחם לבית שאני רוצה להפוך לצימר אני רוצה לפרסם באתרי הנופש אבל יש הרבה אתרים ואני כבר ממש מבובלבת.
לאחרונה קיבלתי כמה המלצות על אתר צימר 360 ואני מעוניית באמת לדעת אם אנשים מעדיפים לראות צימרים בתמונות או בסיורים וירטואלים אני באופן אישי אהבתי את הרעיון אבל מנסה להבין באמת כמה זה מוכר...אשמח לכל תגובה בנושא גם אם אתם בעלי צימרים וגם אם אתם מחפשים צימר באתרי הנופש למיניהם

דורית לוי

משתמש רשום
ברור סיור וירטואלי! כל התחום של הצימרים פרוץ בגלל התמונות הייתי פעם בצימר שקיבלתי תמונות מהממות וכשהגעתי ברחתי מהמקום. גם צימרים לא מחדשים צילומים עושים פעם אחת וזהו בצימר 360 הם מחדשים נראה לי כל שנתיים את הצילום הזמנתי צימר אחרי שראיתי סיור וירטואלי וזה כמו שזה באמת בלי פילטרים

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה