עזרה איך חוסמים איש קשר במייל?

מים רבים

משתמש מקצוען
D I G I T A L
האם יש אפשרות לחסום איש קשר במייל- שלא אקבל ממנו הודעות?
זו לא רשימת תפוצה שאפשר ללחוץ הסר אלא מישהו פרטי

אני בודק

משתמש מקצוען
בשלושת הנקודות הנ"ל: דיווח על ספאם.
זה עלול לגרום שגם אחרים לא יקבלו ממנו הודעות.

רחלללל

משתמש פעיל
בתוך ההודעה יש את השלוש נקודת בצד שמאל למעלה
ללחוץ ולבחור "חסימת פלוני")
זה לא עוזר זה מעביר לספאם,
אני כל מי שאני חוסמת מעביר לי לספאם...
חבל שאין פתרון אחר....
הכי מעצבן זה שמקבלים מייל ממישהו שבחיים לא רציתי להצטרף לקבוצה ולמסרים שלו

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
האם יש אפשרות לחסום איש קשר במייל- שלא אקבל ממנו הודעות?
זו לא רשימת תפוצה שאפשר ללחוץ הסר אלא מישהו פרטי
זה לא עוזר זה מעביר לספאם,
אני כל מי שאני חוסמת מעביר לי לספאם...
חבל שאין פתרון אחר....
הכי מעצבן זה שמקבלים מייל ממישהו שבחיים לא רציתי להצטרף לקבוצה ולמסרים שלו
להגדיר מסנן שימחק אותו אוטומטי

אנוכי

משתמש מקצוען
1657700037853.png

אני בודק

משתמש מקצוען
לרשום את המייל בחיפוש
וללחוץ על הפסים בצד שמאל של החיפוש
ובמסך ללחוץ על מסנן חדש
ושם לסמן דילוג על דואר נכנס ועל מחיקה
ואווווו!!!

אתה יודע איזה מידע נתת פה?

שנים שאני מחפש את האופציה הזו, גם פה בפורום שאלו כבר כמה פעמים כיצד ניתן למחוק.
והנה, בכמה שורות מתומצתות, פתרת את הבעיה.

חבל שאי אפשר לעשות בדרך זו מחיקה גם מהאשפה.

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לרשום את המייל בחיפוש
וללחוץ על הפסים בצד שמאל של החיפוש
ובמסך ללחוץ על מסנן חדש
ושם לסמן דילוג על דואר נכנס ועל מחיקה
אצלי הוא לא נותן אפשרות של גם וגם, או דילוג על דואר נכנס (והעברה לארכיון) או שיימחק מיד

תות

משתמש פעיל
ברוב הקבוצות תפוצה למיניהם יש אפשרות הסרה- בתחתית המייל באותיות קטנות יש לינק/מייל שדרכו ניתן לרדת מרשימת התפוצה שלהם.

תושב מאה שערים

משתמש פעיל
שאלה למומחים
מגיעים אלי הודעות שנראות מסוכנות (אם הם היו נכונות הייתי כבר יותר עשיר מוורן באפט)ואני חושש כמובן להכנס עליהם השאלה אם אני מבקש להסיר מרשימת התפוצה זה גם סוג כניסה וזה נותן לבעל המייל אפשרות להזיק לי?

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
שאלה למומחים
מגיעים אלי הודעות שנראות מסוכנות (אם הם היו נכונות הייתי כבר יותר עשיר מוורן באפט)ואני חושש כמובן להכנס עליהם השאלה אם אני מבקש להסיר מרשימת התפוצה זה גם סוג כניסה וזה נותן לבעל המייל אפשרות להזיק לי?
כל קישור בלתי ידוע יכול להיות מסוכן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה