כללי איך זה עכשיו??

hagit

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
ביצעתי את השינויים לפי הערות שלכם...איך זה ניראה עכשיו?יש מה לשפר...?
1.זה הקובץ המקורי שהעלתי ו2 זה לפי השינויים שלכם!!.
מה יותר טוב?מה יותר מושך את העין??

אגב תודה רבה לביקורות זה עזר מאוד

קבצים מצורפים

• 12.jpg
    2.6 MB · צפיות: 9

Malki.A

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נראה לי שכדאי מאוד להבהיר את רקע

וודאי 2 הרבה יותר טוב

סטודנטית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
2 הרבה יותר יפה!!!!
הייתי מגדילה מעט את הלוגו
ומחליפה את הרקע, בהצלחה!

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קודם כל התקדמות.
אבל זה לא נראה מקצועי עדיין.
אולי תחליפי רקע. למשהו פחות מקושקש ויותר בהיר.
איזה פונטים יש לך? קנית חבילה מאיפשהו?

צברית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
וואלה שיפוץ יפה, ברור ש2 הוא פי............

אני עדיין לא אוהבת תפונט (אבל אולי זה עינין של טעם אישי...)
וכן תנסי להחליף את צבע הרקע ללבן.

בהצלחה!

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
השני ודאי עדיף על הראשון.
הייתי מורידה את הגרדיאנט, מחליפה (דחוף) את הפונטים,
ואת הרקע - יותר זהוב בהיר כמו חלקו העליון.

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
2 טוב יותר
אבל:
הצבעים מאוד כבדים, וצבעי התמונות לא משתלבים
לגבי התמונות עצמן -
1. הן לא מספיק מושכות
2. אם היא עושה גם תסרוקות כדאי שיהיה לזה אזכור בתמונות

hagit

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
תודה רבה לכולללם!!!!על הארות ועל הערות....

דווקא ניסתי לשלב מצבעי התמונות אבל זה לא היה מתאים.
כרגע זה התמונות הטובות ביותר שיש לי...אם יש למישו תמונה אחרת של איפור חינמי שניראת יותר טוב מהקיים אני ישמח שתעלו!!!

amirot

משתמש רשום
להוריד את הזהב מהר... להשאיר לבן עם עיטורים אפורים שקטים נניח- לעניות דעתי

איש תם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אולי אני לא רואה את זה מהעיניים של קהל היעד(נשים),
אבל בעיני צבע הזהב ברקע יפה.
מה שכן הייתי משנה, הייתי מוריד את הקווים המרידים בין התמונות
וכן מחליף לפונט אחר או לכל הפחות למשקל דק יותר.
הצלחות!

OR_Design

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יוצרי ai

hagit

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
תודה ענקית!!!

לצערי הרב הלקוחה מתעקשת על דוגמא מספר 1 ולא עזר שאמרתי לה שטוביי הגרפיקאים התותחיים ביותר אמרו ש2 בהרבה יותר טוב!!..היא פשוט אהבה יותר את 1 והיא טוענת שעל טעם וריח וכ'.קיצור הרבה מה לעשוות אין לי...להכריח אותה זה לא מתוקף תפקידי והלקוח תמיד צודק (אפילו שלפעמי לי זה לא ניראה) אז ברגעים אלא ממש 1 מודפס.....

ושוב תודה רבה על הביקורת הבונה..שוב ראיתי כמה שווה לעלות לפה כמה שאתם עוזרים וכמה שזה משפר את התוצאה... את דוגמא 2 אני שומרת אצלי במאגר ועם כמה שינויים קטנים זה ישמש לקוח אחר!!!

מר נחמיאס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הלו!!!!!!!!!!!!!!!!!

מה התאריך היום? ושל ההודעה האחרונה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה