דרוש מידע איך ואיפה קונים ציוד ללידה ראשונה?...

אות ומופת

משתמש מקצוען
שמפו, תחליבים וקרמים למיניהם - תאמינו לי שאין לי מושג מה אתם עושים איתם. מי צריך שמפו בשביל שתי שערות?

מבינה את אלה שמכורים לריח,
אני באופן אישי מעדיפה טבעי - לא משתמשת כמעט אף פעם בשום תכשיר (אם יש ריח של פליטה וכד', מספיק לי הבקבוקון שמפו\סבון של ד"ר פישר שמקבלים דוגמית במחלקת יולדות).
לעיסוי - שמן שקדים, הרבה יותר בריא מכל הקרמים ובטח משמן התינוקות שיש לו ריח של חומר הדברה.
אבקת כביסה ומרכך - קונה במיוחד עבור התינוק מחומרים טבעיים. יש נוזל כביסה אפקטיבי ומעולה של "כליל". אפשר להשיג בחנויות כמו ניצת הדובדבן או "הפינה הטבעית".

אז תבחרי באיזו מפלגה את לצורך העניין :)

חביבונת

משתמש מקצוען
ממש כדאי לקנות עגלה מראש, זאת קנייה שלוקחת זמן מחשבה וכוח, וקשה אחרי הלידה
והיא נצרכת ממש מהרגע הראשון!
אם יש עגלה, אז העריסה לא קריטית מראש.
גם משאבת חלב כדאי לקנות מראש שימושית מאוד להתחלה (שיש גודש)
מוצץ+ מחזיק למוצץ כדאי לקנות מראש, כנ"ל גופיות, טיטולים, חיתולים
יש עוד הרבה דברים חשובים אבל במצב רגיל מקבלים מאוד הרבה בלידה ראשונה
קיבלתי כמה שמיכות, כמה אובורולים, כובעים, סדינים לעריסה, מגבות לתינוק, צעצועים. וחבל לקנות סתם...
שיהיה במזל טוב, ובשעה טובה!

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום

ali-li

משתמש מקצוען
אל תקני רגליות
תקני גרביונים במקום - יש פיציות מגיל 0 - הרבה הרבה יותר נח ויפה - עומד בול על הרגל
ממליצה בחום
לא מבינה מי המציא את הרגליות....

לגמרי
אני גם תמיד קונה גרביונים
אבל צריך מאוד לשים לב שהגומי לו לוחץ על הבטן

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בקשר למתנות- ממליצה לחשוב לפני אם וכמה מתנות תקבלו ובכל מקרה לא להסתמך על המתנות ולקנות מה שצריך לשבועיים- שלוש הראשונים

בגדים לחודשיים-שלוש הראשונים אני אוהבת של קרטרס ויש להם באתר מבצעים שווים יותר מבחנות.

לדעתי צריך כ-20 בגדים לתינוק בשביל כל ההחלפות ובשביל לא לרדוף אחרי הכביסה.

קנגה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

טאלי

משתמש מקצוען
מעניין שאף אחת לא אמרה אמבטיה?...
איך מקלחים אותם בכיור? (שואלת באמת)
יש כאלו שכן, אני הייתי מקלחת בגיגית קטנה
ויש כאלו עם האמבטיה הרגילה והדפני עליה ..
לא היה לי נח , זה ככ גדול והוא ככ קטן ...
בכל אופן אם את בוחרת באופיצה א
שימי לב שאת לא שמה סבון שומני במים (מחוסר ידע וניסיון , ככה עשיתי אני)

תהילושש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
כשהיתי אחרי הלידה, אז כן, אמא שלי קילחה את התינוקת בכיור באבטיה, שתי שניות וזהו,
אמבטיה זה כבר לגיל חודש+
אמבטיה-לקחנו מיד שניה.

לגבי השמפו והסבון, לבת שלי היה קילופים בראש, והאחות בטיפת חלב המליצה על שמן אמבטיה לתינוקות.
4 שפריצים מוסיפים למים של האמבטיה, ואחרי כמה ימים כבר ראינו שיפור, והשארנו את השמן אמבטיה,אני עדיין מקלחת אותה איתו, וכשאני רוצה לסבן היטב אני מסבנת עם סבון תינוקות את הגוף.

אה ולגבי כל התכשירים למינהם, שמן אמבט,סבון,שמפו,משחת החתלה,רפידות הנקה,וכו, הכי זול לקנות במאוחדת.
אם אתם חברי מאוחדת שיא(אם לא -תקנו על שם מישהו אחר),הכי זול! יותר מסופר פארם וכו...

וכן שידת החתלה-מיד שניה,מאוד נוח אחרי הלידה לחתל את התינוק על שידה גבוהה, ולא להתכופף.(במיטה זה לא נוח...).וכמובן לאחסון הבגדים של התינוק.

אני חילקתי את הקניה לכל אורך ההריון, כל פעם קנינו קצת,
טיטולים-בבית החולים יש טיטולי NB ,תקחו כמה הביתה....
ותקנו טיטולים מידה 1. זה עד 6 קילו

בגדים-יש חנויות אאוטלט, יש בחיפה,בחוצות המפרץ,לא יודעת מאיפה אתם, יש את שילב שיש שם 60 אחוז על הבגדים.
והכי נוח בעיני אוברולים לתינוקים! כשהם תינוקים וקטנטנים זה הכי נוח וגם עוטף אותם ממש.

שמיכות-אמרו,מוצץ,שקיות חלב אם האמא מתכננת להניק-אני מזמינה מאלי אקספרס ממש זול.
משאבת הנקה, בתחילה השאלנו מיד שרה-שמתאימה לשבת,יש הרבה גודש בהתחלה. אחר כך קניתי משאבה ניידת.

והעיקר שיהיה בשעה טובה ומוצלחת והמון מזל טוב!👶

English Tech

משתמש פעיל
אה ולגבי כל התכשירים למינהם, שמן אמבט,סבון,שמפו,משחת החתלה,רפידות הנקה,וכו, הכי זול לקנות במאוחדת.
אם אתם חברי מאוחדת שיא(אם לא -תקנו על שם מישהו אחר),הכי זול! יותר מסופר פארם וכו...
לכאורה אמור להיות בבתי המרקחת של כל קופות החולים (למי שחבר בהן בביטוח משלים), לא?
אני גם במאוחדת אז לא יודעת מה קורה בקופות אחרות
תלוי כמה מקום יש לך
רוב מי שאני מכירה מקלחות בכיור או עם כרית אמבטיה, בד"כ ממצוקת מקום אחסון

(:keep smiling

משתמש פעיל
אצלי הם לא פולטים. סליחה :sne:
ויציאות נוזליות.....שבשניה עוברות כמה שכבות ביגוד...
בקיצור , מהביגוד הבסיסי , צריך כמות מכובדת - גופיות- מומלץ מעטפת חלקן
רגליות וגרביונים
ואוברולים
וכמות של חיתולים
שתי שמיכות
כובע טריקו לבית ולאחר מקלחת וכובע רגיל מחמם ליציאה.
כפפות לתינוק - כותנה דקות
אופציונלי לאלו ששורטים את עצמם קשות...
זה בביגוד - מאסט בעיני.
חוץ מזה כבר כתבו לך דברים נוספים.
לגבי כל מה שאמרו פה על המתנות בלידה הראשונה וכו'... אל תבנו על זה מדי. אני גם חשבתי ככה בלידה הראשונה אבל בפועל מהדברים הקטנים כמו בגד שמיכה וכו' לא קיבלתי כמעט בכלל... יש משפחות שהורים קונים משהו גדול... סבא וסבתא שאלו מה מעדיפים מתנה או כסף, העדפנו כסף... תכלס קיבלתי מתנות בודדות ממש.. כן קיבלנו את הרכישות הגדולות:)
ומומלץ מאד מאד שידת החתלה להחתלה הלבשה ואחסון . לא מבינה איך אנשים חיים בלי הרהיט הזה. הוא מאסט
בהצלחה ובידיים מלאות ולב שמח

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה