בקשה איך דוחים בנימוס הטרדת 'הצטרפות למועדון לקוחות'?

כט

משתמש פעיל
יש פיתרון נוסף אבל רק לטלפון...
פשוט לומר ואוו איזה נס שהתקשרת אני ממש עכשיו באמצע לשווק מוצר כל שהוא
ולנסות להציא בחזרה את מספר כרטיס האשראי שלה
ממש כמו שהם עושים פשוט לנדנד חזק שממש שווה עכשיו לקנות אצלך מוצר מסויים
די מהר השיחה מתנתקת....;)

עדיה שיר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני מדברת על מקרה אחר שיצאתי עם טעם חמוץ.
לפני תקופה שצמצמנו קצת בהוצאות בעקבות שיפוצים והוצאות גדולות, התקשרה נציגה אחת שביקשה תרומה לארגון כלשהו...
הקשבתי לה בסבלנות, כי אני משתדלת לא לנתק מיד לנציגות שסך הכל מנסות להרוויח את כספן בדרך הזו... (אני אעדיף לא להרים מראש, אם אין לי תשובה חיובית עבורן...) כשהנציגה ההיא סיימה את הדברים, אמרתי לה בכנות: 'אין לי את האפשרות כרגע. באמת. אנחנו בקיצוצים כעת. מצטערת.'
הקשבתי לה. כיבדתי אותה. השבתי לה בכנות.
היה מן אטימות במילים שלה האח"כ, "אבל את מבינה כמה הוא מסכן..." (כאילו אני לא מבינה ולא מרחמת) ואת מבינה שקשה להסתדר כך..."
וכשהסברתי לה שוב בצורה ברורה שאין לי כרגע אפשרות. היא חזרה ואמרה, מדובר בסכום קטן, רק זה (הסכום שציינה לא היה קטן לתקופה ההיא...)
כשעניתי לה שוב בסבלנות, אחרי התחושה הממש גרועה שקיבלתי (מה.. אין לך רחמים...) היא זרקה בקרירות "טוב, תודה לך, ביי"
ניתקתי והרגשתי בלב שלי שלנציגה הזאת לא הייתי רוצה לתרום.
אנושיות זה דבר יפה כלפי הארגון וכלפי מי שצריך. אבל לא בדרך שהיא מאבדת- אנושיות חשובה לא פחות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה