דרוש מידע איך בודקים אוזניות כשקונים מעלי אקספרס.... אשמח לעזרה בדחיפות!

DAVID1212

משתמש חדש
אני השקעתי כמויות על אוזניות שיהיה להם דיבורית טובה בפלאפונים הכשרים
וכמעט תמיד התאכזבתי... {חוץ מאפל וג'ברא)

חבר שלי אמר לי שהוא מצא כמה פעמים בעלי אקספרס אוזניות עם דיבורית טובה
השאלה איך אני בודק ללא ליפול בפח...
למשל מצאתי את הקישור הזה ועל פניו זה נראה טוב רק אני לא יודע אולי זה סתם נראה טוב...
אני אשמח מאד לעזרה ממי שמבין בזה...
תודה מראש...

mmt3

משתמש צעיר
לקנות אוזניות בעלי לא רעיון מוצלח,
אלא אם זה מותג סיני כמו אנקר/טרונסמרט, וגם אז רק בחנות הרשמית,
בכל מקרה עדיף להשקיע קצת יותר על משהו איכותי מהארץ, שווה את זה להרבה זמן.

בץ.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
היו לי אוזניות של baseus קניתי אותם לפני 5 שנים וממש נהנתי מהם עד לא מזמן, (וגם עוד כמה חברים שלי קנו אחרי ועד היום איתם) אוכותיות ונוחות,
את הדגם ההוא אני כבר לא מוצא והזמנתי משהו אחר זול וקצת התבאסתי עליהם.

בכזה סכום נראלי שהם מצוינות.

אני משתמש

משתמש צעיר
אתה יודע כמה jbl עולה ??
לומר שאוזניות ב70ש"ח הם משתוות זה לא רציני!
באיכות השמע ואיכות המוצר, מהיכרות עם jbl זה אותו איכות, אולי ההבדל הוא בבטריה יותר חזקה יותר אופציות וכדו’, אבל אני מרוצה מאוד מהאוזניות, אחרי הכל אנקר הוא מותג פחות מוכר מ- jbl ואולי לכן בעלי הם משווקים את הדגמים הפשוטים בזול.

DAVID1212

משתמש חדש

למשל מצאתי את הקישור הזה ועל פניו זה נראה טוב רק אני לא יודע אולי זה סתם נראה טוב...
תודה מראש...

יש לזה ניקוד של 4.8
וכמויות חוות דעת והמון רוכשים...
על פניו זה נשמע מאד טוב במיוחד ששמעתי שזה חברה למכשירי שמיעה...
ונראה לי שאיזה מוכר המליץ לי עליהם דווקא

DAVID1212

משתמש חדש
באיכות השמע ואיכות המוצר, מהיכרות עם jbl זה אותו איכות, אולי ההבדל הוא בבטריה יותר חזקה יותר אופציות וכדו’, אבל אני מרוצה מאוד מהאוזניות, אחרי הכל אנקר הוא מותג פחות מוכר מ- jbl ואולי לכן בעלי הם משווקים את הדגמים הפשוטים בזול.
@mmt3 @אני משתמש @שכויח
מה זה אוזניות אנקר?
יש למישהו קישור?
האם גם הדיבורית שלהם הייתה טובה?
האם היה לזה דיבורית טובה גם בפלאפונים כשרים?
בכללי האם זה טוב לשיחות ....
@בץ. זה לא הדגם הזה שאתה היית מרוצה ממנו? כי לכאו' זה אותו חברה....
כיום יש לי אפל ואני מאד מרוצה רק אני חייב תחליף כרגע לתקופה

נערך לאחרונה ב:
אני קניתי את האוזניות האלו של אנקר, אחרי שקראתי בפרוג הרבה המלצות עליו.
כתוב בהוראות שאני יכול לסיים שיחה ע"י 2 נגיעות על האוזנייה, למעשה זה פשוט לא עובד.
וכן אחרי שבועיים הוא הפסיק להתחבר לי לפלאפון אוטומטי למרות שבהגדרות הפלאפון זה מוגדר כמתחבר אוטומטי.
זה כבר פעם שנייה שאני קונה אוזניות בלוטוס באלי אקספרס ומתחרט על הקנייה.
https://he.aliexpress.com/item/1005...672fdb&afSmartRedirect=y&gatewayAdapt=glo2isr

DAVID1212

משתמש חדש
אני קניתי את האוזניות האלו של אנקר, אחרי שקראתי בפרוג הרבה המלצות עליו.
כתוב בהוראות שאני יכול לסיים שיחה ע"י 2 נגיעות על האוזנייה, למעשה זה פשוט לא עובד.
וכן אחרי שבועיים הוא הפסיק להתחבר לי לפלאפון אוטומטי למרות שבהגדרות הפלאפון זה מוגדר כמתחבר אוטומטי.
זה כבר פעם שנייה שאני קונה אוזניות בלוטוס באלי אקספרס ומתחרט על הקנייה.
https://he.aliexpress.com/item/1005...672fdb&afSmartRedirect=y&gatewayAdapt=glo2isr
מה אתה לא רואה שעליהם כתוב שם במפורש אנקר מיני אמיתי?
זה לא האמיתי
וגם אין לזה ניקוד גבוה...

יצחו

משתמש רשום
סאונד והפקות אולפן

תודה מראש...

אני קניתי באלי אקספרס את זה
יש לי את זה כשתיים ומרוצה עד הגג גם שמע איכותי וגם שומעים אותי טוב, אין דברים כאלו.

אברהם בלוך

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני הזמנתי כבר 5 כאלו,
כל מי שהזמנתי לו היה מאוד מאוד מרוצה, סאונד מעולה, סינון רעשים, שומעים אותך מעולה בשיחות, אבל קצת יקר, בסייל האחרון הוא עלה לי עם קופון רק 100 שח, עכשיו זה 40 דולר, עדיין שווה מאוד מאוד, מניסיון של כמה אנשים,

יצחו

משתמש רשום
סאונד והפקות אולפן
אני הזמנתי כבר 5 כאלו,
כל מי שהזמנתי לו היה מאוד מאוד מרוצה, סאונד מעולה, סינון רעשים, שומעים אותך מעולה בשיחות, אבל קצת יקר, בסייל האחרון הוא עלה לי עם קופון רק 100 שח, עכשיו זה 40 דולר, עדיין שווה מאוד מאוד, מניסיון של כמה אנשים,
האם זה מתחבר לשתי פלאפונים או רק מכשיר אחד לדוגמה לנגן ופלאפון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה