דרוש מידע איך אתם מתעדכנים בתחזית מזג האויר?

יואיקסית

משתמש חדש
האם באתר או באפליקציה?
( אשמח לשמוע איזה)
או בדרכים אחרות או שלא מתעדכנים בכלל:)
כמו כן,
אשמח לדעת אם יש כאן אנשים שמשתמשים או השתמשו באתר הזה ?
אם אפשר לשמור על תגובות ענייניות בלבד
תודה רבה מראש!!

נערך לאחרונה ב:

אלפי תודות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בקיץ אני טורחת להתעדכן פעם-פעמיים בשבוע,
כי מה כבר יכול להיות?

בחורף - דרך ירושמיים, האתר שבעיני הכי מוצלח ומדוייק (לירושלמים כמובן).
מתעדכנת פעמיים ביום:
בערב, כדי לדעת אילו בגדים להכין לילדים למחרת
ובבוקר, כדי לוודא שאין שינוי (במיוחד בעונת המעבר)

YRN

משתמש מקצוען
בקיץ לא מתעדכנת. האופציות הן: חם, חם מאד, חם מאד מאד. הדיוק הזה לא משנה לי.
בחורף מתקשרת לקו של השירות המטאורולוגי.

בנדו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
ויש את google שגם בתחום הזה דחף את האף שלו.
פשוט כותבים בדפדפן (chrome כמובן) "מזג אוויר ב..." והוא מביא תרשים נוח מחולק לטמפרטורה, רוח ומשקעים לשבעת הימים הקרובים.
מינימלי ונוח. ממליץ.

אריאלל34

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עושה חיפוש גוגל מזג אוויר בירושלים לדוג' ומיד רואה בתרשים של גוגל
1690193423544.png
לפעמים בודק גם בירושמים

חנה4

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
ירושמים עושה לי הרבה בעיות לאחרונה.
כאילו משהו לא תקין אצלם באתר.
זה קורה רק לי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה