דרוש מידע איך אתם מאחסנים פירות וירקות במקרר?

זחלוואי

משתמש צעיר
יש לי טיפים ממש חשובים:
1. קודם כל, אני רוחצת ומייבשת לפני שמכניסה למקרר, ישר אחרי שאני קונה, ככה זה חוסך לי זמן.
2. אחרי שמייבשת - מכניסה למגירות הייעודיות שבמקרר - חשוב שלא תהיה שום לחות על הירקות והפירות, שיהיה יבש לגמרי.
3. והכי חשוב, לא להשאיר אותם בכלל אפילו לא רגע בשקיות של הסופר / בסלסלאות שקונים אותם וכו' - זה גורם ללחות להצטבר בפנים והכל נהיה מלא בעובש / נרקב נורא מהר.
גם שום לדוגמה - אני לא משאירה אותו באריזה שלו, אני מחלקת אותו לשיניים (כמובן עם קליפה) ושמה בסלסלה של הפטריות של הסופר (שמרתי סלסלה כזאת) וב"ה נשמר מצוין, אם לא עושים את זה השום נרקב ונהיה לו עובש בצבע ירוק.
אותו דבר גם פטריות - מוציאה מהסלסלה שלהם ושמה במשהו מאוורר כמו מסננת - ושמה במקרר.
גם פטרוזיליה / כוסברה - להוציא מהשקיות, הלחות עושה שם לא טוב.
בקיצור, הכלל הכי חשוב - זה לאוורר אותם ישר אחרי שקונים, אחרת נרקב נורא מהר.

מקווה שעזרתי :)

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
תשימו נייר מגבת מתחת לירקות זה יספוג את הרטיבות המיותרת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה