דרוש מידע איך אפשר לעשות הכנה לפסיכומטרי בין הסדרים?

נחוח השמרים

משתמש צעיר
אשמח לעזרתכם
בחור ישיבה מעוניין ללמוד לפסיכומטרי. בין הסדרים בלבד.
היות ואין לי מושג בכלל מה דורש הלימוד הזה צורת הלמידה והחומר הנדרש,

מה שמצאתי ברשת, זה מכוני לימוד שמצריכים חיבור
כאמור, הבחור בישיבה ולא יכול להתחבר לרשת
האם יש אפשרות ללמוד לבד?
האם יש מישהו שיכול להכין לפסיכומטרי דרך לימוד טלפוני?
האם צריך הכשרה מיוחדת להכנה לפסיכומטרי או שזה יכול להיות גם מישהו שעבר ויודע את החומר והדרישות?
אפשר לרכוש את ספרי הלימוד לבד? ואולי אפילו יד שניה?
אשמח לכל מידע שיוכל לקדם בעניין

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אשמח לעזרתכם
בחור ישיבה מעוניין ללמוד לפסיכומטרי. בין הסדרים בלבד.
היות ואין לי מושג בכלל מה דורש הלימוד הזה צורת הלמידה והחומר הנדרש,

מה שמצאתי ברשת, זה מכוני לימוד שמצריכים חיבור
כאמור, הבחור בישיבה ולא יכול להתחבר לרשת
האם יש אפשרות ללמוד לבד?
האם יש מישהו שיכול להכין לפסיכומטרי דרך לימוד טלפוני?
האם צריך הכשרה מיוחדת להכנה לפסיכומטרי או שזה יכול להיות גם מישהו שעבר ויודע את החומר והדרישות?
אפשר לרכוש את ספרי הלימוד לבד? ואולי אפילו יד שניה?
אשמח לכל מידע שיוכל לקדם בעניין
מחשב בלי רשת יש לו?

לילה אחד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איך באופן כללי היכולות שלו?
אני אמנם אישה ולמדתי ליבה, אבל מניסיון אישי חושבת שמי שיש לו כישורי למידה, קצת ידע, הרבה מוטיבציה ורמת הבנה טובה - יכול בהחלט ללמוד לבד.
למדתי לבד לפסיכומטרי - ספרי לימוד, והרבה סימולציות (שאת זה צריך להדפיס מאתרים, אבל אפשר להדפיס פעם אחת איפשהו בצורה מרוכזת)
בקורסים השונים מלמדים הרבה קיצורי דרך, קודים כאלה לזכירה. יש כאלה שעוזר להם, לי למשל זה ממש לא מתאים

נחוח השמרים

משתמש צעיר
מחשב בלי רשת יש לו?
לא. אבל אולי ירשו לו לגשת לאיזה מקום. כמובן עדיף בלי
איך באופן כללי היכולות שלו?
אני אמנם אישה ולמדתי ליבה, אבל מניסיון אישי חושבת שמי שיש לו כישורי למידה, קצת ידע, הרבה מוטיבציה ורמת הבנה טובה - יכול בהחלט ללמוד לבד.
למדתי לבד לפסיכומטרי - ספרי לימוד, והרבה סימולציות (שאת זה צריך להדפיס מאתרים, אבל אפשר להדפיס פעם אחת איפשהו בצורה מרוכזת)
בקורסים השונים מלמדים הרבה קיצורי דרך, קודים כאלה לזכירה. יש כאלה שעוזר להם, לי למשל זה ממש לא מתאים
בלי עין הרע מוכשר ממש. לומד את זה בשביל התעסוקה כי משעמם לו בין הסדרים ורוצה להכניס עוד ידע לאינטלגנציה. אולי גם יצא לו מזה משהו בסוף.
אשמח לקישורים לאתרים שאפשר להוריד משם סימולציות חינם.
באתר של המדינה יש אפשרות לרכוש 10 סימולציות ב180 ש"ח נראה לי. זה לא מעט מידי 10 סימולציות? או שכל אחד כולל הרבה חומר? (אני ממש לא מתמצאת בזה)

לילה אחד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סימולציה זה בעצם דוגמא למבחן האמיתי.
עשיתי לפני די הרבה שנים, מן הסתם דברים השתנו מאז, אבל יכולה בשמחה לחפש לך קצת יותר מאוחר בעזרת ה

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
  • תרגול - שאלות פסיכומטריות אמיתיות ממבחני עבר בכל הנושאים. ניתן לתרגל באתר או להוריד חינם קובצי PDF של ספרי הקורס. לנוחיותכם, ניתן להזמין את הספרים מודפסים ממערכת ההזמנות במחירי עלות (290 ₪ ל-9 ספרים).
  • סימולציות - ניתן להוריד חינם קובצי PDF של הסימולציות. לנוחיותכם, ניתן להזמין את סימולציות מודפסות ממערכת ההזמנות (180 ₪ ל-10 סימולציות כולל פתרונות מלאים).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה