עזרה איך אפשר למצוא עבודה ללא ניסיון בבדיקות תוכנה

נערה יהודיה

משתמש מקצוען
אני מחפשת עבודה בבדיקות תוכנה ואין לי ניסיון,
זה מתחיל לייאש, איך אפשר למצוא????
כולם רוצים ניסיון!!!!!!!!!!!!!!!!!!! וגם הבודדים שמופיעים באתרי דרושים שלא מבקשים ניסיון כמעט ולא חוזרים..
מה אפשר לעשות???????
בבקשה יש מישהי שיש באפשרותה לעזור לי???????

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
זה באמת לא קל.
עצה שלי - לשלוח קו"ח למשרות דרושים זה הדבר הכי בנאלי שיש, וכל מי שמחפש עבודה עושה כך.
מספיק שיש מישהו יוצא 8200 או מישהו עם תואר כדי לתת יתרון אדיר על פניכם.
מה שאני ממליצה לעשות זה לחפש מי שעובדת ולברר אצלה כל תקופה אם מחפשים אצלם בבדיקות.
כמו"כ לשלוח לחברות טפסי קו"ח ולאו דווקא כאלו שמחפשות עובדת. הם בד"כ שומרים מה שנראה מעניין לאם וכאשר..
וכל תקופה לשלוח.
וקודם כל - לתת למישהו מקצועי לעבור על הקו"ח. לחפש איפה אפשר לגוון אותם באופן שישכנע מתוך הכתוב כמה את מוכשרת.
וכמו שאמרו לפני - תפילה לס"ד!!

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
פעם מישהי הציעה בסדנת קו"ח להכנס למשרד, להציג את עצמך "שלום, שמי איקס ואני כרגע פנויה לעבוד בבדיקות. יש כאן קורות חיים שלי "
להשאיר קורות חיים וללכת.
כשהם יצטרכו עובדת הם יזכרו בך. מה דם שלפעמים למזכירה למשל יש מילה מאד חזקה אצל המנהלת, ומספיק לתת לה וחשוב להרשים אותה.
איך?
את זה היא לא אמרה בקורס, אבל אני חושבת שלבוא מטופחת ומאופרת.
:)

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
הודעה שלישית ברצף זה מוגזם, אבל לא יכולה שלא להזכיר אופציה של עבודה בחינם לצורך נסיון.
לא להתבייש להציע. בתחום הזה תסתכלו על כך כחלק בלתי נפרד מההכשרה.

אבק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני מחפשת עבודה בבדיקות תוכנה ואין לי ניסיון,
זה מתחיל לייאש, איך אפשר למצוא????
כולם רוצים ניסיון!!!!!!!!!!!!!!!!!!! וגם הבודדים שמופיעים באתרי דרושים שלא מבקשים ניסיון כמעט ולא חוזרים..
מה אפשר לעשות???????
בבקשה יש מישהי שיש באפשרותה לעזור לי???????
לשלוח קורות חיים ללא הפסקה
על כל משרה שנפתחת בכל האתרים
הכמות ההזויה של המחפשים דוחקת את הישנים החוצה
לכן פשוט לשלוח שוב ושוב (לא לאותה משרה כמובן)

cd123

משתמש פעיל
D I G I T A L
רק מעירה שמכירה כאלו שחיפשו שנתיים וכבר היו ממש מיואשות ובסוף מצאו בזה.
להתפלל המון -זה אני מאמינה שכבר עושים.
אבל גם לשפר קורות חיים,
לנסות ללמוד קורסים שלפעמים נותנים יתרונות על פני מועמדים אחרים.
לפנות לעוד ועוד ולא להתייאש,
כמובן אם רואים שיש הרבה שנכנסות למשרד מסויים לבדיקות, לברר בדיוק איך, ומה קונה אותם.
וכמובן מסכימה ומאד ממליצה על :
הודעה שלישית ברצף זה מוגזם, אבל לא יכולה שלא להזכיר אופציה של עבודה בחינם לצורך נסיון.
לא להתבייש להציע. בתחום הזה תסתכלו על כך כחלק בלתי נפרד מההכשרה.

אבק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
נכון מאוד!!! כמעט חבל על הזמן בשליחה למשרות מהאתרים האלו.
מה גם שהיום המעסיק הוא זה שפונה לעובד כמו בקבוצות בפייס או לינקדין
אין לי באמת מושג לגבי בדיקות
אבל בתכנות זה ממש לא נכון. מניסיון. המון מעבידים עובדים דרך חברות ההשמה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה