איך אפשר להוסיף אופציה לכפתור הימיני של העכבר באופיס???

2618

משתמש חדש
לחיצה בצד ימין של העכבר מופיע תפריט - גופן/ פיסקה וכו'
האם ישנה אופציה להוסיף קישור לתוכנה או משהו נוסף לזה.
יש לי תוכנה עם אייקון בסרגל השולחן, שבלחיצה עליה היא מחפשת לי במאגר של ספרים. ברור ופשוט ביותר שאם אוכל לעשות זאת דרך העכבר מבלי צורך לרדת לסרגל השולחן העבודה - הדבר יהיה מצוין.

אשמח מאד למענה או דרך לפתרון הבעיה

מהודר!

סופר מקצוען באינדיזיין!!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לחיצה בצד ימין של העכבר מופיע תפריט - גופן/ פיסקה וכו'
האם ישנה אופציה להוסיף קישור לתוכנה או משהו נוסף לזה.
יש לי תוכנה עם אייקון בסרגל השולחן, שבלחיצה עליה היא מחפשת לי במאגר של ספרים. ברור ופשוט ביותר שאם אוכל לעשות זאת דרך העכבר מבלי צורך לרדת לסרגל השולחן העבודה - הדבר יהיה מצוין.

אשמח מאד למענה או דרך לפתרון הבעיה
רגע !
אי אפשר לעשות קיצור דרך בלוח מקשים?!

דוד אי

משתמש פעיל
נראה לי שאין אופציה מובנית לכך, (אולי בגירסאות החדשות נוסף).
צריך לכתוב סקריפט vba בשביל להוסיף אופציה נוספת לתפריט, או לכה"פ לערוך קובץ XML של תפריטים ולהשתמש בקוד קיים.

2618

משתמש חדש
נראה לי שאין אופציה מובנית לכך, (אולי בגירסאות החדשות נוסף).
צריך לכתוב סקריפט vba בשביל להוסיף אופציה נוספת לתפריט, או לכה"פ לערוך קובץ XML של תפריטים ולהשתמש בקוד קיים.
לאדם מן השורה מה זה אומר להכין תוכנה מיועדת לכך? ובכלל כמו שקיימים תוכנות לוינדו העושות זאת למה אין לאופיס

דוד אי

משתמש פעיל
לאדם מן השורה מה זה אומר להכין תוכנה מיועדת לכך? ובכלל כמו שקיימים תוכנות לוינדו העושות זאת למה אין לאופיס
זה לא אפשרי לאדם מן השורה (אלא אם כן הוא יקדיש שעות ללמוד קוד של ויזואל סטודיו).
אבל תנסה בפורום של ווינדוס ואופיס, אני משער שיהיו שם כאלו שיוכלו להעביר לך קוד קיים, ותעשה קוסטמיזציה לכפתור שלך, תחליף את שם היישום בתפריט, ותוסיף קישור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה