עזרה איך אני סוגר קובץ לגודל מסויים כלומר שאם אני בא לבית דפוס זה הגודל שיראה להדפסה ולא יצטרך לשנות בהגדרות אצלם

yehudam

משתמש מקצוען
לצורך הדוגמא הכנתי קובץ באתר קנבה וכשבאתי לבית דפוס ביקשתי שידפיס לי בגודל A4 ואמר לי שהקובץ שהבאתי מוגדר לגודל גדול בהרבה יותר
ולפעם הבאה אני רוצה לבוא מוכן בלי שיצרכו בבית דפוס לשנות הגדרה לפני הדפסה תודה רבה

AGH

משתמש חדש
בצד ימין למעלה כתוב שנה גודל ותכתוב A4 ותעשה העתק ושנה גודל כך יהיה לך את שתי הגדלים כי יש פעמים שהיצוב לא יצא טוב אחרי השינוי ואחרי שכבר משנים אי אפשר לעשות אחורה
אודבר שני שלפני שאתם פותחים תכתבו A4 וכך יהיה לך A4 מוכן

yehudam

משתמש מקצוען
בצד ימין למעלה כתוב שנה גודל ותכתוב A4 ותעשה העתק ושנה גודל כך יהיה לך את שתי הגדלים כי יש פעמים שהיצוב לא יצא טוב אחרי השינוי ואחרי שכבר משנים אי אפשר לעשות אחורה
אודבר שני שלפני שאתם פותחים תכתבו A4 וכך יהיה לך A4 מוכן
תודה רבה רבה עזרתם לי מאד

• תודה
Reactions: AGH

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה