דרוש מידע איך אמצא את כל הפרטים של חברה פלונית אלמונית?

סטודיו לגרפיקה

משתמש מקצוען
אם אני רוצה לדעת על חברה מסוימת את כל הפרטים,
כגון: בעלים, מניות, דירקטורים וכד'
איפה אני מוצא פירוט מדויק ומקיף?
תודה מראש

מקצה הארץ-:)

משתמש מקצוען

סטודיו לגרפיקה

משתמש מקצוען
נראה לי שזה רק עמותות
אני מחפש על חברה עסקית פרטית

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
מידע בסיסי על חברה פרטית אפשר לקבל בחינם. (ואין בו משהו מיוחד).
מידע קצת יותר רחב, שנקרא ’נסח חברה’ וכולל בעלי מניות, אחוזי השליטה שברשותם, דירקטורים ושעבודים - אפשר לקבל בתשלום כמה פרוטות דרך רשם החברות.

את שני הנ”ל אפשר להשיג כאן

שימו לב - יש הרבה קישורים של אתרים ברשת, שמציעים נסחי חברה בתשלום. הם לוקחים כסף מיותר על דבר שיכלתם להשיג הרבה יותר בזול (או בחינם). לכן בכל חיפוש של נסח חברה, לפני שאתם משלמים, וודאו שאתם באתר הממשלתי (gov.il) ולא באתר אחר.

לגבי מידע עוד יותר רחב, שכולל דוחות כספיים, אותו לא ניתן להשיג ברשת לגבי חברות פרטיות, היות והוא מידע פרטי. (בניגוד לעמותה שהיא מוסד ציבורי, או לחברה מונפקת שהיא חברה ציבורית. ודוחות שלהן יש ברשת בגיידסטאר/אתר רשות ניירות ערך.)

נערך לאחרונה ב:

סטודיו לגרפיקה

משתמש מקצוען
מידע בסיסי על חברה פרטית אפשר לקבל בחינם. (ואין בו משהו מיוחד).
מידע קצת יותר רחב, שנקרא ’נסח חברה’ וכולל בעלי מניות, אחוזי השליטה שברשותם, דירקטורים ושעבודים - אפשר לקבל בתשלום כמה פרוטות דרך רשם החברות.

את שני הנ”ל אפשר להשיג כאן

שימו לב - יש הרבה קישורים של אתרים ברשת, שמציעים נסחי חברה בתשלום. הם לוקחים כסף מיותר על דבר שיכלתם להשיג הרבה יותר בזול (או בחינם). לכן בכל חיפוש של נסח חברה, לפני שאתם משלמים, וודאו שאתם באתר הממשלתי (gov.il) ולא באתר אחר.

לגבי מידע עוד יותר רחב, שכולל דוחות כספיים, אותו לא ניתן להשיג ברשת לגבי חברות פרטיות, היות והוא מידע פרטי. (בניגוד לעמותה שהיא מוסד ציבורי, או לחברה מונפקת שהיא חברה ציבורית. ודוחות שלהן יש ברשת בגיידסטאר/אתר רשות ניירות ערך.)
וואו
תודה רבה
עזרה עצומה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה