אייפון עם סינון הערסט

יופה

משתמש חדש
לא ממליץ לי יש ומנסה להתפטר ממנו יש אפשרות פשוטה להשבית את הסינון ואם קנית את המכשיר דרכם אין לך אפשרות להסיר את הסינון והציל את הכסף למכור בשוק החפשי

ori6192

משתמש חדש
היי יכול לתת יותר פרטים בבקשה?
אמורה לקבל מהעבודה ורוצה לדעת אם עדיף לי לקחת שוב הדרן או הערסט
צריכה מייל ווצאפ בנק ומייל מוצפן של העבודה

מנהטן

משתמש פעיל
מוצלח ביותר
יש את כל מה שצריך וזהו
אין ספוטיפיי, יוטיוב וכד׳
לדעתי ממש נקי. לא מכירה לעומק סינונים אחרים
(תמונות פרופיל וסטטוס -יש)
תמונות נשים אני בקושי רואה וכמובן פריצות -אין.

יופה

משתמש חדש
ברור שהדרן עדיף לי כעת יש הדרן מרוצה מאוד אין בעיות נכון שסוגר יותר אבל מה שצריך יש ויש גם עולם הבא

cyp

משתמש מקצוען
לא
גם ערוצים לא
ערוצים זה משהו חדש, ולכן לקח כמה ימים עד שחברות הסינון השתלטו על העניין, מנסיוני מסינון אחר,
סתם ככה מה פירוש סינון הערסט? לא שמעתי על זה? זה סינון לאייפון? יש סינון טוב לאייפון? חשבתי רק לסמארטפון

מנהטן

משתמש פעיל
ערוצים זה משהו חדש, ולכן לקח כמה ימים עד שחברות הסינון השתלטו על העניין, מנסיוני מסינון אחר,
סתם ככה מה פירוש סינון הערסט? לא שמעתי על זה? זה סינון לאייפון? יש סינון טוב לאייפון? חשבתי רק לסמארטפון
הוא רק לאפל
וערוצים עד עתה לא השתלטו.. כל השאר כבר חסמו
לדעתי בעייתי מאוד מאוד!!!!!

• תודה
Reactions: cyp

cyp

משתמש מקצוען
הוא רק לאפל
וערוצים עד עתה לא השתלטו.. כל השאר כבר חסמו
לדעתי בעייתי מאוד מאוד!!!!!
מסכימה בעייתי נורא, מקווה שכל אחד אחראי לדווח
,סייפטק כבר השתלטו ב"ה, הבעייה שעדיין מופיע סמלי הערוצים, איך מורידים אותם ?

Aharon777

משתמש רשום
מחפשים אייפון של הערסט להשכרה לשבוע ...
בדגש על אייפון של הערסט ולא סמארטפון אנדרואיד...
נשמח לכל מידע
תודה מראש!

Aharon777

משתמש רשום
הדרן.
היית אצלהם? לא שמעתי עליהם אפילו לא תלונה אחת על פירצה או משהו אפילו קטנה ביותר.
אני כרגע עם מכשיר שלהם. שום פירצה, ולצערי אני קצת יודע להתעסק בדברים האלה...
אם יש לך עוד שאלות, אשמח לעזור כמה שאוכל...
אפשר גם בצ'אט אם יותר נח לך..

Aharon777

משתמש רשום
אין לי ווצאפ, רק סתם סקרנות...
בעיקרון, ערוצים, זה משהו חדש שוואטסאפ הוציאה ממש בעדכונים האחרונים...
זה כאילו חיפוש חופשי של על מיני עסקים ואנשים, זה ממש מקשה על הרבה חברות סינון, לסנן את זה.
אני בהדרן, וחסמו את זה.. פשוט אלופים.
סטטוס זה האנשים קשר שלך יכולים לשתף תמונה או סרטון או לכתוב משהו שכל אנשי הקשר שלהם יוכלו לראות.
מקווה שהייתי מובן.

מאנטש

משתמש חדש
להשכרה מכשיר כשר עם ווצאפ כשר, לפרטים CHAZOR494 וההמשך וכו'.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה