עזרה איטיות בגימייל

תגרין

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
האם גם לכם בימים האחרונים האימייל איטי בצורה מפחידה.
מלבד זאת כותב כל כמה דקות משהו לא בסדר ינסה בעוד 1 ש' ועוד.
האם יש לזה פתרון? (חוץ מסבלנות)

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
זה לא רק בימים האחרונים.....

מחבר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אתמול שמתי לב שגם אצלי זה קורה
אתרוג

גדולה מהחיים:)

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
D I G I T A L

גם לי , כבר הרבה זמן
משהו מ-ח-ר-פ-ן..........
אני בסינון של נטפרי, קשור?!!???

מקופלת

משתמש מקצוען
קשור לעיצוב החדש של גימייל. בדוק!
הוא איטי ברמות חוץ מעוד המון באגים שיש בו.
יש אפשרות לשלוח משוב. תשלחו אולי יעזור...

הסכת ושמע

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
לי היה את הבעיה הזו,
פניתי לספק (rl) וסידרו לי משהו (מאחורי הקלעים) וחזר לקדמותו

קשור לעיצוב החדש של גימייל. בדוק!
לא לגמרי

מקופלת

משתמש מקצוען
לי היה את הבעיה הזו,
פניתי לספק (rl) וסידרו לי משהו (מאחורי הקלעים) וחזר לקדמותו

לא לגמרי
ברור שיש עוד סיבות שיכולות להאיט את המייל ואת הגלישה בכלל.
אבל אם לפני כחודש היו לי כמה מיילים שעברו לעיצוב החדש ונעשו איטיים בצורה משמעותית לעומת המיילים שנשארו עם העיצוב הישן, ואחרי שהחזרתי את האיטיים למראה הישן הם חזרו למהירות הרגילה, ברור לי שעיצוב החדש מאט מאוד את הגימייל!!

הסכת ושמע

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
אז למה יש כל כך הרבה תלונות עליהם מהרגע ששינו?
1. זה עניין של הרגל
2. זה נהיה אתר יותר כבד, ומכאן מגיע מעט איטיות, אבל מי שמקבל 25 מ"ב הורדה ומעלה לא אמור להרגיש את זה
והאם זה אומר שאם זה איטי יש לפנות לספק בכל מקרה?
לא
השאלה היא מה קורה באתרים אחרים,
כשאני פניתי אז לעשות חיפוש בגוגל לקח בין 20 שניות - דקה עד שהוא התחיל להביא תוצאות...

הסכת ושמע

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
ברור שיש עוד סיבות שיכולות להאיט את המייל ואת הגלישה בכלל.
אבל אם לפני כחודש היו לי כמה מיילים שעברו לעיצוב החדש ונעשו איטיים בצורה משמעותית לעומת המיילים שנשארו עם העיצוב הישן, ואחרי שהחזרתי את האיטיים למראה הישן הם חזרו למהירות הרגילה, ברור לי שעיצוב החדש מאט מאוד את הגימייל!!
כמו שכתבתי בהודעה הקודמת,
העיצוב החדש הוא בכלל בנייה מחדש של כל האתר, ומבחינת התעבורה של הנתונים הוא יותר,
אבל לפני שפונים לספק בודקים עוד דברים ולא רק מייל של גימייל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה