איטום

styehoshua

משתמש מקצוען
שלום
תודה לעוזרים מניסיונם כל הזמן, אשמח להכוונה לבעל מקצוע שיש לכם נסיון איתו כי יש המון חאפרים בשוק .
יש לי רטיבות מכל מיני כיוונים וכל אחד בעיה שונה.
חלק מהבעיות מטפל הקבלן ששיפץ לי פה.
1. במפגש בין התוספת לבניין: אחרי הנזילה בגשם הראשון תוקן ע"י הקבלן ועכשיו יש רק מעט רטיבות, הוא אמר שהוא יחזור.
2. הבניין מחופה שיש והקירות החיצוניים לא ישרים (יש ארוגות לפרחים ) וכנראה בין האבנים נכנס מים ומרטיב את התיקרה שמתחתה, גם זה הקבלן ניסה לסגור את כל החריצים והמצב הרבה יותר טוב אבל לא לגמרי ופתאום אתמול הרטיבות זזה למקום אחר.
3. יש לנו מעל המדרגות אבנים מזכוכית (להכניס אור הביתה) וגם שם עכשיו התחיל רטיבות, לא קשור לשיפוץ.

2. לא ממש קשור לשיפוץ אבל הקבלן לא אמר לנו כלום וטיפל בזה ואמר שזה לא 100% אחרי הגשם נראה איך להמשיך.
3. ממש לא קשור לשיפוץ וקרה רק עכשיו.

אני מחפשת איש איטום טוב ואמין שמבין בזה ויעשה אחת ולתמיד עבודה יסודית וארוכת טווח.
אני מרגישה שנכנסתי לאיזה בור בלי תחתית כל גשם צץ לו רטיבות חדשה.

תודה למייעצים כמובן עדיף אם ידוע לכם יעילותו ע"י נסיון.

מירי קוגלמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
גם לנו אתמול טיפטף מים בגשם ההיסטרי, במפגש בין התוספת לבנין. וכבר עברנו חורף שלם בלי שום רטיבות והיינו בטוחים שניצלנו מזה.
הקבלן שהגיע ממש מהר אמר שזה מים שמחלחלים מהאבן ירושלמית שמעל והבנתי שהפתרון לזה זמני. אשמח גם לשמוע ממקצוענים את דעתם (היריעות של האיטום נבדקו ונמצאו תקינות)

אדריכלות מזווית אחרת

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מחפשת איש איטום טוב ואמין שמבין בזה ויעשה אחת ולתמיד עבודה יסודית וארוכת טווח.
אני מרגישה שנכנסתי לאיזה בור בלי תחתית כל גשם צץ לו רטיבות חדשה.
שמעתי על גיורא מפולאיטום, כותב הרבה בפורום אדריכלות בארכיג'וב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה