דרוש מידע איחור משלוח מהזמן שהובטח

יעל!!!!!!!!!!!!!

משתמש מקצוען
הזמנתי מוצר והתחייבו לי משלוח תוך 7 ימי עסקים
תכלס עכשיו הם מודיעים לי שיש עומס במשלוחים והמשלוח יגיע רק אחרי החג (הזמנתי על מנת שיגיע לחג)
זה יוצא בערך 13 ימי עסקים אחרי מועד ההזמנה הם אמרו שהחברת משלוחים לי עובדת בחול המועד אבל גם בלי הימים של חול המועד זה חורג מהזמן
האם חוקית הם חייבים לתת לי לבטל את ההזמנה בלי דמי ביטול?
תודה!

בני2

משתמש מקצוען
לכאורה אפשר תוך 14 יום בלי קשר להבטחה שלהם.

בעל העסק רשאי לגבות דמי ביטול בגובה 5% מהעסקה או 100 ₪ - לפי הנמוך מביניהם

• במקרה של ביטול העסקה עקב פגם או אי התאמה בין המוצר או השירות לפרטים שנמסרו לצרכן, או בשל כל הפרה של החוזה בידי עוסק כגון אי-הספקת הנכס או השירות במועד שנקבע בחוזה), לא יהיה העוסק רשאי לקבל דמי ביטול.

בני2

משתמש מקצוען
זהו שאני רוצה לדעת האם יש אפשרות בגלל האיחור של המשלוח לבטל בלי לשלם דמי ביטול
בעיקרון כן רק אם הם יכולים איכשהו להתנער או להגיד לך שהיה כתוב אחרת זה יהיה בעיה.
בכל מקרה כדאי שכל פניה אליהם תהיה כתובה ומתועדת, עדיף גם לכתוב קצת רשמי כדוגמת 'על פי חוק ביטול עסקת רכש מרחוק'.. וכוכו'
אם הם כותבים לך משהו על גביית תשלום תאיימי בפנייה לרששות להגנת הצרכן. אפשר גם לממש את האיום אין מה לחשוש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ח

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַגִּתִּית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ אֲשֶׁר תְּנָה הוֹדְךָ עַל הַשָּׁמָיִם:ג מִפִּי עוֹלְלִים וְיֹנְקִים יִסַּדְתָּ עֹז לְמַעַן צוֹרְרֶיךָ לְהַשְׁבִּית אוֹיֵב וּמִתְנַקֵּם:ד כִּי אֶרְאֶה שָׁמֶיךָ מַעֲשֵׂי אֶצְבְּעֹתֶיךָ יָרֵחַ וְכוֹכָבִים אֲשֶׁר כּוֹנָנְתָּה:ה מָה אֱנוֹשׁ כִּי תִזְכְּרֶנּוּ וּבֶן אָדָם כִּי תִפְקְדֶנּוּ:ו וַתְּחַסְּרֵהוּ מְּעַט מֵאֱלֹהִים וְכָבוֹד וְהָדָר תְּעַטְּרֵהוּ:ז תַּמְשִׁילֵהוּ בְּמַעֲשֵׂי יָדֶיךָ כֹּל שַׁתָּה תַחַת רַגְלָיו:ח צֹנֶה וַאֲלָפִים כֻּלָּם וְגַם בַּהֲמוֹת שָׂדָי:ט צִפּוֹר שָׁמַיִם וּדְגֵי הַיָּם עֹבֵר אָרְחוֹת יַמִּים:י יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה