איזו מצלמת קנון לקנות לבת מצווה???

אסתר10

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י קשקוש10;1210614:
בדיוק גם אני באותה דילמה, אם כי בתקציב יותר נמוך,
הבנתי שפוג'י זה עם תפריט בעברית (בשביך ילדה זו מעלה גדולה).
הציעו לי פוגי' דגם JX500 או קנון A2500,
משהו מתמצא קצת איזו מצלמה יותר חזקה (גם פיזית, נפילות וכו')??? יש הבדל משמעותי בשאר הדברים?
מאוד מאוד יעזור לי.

אני ממליצה על קנון...
לפני כשנה רכשנו לילדה בת 11 מצלמת פוג'י וממש לא מרוצים..
אם התפריט בעברית זה לא עושה את המצלמה יותר טובה...

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י אסתר10;1211038:
אני ממליצה על קנון...

גם אני ממליצה- רק קנון, יש עכשיו בלנדא מחשבי דגם ב380 ש"ח, יחסית גם הוא טוב- פשוט אצל הבת שלי היה עקרוני הצבע ולכן קנינו (סבתא קנתה) דם יקר יותר

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י moti!a;1210990:
ה
SX280
לא ענקית ולא מגושמת והיא אחלה מצלמה לבית :)

מצטערת!
הSX280 - מתאימה יותר לבית ולא לילדת בר מצווה - היא דיי מגושמת- מעבר לכך שיש עליה הרבה תלונות...(קראתי בתגובות קונים בזאפ...)

קשקוש10

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אסתר10;1211038:
אני ממליצה על קנון...

תודה,
את יכולה לפרט לי ממה לא הייתם מרוצים?

פשוט משהו שמבין כבר שכנע אותי שבצבעים פוגי' יותר טובים, ותפריט עברית חשוב בשביל הנוחות. פוג'י גם בא עם מטען, ובקנון זה בטריות וזה גם חתיכת הוצאה..

אפרתה

משתמש מקצוען
קנון- יש עם ליתיום באותו מחיר בערך.
המצלמות של קנון ממתכת ושל פוגי פלסטיק- תחזיקו את שתיהם ותרגישו את ההבדל.

קניתי A4000, מצלמת יפה מאוד. בארליך, סביבות ה500 ש"ח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה