דיון איזו חסימה טובה מומלצת שמאפשרת עבודה נוחה ומהירה עם בינה מלאכותית?

רותרט

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עובדים עם בינה מלאכותית?
איזו חסימה יש לכם?
האםא תם מרוצים?

וידאומקס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
יש לנטפרי מספיק אתרים פתוחים,
תשאל את @הספרן

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
כתבתי במאמר הזה כמה טיפים שנמצאו יעילים לא פעם בנוגע לחסימות מיותרות בנטפרי

רותרט

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
קודם כל תודה על המאמר.

אכן קראתי אותו, אך לא ראיתי משהו שמועיל לבעיה שכתבתי.
וזה תופעה די קבועה וחוזרת ונשנית ולא מדובר בתופעה נדירה שאז אפשר לפתור אותה בעזרת טיפ או שתיים.

אשמח לשמוע ממשתמשים בעלי נסיון
אם בחסימות אחרות, השימוש קל יותר?

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
זה לא רק שתמונות ילדים נחסמות, גם לוקח לפעמים שעה לקבל את התמונות, הייתי לפעמים מבזבזת שעות רק כדי לחכות לתמונות,
הF5 שלי כבר כמעט נשבר...
עברתי לאתרוג, והתחלתי לנשום.

אהרון 0

משתמש פעיל
עובדים עם בינה מלאכותית?
איזו חסימה יש לכם?
האםא תם מרוצים?
באמת מורכב, גם מבחינת זמינות אתרים שימושיים וגם בשל הזמן שלוקח לכל תמונה להיבדק וחסימות מיותרות...
צריך לבקש מנטפרי למצוא פתרונות
אני לא יודעת לגבי אתרוג, אבל שמעתי המלצות טובות על החסימה של סייפטק (כמדומני מיסודם של חסידי קרלין)

רותרט

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אשמח מאד לשמוע על המלצה ממישהו שמתעסק הרבה עם בינה מלאכותית
ומרוצה מהחסימה שלו!!

תמר 88

משתמש חדש
נתיב ברור! זה החוזק שלהם לדעתי...הסינון תמונות שלהם בכללי הוא עם בינה מלאכותית ולכן התמונות עולות בשברירי שניה, ולא מחכות לאדם שיבדוק אותן, וזה מדוייק בטירוףף, גם באתרי קניות רגילים כמו עלי אקספרס, מסנן רק תמונות בעייתיות והשאר מראה כרגיל! חוץ מזה מבחינת האתרים של בינה מלאכותית, הם ממליצים על ישרי לב, אבל כל אתר שתרצי של בינה מלאכותית כמו לאונרדו, מידג'רני וכו' יפתחו לך עם אזהרה שזה אתר בעייתי לשיקולך.

עדינה הלפגוט

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מקפיצה.
בנתיב על הפנים בניגוד למה שכתוב כאן.
הרובוט שלהם רחוק מלהיות מדוייק. חוסם 80אחוז מהתמונות סתם. וממש אין אפשרות לעבוד.
איזו חסימה מומלצת לעבודה עם AI? או שאין חסימה כזו?

וי כחול

משתמש פעיל
מקפיצה.
הרובוט שלהם רחוק מלהיות מדוייק. חוסם 80אחוז מהתמונות סתם. וממש אין אפשרות לעבוד.
רימון רמה בינונית, מנסיון.
רק קחי בחשבון שזאת חסימה פחות מחמירה בנטפרי, אבל אם עבודה עם AI זה הצורך המרכזי - זאת האפשרות היחידה

הדס ב.

משתמש חדש
מקפיצה.
אני עובדת גם עם AI בנתיב וזה מעולה!! הסינון תמונות שלהם הוא עם בינה מלאכותית וחוסם רק תמונות נשים, זה רובוט אז כמובן פה ושם יש טעויות אין אפשרות אחרת, אבל סך הכל עובד ממש ממש טוב!

עדינה הלפגוט

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני עובדת גם עם AI בנתיב וזה מעולה!! הסינון תמונות שלהם הוא עם בינה מלאכותית וחוסם רק תמונות נשים, זה רובוט אז כמובן פה ושם יש טעויות אין אפשרות אחרת, אבל סך הכל עובד ממש ממש טוב!
בלאונרדו שניסיתי דרך נתיב חסם כמעט את כל התמונות
במייקרוסופט לא נותן להוריד למחשב.
תחכימי אותי, אני גם בנתיב. באיזה מחולל את יוצרת?

אולי מעניין אותך גם...