איזה תסכול

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
להתקין גוסט עם C חדש כיד להפטר מצרות שנכנסו למחשב ולגלות שהתלתי את ההתקנה על המחיצה הלא נכונה.

איזה מתסכל זה

יש מה לעשות?

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
יש סיכויים טובים עם תוכנות שחזור.
בריס, למה אתה לא כותב כלום?
כמדומני שהצלחתי בעבר עם איזי רקברי, אבל אני לא בטוח.

bris

משתמש סופר מקצוען
אני עדיין קצת חולה ולא מתפקד כמו שצריך...

אם החומר שהעתקת עם הגוסט קטן יותר מהחומר שהיה שם קודם יש סיכוי טוב מאוד להוציא את מה שהגוסט לא דרס.

אני הייתי ממליץ למשתמש ביתי ולא מנוסה את ה R-STUDIO גירסה 4.

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
בד"כ בגוסט שמים רק מע' הפעלה ותוכנות שימושיות, לדעתי בד"כ הוא לא אמור להיות גדול.
הגוסט מדביק לאותם סקטורים שמשם הוא העתיק, כך שמה שהיה על אותם סקטורים - נמחק.

בריס, את זה אתה לא מכיר או לא ממליץ?

הערת אגב: מומלץ מאוד לעשות איחוי דיסק לפני הפעלת הגוסט - כך גם העבודה מהירה יותר, וגם לאחר הפריסה - הדיסק מאוחה.

bris

משתמש סופר מקצוען
זה די בסדר אבל התוכנה שהמלצתי הרבה יותר נוחה לשימוש לדעתי.

bris

משתמש סופר מקצוען
כמובן שאיש מקצוע שנמצא מול החומר תמיד יוכל לעשות יותר ממה שאת יכולה, זה הסיבה שהוא מקצוען. תעשי חשבון אם זה משתלם לך.

bris

משתמש סופר מקצוען
זה די בסדר אבל התוכנה שהמלצתי הרבה יותר נוחה לשימוש לדעתי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה