דרוש מידע איזה קופה שווה יותר מאוחדת מכבי לאומית ?

חילך לאורייתא

משתמש מקצוען
אני מעוניין לעבור קופה אשמח לדעת מה שווה יותר בסל לידה החזרים בטיפולי שניים למבוגרים משקפיים ובזמינות לתורים
אני מסתפק בין מכבי מאוחדת ולאומית אשמח לשמוע חוות דעת מאנשים שנמצאים בקופות האלה

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai

efrat1992

משתמש רשום
אני עברתי מכללית למכבי לפני 4 שנים
מרוצה מאד
בעיקר בזימון תורים, מכבי עובדים המון עם פרטיים כך שיש זמינות טובה יותר

לשם השוואה:
בכללית לבדיקת שמיעה לילדה נאלצתי לחכות יותא מחצי שנה לתור בשניידר.
במכבי חיכיתי פחות משבוע אצל קלינאית פרטית שעובדת דרך הקופה...

ייתכן והשתנו דברים
זאת החוויה שלי :)

רק בריאות !!!!

חילך לאורייתא

משתמש מקצוען
אני באמת מסתפק ללכת יותר על מכבי אבל אשמח לשמוע מעלות וחסרונות שלהם כלפי שאר הקופות

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
כדאי לבדוק זמינות מרפאות ורופאים בשכונה שלכם אם הקופה מצוינת אבל במקום מרוחק יצא שכרו בהפסדו
שווה לבדוק בשכונה אם מרוצים ומאיזה קופה

נועה סבאן

סטודיו סבאן
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מכבי שווה יותר מבחינת הטבות וסוגי רפואה,
אבל גם הביטוחים שלה יקרים יחסית למקומות אחרים

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מצאתם מתי לעבור.
כללית העלו כעת את הזכאות לימי החלמה - יום לכל ילד.
חכו שההטבה תיפסק ותעברו.

שרה...

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לא שוהבבני ברק לעבור למאוחדת
אין להם שום דבר שם...
גם אם יבטיחו לך שאם את עוברת תקבלי תורים....
זה רק בגלל שאת עוברת ומחר ישכחו ממך
אגב טיפולי שיניים יותר זול במכבי ומשקפים בכלל אין השוואה במכבי בביטוח הזול יש הנחה של 600 ש"ח ללא השתתפות עצמית כלל וכללית זה רק בביטוח היקר
במאוחדת נותנים הנחה של 280 ש"ח בהשתתפןת עצמית של שבעים ש"ח...

• תודה
Reactions: gpt

אבן שלמה

משתמש מקצוען
בלאומית הבראה אחר לידה נותנים עם קבלה של כל צימר/מלון ולאו דווקא בית החלמה וכדו'

שרה...

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מכבי נותנים גם להמווון צימרים מנסיון אולי לא לכולם אבל זה בטוח לא סיבה בגלל זה לעבור אלים
הגיע הזמן להגיד את זה ברור
כן!בלאומית נותנים הרבה הטבות!הרבה אישורים חריגים!
וזה אפילו יותר זול-בקצת ממש
אבל
פה מגיע האבל הגדול
הרי למה ?שום קופה לא עושה ככה?
והתשובה היא מאד ברורה לאומית הם בסך הכל 7.5 אחוז מהמדינה ואין להם כסף להחזיק רופאים טובים אז הם צריכים לחפות את זה
לפעמים יש להם פה ושם רופא אחד או שנים טובים
אבל כל אחד שמתלבט אם לעבור אליהם זו זכותו אבל לדעתי האישית לפחות צריך גם לקחת בחשבון שלכל משפחה בד"כ נצרכים להגיע לרופא קצת יותר מומחה במהלך החיים במום להתחיל לחפש עכשיו בין כל הארץ איפה יש רופא טוב לזה וזה במקום זה בשלשת הקופות האחרות אחד יותר ואחד פחות-תלוי באיזה איזור אתם גרים יש רופאים מומחים במרפאה הרגילה
יש אנשים שיגידו טוב לי עם השירות האישי והיחס החם
זכותם המלאה לעבור בצדק יש אנשים שממש סובלים מבירוקרטיה
אבל שכל אחד יחשוב למה יש להם כזה מעט אנשים
בכל זאת אם הם כ,כ קטנים אני חושב שזה אומר משהו,לא?

מחזיק מפתחות

משתמש מקצוען
מכבי נותנים גם להמווון צימרים מנסיון אולי לא לכולם אבל זה בטוח לא סיבה בגלל זה לעבור אלים
הגיע הזמן להגיד את זה ברור
כן!בלאומית נותנים הרבה הטבות!הרבה אישורים חריגים!
וזה אפילו יותר זול-בקצת ממש
אבל
פה מגיע האבל הגדול
הרי למה ?שום קופה לא עושה ככה?
והתשובה היא מאד ברורה לאומית הם בסך הכל 7.5 אחוז מהמדינה ואין להם כסף להחזיק רופאים טובים אז הם צריכים לחפות את זה
לפעמים יש להם פה ושם רופא אחד או שנים טובים
אבל כל אחד שמתלבט אם לעבור אליהם זו זכותו אבל לדעתי האישית לפחות צריך גם לקחת בחשבון שלכל משפחה בד"כ נצרכים להגיע לרופא קצת יותר מומחה במהלך החיים במום להתחיל לחפש עכשיו בין כל הארץ איפה יש רופא טוב לזה וזה במקום זה בשלשת הקופות האחרות אחד יותר ואחד פחות-תלוי באיזה איזור אתם גרים יש רופאים מומחים במרפאה הרגילה
יש אנשים שיגידו טוב לי עם השירות האישי והיחס החם
זכותם המלאה לעבור בצדק יש אנשים שממש סובלים מבירוקרטיה
אבל שכל אחד יחשוב למה יש להם כזה מעט אנשים
בכל זאת אם הם כ,כ קטנים אני חושב שזה אומר משהו,לא?
אני לא בלאומית
אבל צרם לי לקרוא את מה שכתבת.
נתח שוק קטן זה לא בגלל רופאים פחות טובים
זה בגלל יחסי ציבור פחות טובים
שימו לב כמה מאוחדת ומכבי משקיעות הון עתק בפרסומים.
מי שצריך רופא טוב הולך למרפאת מומחים ומקבל החזר מלאומית
ושאר הרופאים שלהם - רופאי משפחה, ילדים הם רופאים מעולים.
ודרך אגב, מבחינת זמינות לבעלי מקצוע פרא רפואיים כמו קלינאית, רב"ע , פיזיו הם הכי טובים.
ויש אצלם הרבה אפשרויות לקבלת החזרים מפרטיים.

הילד הפנימי

משתמש מקצוען
בסל לידה מאוחדת מחזירים הכי הרבה אחריהם לאומית מכבי וכללית עם ההחזרים הנמוכים ביותר
בדקתי עכשיו במקרה
לאומית מביאים הכי הרבה!
בכל מה שקשור לסל לידה
וזה אחרי בדיקה ממש מעמיקה

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני במאוחדת ועל הפנים...
אולי הסל לידה שלהם נקרא משתלם..
תכלס זריקות קלקסן שהייתי חיבת לקחת לפני הלידה עלו 300 בחודש, ולא הסכימו לי לקחת אותן על חשבון הסל לידה!
והיחס הכללי הוא על הפנים, אם לא תצעק הוא לא יקרה----

מאירלה

משתמש מקצוען
אני בירושלים והרופאים הכי טובים (באחריות !!!!) מקבלים בלאומית בזמינות מטורפת שרק יכלתי לחלום עליה כשהייתי במאוחדת ואגב נראה שבירושלים בגלל שיש הרבה בתי חולים והרבה רופאים כמעט כולם עובדים אצל כולם.

ראויה לשבח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
רק מי שצריכה ניתוח קיסרי ורוצה פרטי- והיא בלאומית,
ההשתתפות עצמית הכי גבוהה.
מה שבכללית 900 ש"ח בלאומית 2000+ (אני בלאומית ודי בסדר.)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ז

א שִׁגָּיוֹן לְדָוִד אֲשֶׁר שָׁר לַיהוָה עַל דִּבְרֵי כוּשׁ בֶּן יְמִינִי:ב יְהוָה אֱלֹהַי בְּךָ חָסִיתִי הוֹשִׁיעֵנִי מִכָּל רֹדְפַי וְהַצִּילֵנִי:ג פֶּן יִטְרֹף כְּאַרְיֵה נַפְשִׁי פֹּרֵק וְאֵין מַצִּיל:ד יְהוָה אֱלֹהַי אִם עָשִׂיתִי זֹאת אִם יֶשׁ עָוֶל בְּכַפָּי:ה אִם גָּמַלְתִּי שׁוֹלְמִי רָע וָאֲחַלְּצָה צוֹרְרִי רֵיקָם:ו יִרַדֹּף אוֹיֵב נַפְשִׁי וְיַשֵּׂג וְיִרְמֹס לָאָרֶץ חַיָּי וּכְבוֹדִי לֶעָפָר יַשְׁכֵּן סֶלָה:ז קוּמָה יְהוָה בְּאַפֶּךָ הִנָּשֵׂא בְּעַבְרוֹת צוֹרְרָי וְעוּרָה אֵלַי מִשְׁפָּט צִוִּיתָ:ח וַעֲדַת לְאֻמִּים תְּסוֹבְבֶךָּ וְעָלֶיהָ לַמָּרוֹם שׁוּבָה:ט יְהוָה יָדִין עַמִּים שָׁפְטֵנִי יְהוָה כְּצִדְקִי וּכְתֻמִּי עָלָי:י יִגְמָר נָא רַע רְשָׁעִים וּתְכוֹנֵן צַדִּיק וּבֹחֵן לִבּוֹת וּכְלָיוֹת אֱלֹהִים צַדִּיק:יא מָגִנִּי עַל אֱלֹהִים מוֹשִׁיעַ יִשְׁרֵי לֵב:יב אֱלֹהִים שׁוֹפֵט צַדִּיק וְאֵל זֹעֵם בְּכָל יוֹם:יג אִם לֹא יָשׁוּב חַרְבּוֹ יִלְטוֹשׁ קַשְׁתּוֹ דָרַךְ וַיְכוֹנְנֶהָ:יד וְלוֹ הֵכִין כְּלֵי מָוֶת חִצָּיו לְדֹלְקִים יִפְעָל:טו הִנֵּה יְחַבֶּל אָוֶן וְהָרָה עָמָל וְיָלַד שָׁקֶר:טז בּוֹר כָּרָה וַיַּחְפְּרֵהוּ וַיִּפֹּל בְּשַׁחַת יִפְעָל:יז יָשׁוּב עֲמָלוֹ בְרֹאשׁוֹ וְעַל קָדְקֳדוֹ חֲמָסוֹ יֵרֵד:יח אוֹדֶה יְהוָה כְּצִדְקוֹ וַאֲזַמְּרָה שֵׁם יְהוָה עֶלְיוֹן:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה